مدل بخارپز: NS-700
محدوده‌ی توان مصرفی: 700 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
تعداد سبد: 3 سبد
جنس سبد: پلاستیک شفاف
درپوش:
جنس درپوش: پلاستیک
قابلیت جداسازی سبدها:
قابلیت استفاده بصورت تک سبد:
دریچه تخلیه بخار:
صفحه نمایش:
نوع صفحه نمایش: دیجیتالی
چراغ نشانگر:
نوع عملکرد: دکمه فشاری
قابلیت تنظیم مدت زمان بخارپز:
خاموش شدن خودکار:
نشانگر میزان آب مخزن:
رنگ: نقره‌ای و مشکی
جنس بدنه: استیل و پلاستیک
قابلیت تفکیک قطعات:

بخارپز NS-700

  • توان مصرفی 700 وات
  • قابلیت تنظیم زمان پخت
  • مجهز به سه طبقه مجزا
  • مجهز به نمایشگر دیجیتالی
  • مجهز به عملکرد تایمر تاخیر
  • دارای نشانگر میزان آب مخزن

 


معرفی بخارپز ناسا الکتریک NS-700

بخارپز ناسا الکتریک NS-700 محصولی بسیار کاربردی و با کیفیت است، که برای بخارپز کردن مواد غذایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدنه این محصول از ترکیب استیل وپلاستیک ساخته شده است و از ظرفیت مناسبی برخوردار می‌باشد. بخارپز NS-700 دارای سه طبقه مجزا برای بخارپز کردن مواد غذایی است، که این 3 طبقه برروی هم قرار گرفته‌اند. این طراحی ( سه طبقه بودن) ترفندی است برای افزایش دادن ظرفیت بخارپز، تا در هر بار استفاده بتواند حجم زیادی از مواد غذایی را بخارپز نماید. برروی سه سینی بخارپز یک درپوش شفاف قرار گرفته شده، که دارای دریچه‌های متعدد برای خروج بخار اضافی است.
 
بدنه این بخارپز از جنس استیل نقره‌ای رنگ بوده و دارای دکمه‌های مخصوصی برای اعمال تنظیمات مورد نظر است. دکمه‌های تنظیم کننده شامل دکمه ON/OFF دکمه HR، دکمه SET و دکمه MIN می‌شوند، که بر حسب اتفاق با یک نمایشگر دیجیتالی نیز همراه شده‌اند. گفتنی است که عملکرد دکمه‌ها بصورت فشاری بوده و نمایشگر نیز وظیفه نمایش دادن زمان را بر عهده دارد. بر روی بدنه بخار پز ناسا الکتریک 700 زمان مناسب پخت به همراه نوع ماده غذایی درج شده است، که مشابه راهنمای استفاده از بخارپز عمل خواهد کرد. مجهز بودن به نشانگر میزان آب که بر روی حالت MIN یا MAX قرار می‌گیرد از دیگر ویژگی‌های این بخارپز همه چیز تمام می‌باشد.
بخارپز ناسا الکتریک NS-700
 

طراحی بخارپز ناسا الکتریک NS-700

بخارپز ناسا الکتریک NS-700 یکی از دستگاه‌های کاربردی در آشپزخانه است، که نقش مهمی در پخت و پز سالم و سریع دارد. بدنه اصلی دستگاه از جنس استیل ضد زنگ بوده و از مقاومت بالایی بهره می‌برد. برروی بدنه نمایشگر دیجیتالی در سایزکوچک تعریف شده است، این نمایشگر مدت زمان پخت را نمایش می‌دهد. 4 دکمه کاربردی برای اعمال تنظیمات بر روی این بدنه جاسازی شده‌اند. بر روی کناره بدنه علائم راهنمایی کننده نظیر مدت زمان مناسب برای پخت و نوع ماده غذایی درج شده است. با توجه به این علائم، مدت زمان مناسب برای بخارپز کردن میوه‌ها بین 30 تا 40 دقیقه است، برای سبزیجات بین 15 تا 30 دقیقه، برای تخم مرغ 8 تا 10 دقیقه، برای برنج 20 تا 35 دقیقه، برای مرغ 15 تا 25 دقیقه  و برای ماهی 8 تا 15 دقیقه می‌باشد. با این حساب می‌توان به چند کاره بودن بخارپز NS-700 ایمان آورد. در زیر این بدنه، پایه‌هایی با طراحی و ساختار ضد لغزش قرار گرفته‌اند، که مانع از حرکن دستگاه در حین کار کردن می‌شوند.
 
 
بخارپز ناسا الکتریک دارای 3 طبقه یا سینی بخارپز می‌باشد و به این دلیل حجم و ظرفیت بالایی برای بخارپز کردن مواد غذایی مختلف دارد. سینی‌های بخارپز و درپوش از جنس پلاستیک با کیفیت و مقاوم شده هستند، شفاف بودن این سینی‌ها امکان مشاهده محتویات و میزان پخته شدن آنها را فراهم آورده است. بر روی درپوش چند دریچه مشاهده می‌شود، که برای خروج بخار اضافی داخل سبدها می‌باشد. بر روی بدنه روزنه یا دهانه مخصوص پر کردن آب دیده می‌شود، این دریچه امکان اضافه نمودن آب هنگام پخت را فراهم آورده است. نشانگر سطح آب از دیگر ویژگی‌های این بخارپز می‌باشد، با کمک این نشانگر می‌توانید از میزان آب داخل مخزن مطلع شوید.
بخارپز ناسا الکتریک NS-700

نشانگر میزان آب

دو حالت حداقل MIN و حداکثر MAX برای این نشانگر در نظر گرفته شده است، که با توجه به آن می‌توان آب به مخزن اضافه نمود. همواره به میزان آب و وضعیت نشانگر دقت فرمایید، تا میزان آب داخل مخزن از مقدار مشخصی کمتر نباشد. این سینی‌ها قابلیت تنظیم و تغییر ظرفیت درونی را دارند ومی‌توان با جابجا کردن کف سینی‌ها ارتفاع و حجم را تغییر داد. برای نمونه به هنگام پختن مرغ سالم که ارتفاع زیادی لازم دارد، می‌توان از سینی 1و 2 استفاده کرد و آنها را به یک سینی تبدیل نمود.
 

کنترل پنل بخارپز

بخارپز ناسا الکتریک NS-700 بر روی بدنه خود دارای یک کنترل پنل ساده می‌باشد، که با یک نمایشگر نیز همراه شده است. این کنترل پنل عملکردی فشاری داشته و با فشار دادن دکمه‌ها می‌توان تنظیمات مورد نظر را اعمال نمود. یک چراغ نشانگر نیز بر روی بدنه وجود دارد، که به محض روشن شدن دستگاه، روشن می‌شود. دکمه‌هایی که بر روی بدنه واقع شده‌اند، شامل دکمه روش/خاموش، دکمه SET و دکمه HR و دکمه MIN می‌شوند. هر یک از این دکمه‌ها کارآیی مخصوص به خود را دارند. برای نمونه دکمه پاور تنها برای روشن و خاموش کردن بخارپز استفاده می‌شود. دکمه SET بری تنظیمات مدت زمان پخت و همچنین تنظیمات مربوط به تایمر مورد استفاده قرار می‌گیرد. دکمه HR برای تنظیمات مربوط به ساعت و دکمه MIN برای تنظیمات مربوط به دقیقه است. گفتنی است که حداکثر مدت زمان پخت در این بخارپز برابر 2 ساعت می‌باشد. با دو بار فشار دادن دکمه SET تایمر تاخیر نیز فعال شده ، که بصورت دستی باید.

سایر امکانات بخارپز NS-700

از دیگر ویژگی‌های بخارپز ناسا الکتریک می‌توان به زنگ پایان پخت و همچنین حالت گرم نگه داشتن اشاره کرد. زنگ پایان پخت، بعد از به اتمام رسیدن برنامه پخت به صدا درآمده و شما را از تمام شدن پخت و پز باخبر می‌سازد. همچنین حالت گرم نگهدارنده نیز بعد از اتمام پخت فعال شده و مانع از سرد شدن مواد غذایی داخل سینی‌ها می‎‌شوند. از دیگر قابلیت‌های ویژه این بخارپز، این است که قادر به بخارپز کردن تخم مرغ هم می‌باشد، برای بخارپز کردن تخم مرغ اگر تعداد تخم مرغ‌ها 6 عدد باشد، نیازی به سینی نیست و می‌توان آنها را در حفره ویژه تخم مرغ در عصاره‌گیر قرار داد ولی اگر تعداد تخم مرغ‌ها بیشتر از 6 عدد باشد، می‌توانید از سینی استفاده کنید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از بخارپز ناسا الکتریک مدل NS-700 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.