مدل ساندویچ ساز: NS-601
محدوده‌ی توان مصرفی: 1300 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
تعداد خانه: 4 خانه
تعداد ساندویچ: 8 عدد
جنس صفحه: آلومنیوم با روکش نچسب
صفحات جدا شونده:
صفحه ساندویچ ساز:
قابلیت گرمادهی همزمان دو صفحه:
قفل ایمنی یا قفل خودکار:
قطعه قفل شونده روی درب:
قابلیت شستشوی آسان:
چراغ نشانگر:
دستیگره عایق حرارت:

ساندویچ ساز NS-601

ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-601

ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-601 با توان 1300 وات دارای قابلیت ساندویچ ساز و گریل می باشد. قسمت بالای بدنه از جنس استیل ضدزنگ می باشد. برروی بدنه چراغ توان و چراغ آماده بودن صفحات تعبیه شده است. از دیگر ویژگی‌های ساندویچ ساز ناسا الکتریک مجهز بودن به دو جفت صفحه مختلف می باشد، این صفحات دارای روکش نچسب هستند و همچنین صفحات ساندویچ ساز قابلیت جدا شدن از بدنه را دارند و به راحتی قابل شستشو هستند. این صفحات از  8 برش تشکیل شده‌اند که امکان تهیه 4 برش اسنک را فراهم می کنند. همچنین با استفاده از صفحات گریل می توان مواد غذائی مانند ( مرغ ، گوشت و ... ) را کباب کرد. قفل واقع بر روی دسته موجب قفل شدن دو صفحه به یکدیگر می شود. پایه های ضد لغزش دستگاه از لرزش بدنه در هنگام روشن بودن جلوگیری می کند. این محصول در دو رنگ نقره ای و مشکی عرضه می گردد.

ساندویچ ساز ناسا الکتریک NS-601

کار کردن با ساندویچ ساز NS-601

این دستگاه ساندویچ‌ساز ناسا الکتریک NS-601 دارای دو صفحه گریل ساز و مثلثی بوده و امکان تهیه هشت  برش ساندویچ به طور همزمان در آن موجود می‌باشد، این صفحات با قابلیت جداشوندگی از دستگاه کارکردن با آن را بسیار راحت می‌کند. بر روی دستگاه ساندویچ ساز ناسا الکتریک 601 چراغ توان و همچنین چراغ آماده شدن تعبیه شده که وضعیت دستگاه را به شما گزارش می‌دهد، زمانی که شما آن را به برق متصل می‌کنید چراغ قرمز روشن می‌شود و هنگام گرم شدن آن چراغ سبز روشن می‌شود، خاموش شدن چراغ سبز به معنای آماده به کاری دستگاه است و شما می‌توانید کارتان را شروع کنید. دسته‌های دستگاه ساندویچ‌ساز ناسا الکتریک NS-601 دارای قفل داخلی می‌باشد و باعث چفت شدن کامل دو صفحه دستگاه بر روی هم می‌شود، این قفل داخلی به روند پخت شما کمک می‌کند.

ساندویچ ساز NS-601 دارای دسته‌ای برای نگهداری و بلند کردن است، این دسته از طریق یک گیره قفل شونده محکم بسته خواهد شد. برای باز کردن درب ساندویچ ساز کافی است گیره قل شونده را به سمت بالا حرکت دهید، تا در باز شده و امکان قرار دادن مواد غذایی داخل صفحات وجود داشته باشد. 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-601 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.