بخارشو NS-893

بخارشو ناسا الکتریک مدل ns-893

پاکسازی و تمیزکاری بسیاری از سطوح چرب و پر لکه کار بسیار سخت و خسته کننده‌ای خواهد بود اگر ابزار و لوازم مناسب و مخصوص آن را نداشته باشید ، تمیز کردن پنجره‌هایی که دسترسی به آن‌ها محدود بوده و یا شستن پرده و موکت کاری وقت‌گیر بوده و در عین حال مصرف آب و مواد شوینده نیز از نظر اقتصادی به صرفه  نیست، راه چاره چیست؟
یک بخارشوی خوب و پرقدرت می‌تواند همه این کارها را به سادگی و با سرعت زیاد و بدون نیاز به مصرف آب فراوان برایتان انجام دهد، بخارشوی ناساالکتریک مدل NS-893 می‌تواند دستیار بسیار ماهری برای شما باشد و آلودگی را از سطوح مختلف منزل شما پاکسازی نماید.
بخارشوی ناساالکتریک مدل NS-893 با قدرت 2400 وات مناسب برای تمیز کردن پنجره، آشپزخانه، حمام و کف‌ها بوده و می‌توانید تنها با چند لیتر آب بهترین نظافت را در منزلتان داشته باشید.
فشار پرتاب بخار در این بخارشوی عالی 5.5 بار بوده و با قدرت نفوذ فوق‌العاده‌ای که در این میزان فشار به وجود خواهد آمد به سرعت با هر گونه آلودگی مبارزه کرده و باعث ضدعفونی شدن محل نیز می‌شود، ظرفیت مخزن بخارشوی ناسا‌الکتریک مدل NS-893 دو لیتر است و در عین حال بخارشوی ناسا‌الکتریک مدل NS-893 دارای قفل ایمنی بوده و تا زمان وجود بخار در این مخزن نمی‌توان درب مخزن را باز کرد، به کارگیری این قفل ایمنی منحصر به فرد امنیت استفاده از بخارشوی ناساالکتریک مدل NS-893 را بالاتر برده و از شما به نسبت آسیب‌های احتمالی محافظت خواهد کرد.
مخزن بخارشوی منحصر به فرد ناساالکتریک مدل NS-893 از جنس استیل ضد زنگ و دارای کلیدهای فشار و هشداردهنده آب می‌باشد که شما از آن طریق می‌توانید به موقع مجدداً بخارشوی را شارژ و استفاده بهتری از آن داشته باشید و همچنین وجود این هشداردهنده‌ها باعث افزایش طول عمر بخارشوی نیز می‌گردد.
این بخارشوی قدرتمند با دمای 130 درجه سانتی‌گراد در بخار می‌تواند بالاترین سطوح چربی را نیز به سرعت پاک کرده و شما را از آن برهاند، قدرت بخاردهی این بخارشوی خوب به مدت 40 دقیقه به طور بی‌وقفه باعث می‌شود تا هربار بتوانید به سرعت کار نظافت را به اتمام رسانده و نیازی به اتلاف وقت مابین آن برای گرم شدن مجدد و آماده شدن نیست.
زمان مورد نیاز این بخارشو تا آماده شدن بین 7 الی 10 دقیقه بوده و پس از آن می‌توانید با حداکثر قدرت و حرارت کارتان را انجام دهید.
بخارشوی ناسا‌الکتریک مدل NS-893 دارای یک جعبه ابزار بوده که می‌توانید ابزار و لوازم جانبی این بخارشوی فوق‌العاده را در آن جای داده و فضای بهینه‌ای را برای نگه‌داری از آن فراهم کنید.
وجود این وسیله نظافتی ضد میکروب، علی الخصوص برای استفاده در منازلی که افراد حساس و همچنین کودکان در آن‌ها زندگی می‌کنند به سبب عمل ضدعفونی و نظافت کامل محیط از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، کودکان به طور مدام در حال اکتشاف اطرافشان هستند و با دست زدن و لمس محیط و یا گاز گرفتن تجربه می‌کنند و می‌آموزند و باید گفت اگر جلوی این تجربیات به هر شکلی گرفته شود در واقع راه را بر آموزش و خلاقیت آنان بسته‌ایم و در عین حال یک محیط آلوده به سلامتی آن‌ها آسیب زده و به طور قطع والدین از این موضوع گریزانند، بخارشوی ناساالکتریک مدل NS-893 می‌تواند یک محیط عاری از میکروب و آلودگی را فراهم کند تا شما با خیال راحت لذت تجربه کردن را به کودکتان هدیه کنید.
طراحی این محصول بر اساس مد روز و به شکلی جذاب انجام گرفته و نوعروسانی که به دنبال جهیزیه زیبا و خوش استیل هستند می‌توانند آن را جزئی از گزینه‌های انتخابیشان قرار دهند.
پس از یک نظافت ایده‌آل به کمک بخارشوی ناسا‌الکتریک مدل NS-893 لذت داشتن خانه‌ای تمیز و براق شما را شاد و خوشحال خواهد کرد، یک منزل زیبا و آرامش‌بخش انرژی شما را برای کار و تلاش هر روز افزون کرده و باعث می‌شود تا شما با احساس بهتری به کارهای روزمره‌تان رسیدگی نمائید.
بخارشوی ناسا‌الکتریک مدل NS-893 یک مدل عالی برای تمیز کردن تمامی سطوح در زمانی کوتاه و به بهترین شکل خواهد بود.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از بخار شوی ناسا الکتریک مدل NS-893 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.