مدل بخارشوی: NS-889
توان مصرفی: 2000 وات
میزان بخاردهی: 50g/min
فشار بخار: 0.8 پاسکال
ظرفیت مخزن آب: 2 لیتر
چراغ نشانگر:
لوله تلسکوپی:
قابلیت تنظیم راتفاع:
قفل کودک:
بخاردهی خشک:

بخارشو NS-889

بخارشو ناسا الکتریک NS-889

بخارشو ناسا الکتریک NS-889 با قدرت 2400 وات مناسب برای تمیز کردن پنجره، آشپزخانه، حمام و کف‌ها بوده و می‌توانید تنها با چند لیتر آب بهترین نظافت را در منزلتان داشته باشید. این بخارشو به خوبی می تواند لبه ها و گوشه و کنار را تمیز کند و هیچ نیازی به مواد شیمیایی ندارد. این بخارشو بسیار اقتصادی است و همچنین سیم بلندی دارد که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی آن را جا به جا کنید و هیچ گونه آلودگی را ایجاد نمی کند.

مقدار و سرعت خروج بخار را می توان به وسیله سویچ تنظیم بخار براي چرك و لکه هاي مختلف تغیر داد. براي کاهش مقدار بخار سویچ را در جهت عقربه هاي ساعت و براي افزایش در خلاف عقربه اي ساعت بچرخانید. به مدت طولانی بخار را روي یک نقطه نگیرید. به وسیله عقب و جلو کردن افشانک لکه ها را راحت تر پاك کنید. هرگز تفنگ بخار را به سوي انسان، حیوانات، گیاهان و وسایل الکتریکی نگیرید. مانند اجاق گاز. زیرا خطر برق گرفتگی وجود دارد.

بخارشو ناسا الکتریک NS-889

برس گرد

هر دو برس فلزي و نایلونی همانند افشانک خمیده قابل اتصال به تبدیل هستند. با استفاده از این افشانک هاي برسی به راحتی می توانید سطوح بسیار کثیف را تمیز کنید، از جمله مکان هایی که دید و دسترسی به آن ها نیست، موتور خانه ها، دریچه ها و سوپاپ ها و غیره. برس نایلونی بیشتر براي سطوحی مناسب است که حساس تر هستند و به راحتی متوانید با کشیدن برس آلودگی کمتري دارند مانند سطوح فلزي ضد زنگ یا سطوح سنگی. به سمت خارج آن را از تبدیل جدا کنید.

بخارپاش مسطح

براي تمیز کردن پنجره، آیینه و یا سطوحی مانند کاشی که داراي سطحی صاف هستند از این بخارپاش استفاده کنید. این برس داراي تیغه اي جهت شتشوي بهتر است. البته سطوح شیشه اي ممکن است در اثر گرماي مستقیم بشکنند، به همین منظور ابتدا از فاصله 20 تا 25 سانتی متري مقداري بخار روي شیشه بپاشید تا دماي شیشه متعادل شود سپس کم کم فاصله را به 10 تا 15 سانتی متر کاهش دهید.

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از بخارشو ناسا الکتریک مدل NS-889 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.