مدل ساندویچ ساز: NS-608
محدوده‌ی توان مصرفی: 1200 وات
ولتاژ ورودی: 220-240v
فرکانس: 50/60hz
تعداد خانه: چهار عدد
جنس صفحه: صفحات آلومینیومی با روکش گرانیت
صفحات جدا شونده:
صفحه ساندویچ ساز:
قفل ایمنی یا قفل خودکار:
قطعه قفل شونده روی درب:
قابلیت شستشوی آسان:
سایر ویژگی‌ها: دارای صفحات گریل و اسنک ساز
رنگ بدنه: عرضه شده در دو رنگ مشکی و سفید
جنس بدنه: پلاستیک مقاوم در برابر حرارت
چراغ نشانگر:
دستیگره عایق حرارت:

ساندویچ ساز NS-608

دارای توان مصرفی 1200 وات

تعداد خانه ساندویچ ساز 4 عدد

جنس صفحه آلومنیوم و روکش گرانیت

دارای دو صفحه گریل و ساندویچ ساز

جنس بدنه از پلاستیک با کیفیت ABS

 

ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-608

ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-608 از جدیدترین و پیشرفته‌ترین ساندویچ سازهای ناسا الکتریک است، که برای تهیه انواع ساندویچ و اسنک و گریل کردن گوشت و مرغ و ... به کار می‌رود. این دستگاه مصرف خانگی داشته و برای استفاده در منزل ساخته شده است، توان مصرفی ساندویچ ساز NS-608 برابر 1200 وات بوده و قدرت لازم برای تهیه انواع ساندویچ و گریل کردن انواع کباب را دارد. این ساندویچ ساز از دو صفحه جدا شونده تشکیل شده است، و هر صفحه دارای 4 خانه مربعی ‌باشد. با روی هم قرار گرفتن دو صفحه و بستن درب مواد غذایی داخل دستگاه تحت فشار قرار گرفته و در مدت زمان کوتاه‌تری ساندویچ را آماده خواهد کرد. جنس صفحات از آلومنیوم با پوشش نچسب گرانیت بوده که باعث جداسازی راحت مواد غذایی و شستشوی راحت آنها می‌شود.

ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-608

این دستگاه دارای دو صفحه ساندویچ ساز و دو صفحه گریل است، که هر دو با روکش تفلون پوشش داده شده‌اند. یک دستگیره پلاستیکی عایق حرارت نیز برای این ساندویچ ساز تعریف شده است، که به هنگام استفاده برای باز کردن و بستن درب از آن استفاده می‌شود. در واقع ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-608 از دستگیره و قفلی که بر روی آن قرار داده شده است، برای باز کردن و بسته شدن محکم و ایمن درب بهره می‌برد. گیره قفل شونده با حرکت به سمت بالا دستگاه را باز کرده و امکان قرار ددن مواد غذایی را داخل صفحات ساندویچ ساز فراهم می‌آورد.

مشخصات ظاهری ساندویچ ساز NS-608

ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-608 محصولی ساده و کاربردی است که وجودش در هر آشپزخانه‌ای لازم و ضروری است. این دستگاه ابعاد کوچک و وزن کمی دارد، به این دلیل کارکرد راحتی داشته و از آنجایی که به سادگی وفادار است، هر کاربری می‌تواند از آن استفاده کند. این دستگاه در دو رنگ سفید و مشکی تولید شده است که به نظر می‌رسد هر دو رنگ طرفدارن خاص خود را دارد. جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک با کیفیت و براق ABS بوده که در مقابل حرارت و گرما از مقاومت بالایی برخوردار است. 

 

ساندویچ ساز همانطور که از ظاهرش مشخص است، از دو قسمت مجزا تشکیل شده که توسط لولا به هم وصل شده‌اند. برای باز کردن درب ساندویچ ساز نیز یک دستگیره به همراه قفل تعبیه شده است، کافی است گیره قفل شونده را به سمت بالا حرکت دهید تا درب ساندویچ ساز باز شود و امکان قرار دادن ساندویچ و دیگر مخلفات در بین صفحات فراهم شود. دو صفحه که یکی بر روی قطعه بالایی و دیگری بر روی قطعه پایینی وصل می‌شوند کار گریل کردن و کباب کردن را انجام می‌دهند. در واقع این دو صفحه از طریق گیره‌هایی به دستگاه وصل شده‌اند. این گیره‌ها طراحی کشویی دارند و با کشیدن آنها به سمت بیرون ساندویچ ساز، صفحات نیز آزاد خواهند شد.

بر روی دسته دو چراغ نشانگر بزرگ طراحی شده، که یکی از آنها سبز رنگ بوده و مربوط به روشن بودن دستگاه است و دیگر قرمز رنگ بوده و حالت گرم بودن را نمایش می‌دهد. این دو چراغ بصورت عمودی روی هم واقع شده‌اند.

صفحات ساندویچ ساز و گریل

ساندویچ ساز از تعدادی صفحه تشکیل می‌شود، که برای درست کردن ساندویچ و گریل کردن و کباب کردن و تهیه وافل و ... به کار می‌روند. ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-608 دارای صفحات ساندویچ ساز و صفحات گریل می‌باشد و از این قابلیت تهیه انواع ساندویچ و گریل کردن انواع مواد غذایی نظیر گوشت و مرغ و همبرگر و ... را دارد. این صفحات از جنس آلومنیوم با روکش گرانیت نچسب می‌باشند و از این رو قابلیت جداسازی راحت غذا را دارند. روکش گرانیت این صفحات علاوه بر ممانعت از چسبیدن مواد غذایی، شستشویی راحتی نیز داشته و نیازی به صرف وقت اضافی برای تمیز کردن آن نیست.

 

مشخصات فنی NS-608

ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-608 دارای توان مصرفی 1200 وات بوده و از این رو قابلیت تهیه انواع ساندویچ و گریل کردن مواد غذایی مختلف را در زمانی کوتاه دارد. در این ساندویچ ساز از المنت حرارتی برای تولید حرارت و در واقع عملیات آشپزی بهره گرفته شده است، که در زیر صفحات دستگاه قرار گرفته. این المنت بعد از روشن شدن دستگاه، دست به کار شده و شروع به تولید حرارت و گرما می‌کند و در عرض چند دقیقه به دمای مورد نظر ساندویچ ساز می‌رسد. 

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-608 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.