مدل پلوپز: NS-3078
نوع پلوپز: پلوپز-آرام پز
کارکرد: چند کاره
توان مصرفی: 1000 وات
ولتاژ ورودی: 220V-240V
فرکانس: 50-60HZ
سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق:
خاموش شدن خودکار:
نوع صفحه نمایش: LED
قابلیت تنظیم درجه حرارت:
قابلیت تنظیم زمان پخت:
نوع عملکرد: لمسی
تعداد برنامه‌ها: 21 برنامه
قابلیت گرم نگهداشتن:
پخت با تاخیر:
عملکرد گرم کردن مجدد:
ظرفیت دیگ به لیتر: 5 لیتر
ظرفیت دیگ به نفر: 12 نفر
بدنه مدرج:
قابلیت جداسازی آسان:
رنگ بدنه: مشکی و نقره‌ای
جنس بدنه: استیل و پلاستیک ABS
لاستیک دور درب:
دستگیره حمل آسان:

پلوپز-آرام پز NS-3078

  • دارای توان مصرفی 1000 وات
  • دیگچه سرامیکی با ظرفیت 5 لیتر
  • پشتیبانی از قابلیت گرم نگهدارنده
  • پشتیبانی از 21 برنامه متنوع پخت
  • دارای قابلیت تایمر تاخیر 24 ساعته
  • دارای دسته نگهدارنده برای حمل آسان
  • دارای نمایشگر LED با عملکرد لمسی

 


معرفی پلوپز چند کاره ناسا الکتریک NS-3078

پلوپز-آرام پز ناسا الکتریک NS-3078 که به پلوپز_آرام پز هم شهرت دارد، دستگاه ایده‌آل و حرفه‌ای است که از عملکردهای متنوع پخت و پز بهره می‌برد. پلوپز چند کاره NS-3078 از 21 برنامه پخت پشتیبانی می‌کند و همین عامل باعث شده به یک پلوپز چند کاره تبدیل شود. بدنه این محصول از جنس استیل بوده و تنها بخشی از قسمت‌های آن پلاستیکی می‌باشد. همچنین یک صفحه نمایش led نیز بر روی بدنه وجود دارد، که دارای عملکرد لمسی بوده و امکان انتخاب و فعالسازی راحت و سریع برنامه‌ها را به شما خواهد داد. دستگیره‌ای به منظور بلند کردن و حمل آسان پلوپز در نظر گرفته شده، که پلاستیکی بوده و از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
پلوپز ناسا الکتریک NS-3078
 
دیگچه این پلوپز 5 لیتر ظرفیت داشته و برای گروه‌های 10 تا 12 نفره هم مناسب می‌باشد. کاربردها و برنامه‌های متنوع در این دستگاه باعث شده تا از این دستگاه برای تهیه برنج، سوپ، خورشت، بخارپز کردن، آرام پز، سرخ کردن، پخت سریع، پخت آهسته، ماست بندی و کیک و ... استفاده شود. دیگچه‌ای که داخل محفظه پلوپز به کار رفته از جنس سرامیک با پوشش تفلون بوده که از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. ظرفیت پخت در دیگچه برابر 5 لیتر می‌باشد و همچنین بدنه مدرج آن شما را از استفاده از پیمانه‌های مدرج بی نیاز ساخته است. مجهز بودن به قابلیت شروع با تاخیر از ویژگی‌ها و امکانات برجسته محصول می‌باشد، که امکان روشن شدن و شروع به کار دستگاه را از 5 دقیقه تا 24 ساعت به تاخیر می‌اندازد. 
 
 

مشخصات ظاهری پلوپز ناسا الکتریک NS-3078

پلوپز ناسا الکتریک NS-3078 محصولی بسیار خوش ساخت است، که ابعاد و اندازه استانداردی هم دارد. زیبایی این محصول را باید مدیون رنگ بندی خاص آن بود، که از دو رنگ نقره‌ای و مشکی برای طراحی بدنه بهره گرفته شده است. در واقع بدنه اصلی دستگاه نقره‌ای رنگ بوده و در برخی قسمت‌ها با رنگ مشکی ترکیب شده است. پایه زیری دستگاه را نواری پلاستیکی فراگرفته، که هم دارای طراحی خاص برای بلند کردن و حمل دستگاه است و هم اینکه زمانی که بر روی سطوح مختلف قرار گرفت، خبری از حرکت و تکان خوردن دستگاه نیست. درب پلوپز توسط دکمه‌ای از جنس استیل باز می‌شود که عملکردی فشاری داشته و با فشار دادنش به سمت پایین درب باز خواهد شد. کنترل پنلی با عملکرد لمسی بر روی بدنه دستگاه قرار گرفته، که تمام برنامه‌ها و امکانات را در بر گرفته است. همچنین یک دستگیره بر روی بدنه طراحی شده، که برای حمل و جابجایی از آن استفاده می‌شود.
 
دربی که برای پلوپز-آرام پز 3078 طراحی شده است متناسب با کارآیی دستگاه می‌باشد. پوشش داخلی درب دارای پوشش آلومنیومی با طراحی ضد سر ریز بوده و یک واشر پلاستیکی نیز اطراف آن را فرا گرفته است. در واقع طراحی درب به گونه‌ای است که از سر ریز شدن مواد غذایی داخل دیگ جلوگیری می‌کند.
 
 

قابلمه و مشخصات آن

زمانی که درب پلوپز باز می‌شود، متوجه قابلمه‌ یا دیگی داخل محفظه خواهید شد. این قابلمه از جنسن آلومنیوم با پوشش سرامیکی نچسب بوده و از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخورداراست. این پوشش نچسب مانع از ته گرفتن مواد غذایی به کف دیگ شده و استفاده از آن بسیار راحت می‌باشد. ظرفیت دیگ در این محصول برابر 5 لیتر آب بوده و ظرفیت بالایش امکان استفاده از آن در جمعیت‌های بالای 10 نفر را فراهم آورده است. بدنه قابلمه مدرج بوده و هم به لیتر و به CUP درجه بندی دارد،بنابراین ینازی نیست برای اندازه گیری مواد داخل قابلمه از پیمانه مدرج مجزا استفاده شود.
قابلمه و مشخصات آن
توصیه می‌شود که هنگام استفاده از این ظرف، حتماً از کفگیر وملاقه‌های پلاستیکی مخصوص استفاده گردد، تا پوشش داخلی قابلمه خط و خراش برندارد. همچنین در زیر قابلمه سنسور دما و المنت گرمایشی تعبیه شده است، به همین دلیل بهتر است که قبل از استفاده بدنه قابلمه و همچنین سنسور را تمیز نمایید و از خشک بودن بدنه خارجی قابلمه مطمئن باشید. دریچه تخلیه بخار اضافی نیز بر روی درب قرار گرفته است که به راحتی از دستگاه جدا شده و بهتر است که هر بار پس از استفاده، تمیز گردد.
 

برنامه‌های متنوع در پلوپز چند کاره NS-3078

همانطور که از نامش مشخص است، این پلوپز چند کاره از برنامه‌های متنوعی بهره می‌برد، که شامل پخت انواع غذاها نظیر برنج، سوپ، حبوبات، مربا، نان، کیک، ته دیگ، ژله، فرنی، تاس کباب، ماست بندی، سرخ کردن با روغن زیاد، بخارپزکردن، آرام پز، پخت آهسته و سریع، چند پختی، پخت، طبخ و سرخ کردن و ...می‌شود. به علاوه برخی برنامه‌ها و قابلیت‌ها نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است، که به کارآیی راحت پلوپز کمک خواهند کرد. عملکرد پیش تنظیم، گرم نگهدارنده و شستشوی اتوماتیک و ... نمونه‌ای از این برنامه‌ها هستند.
برنامه‌های متنوع پخت

عملکرد پیش تنظیم PRESET

این عملکرد در واقع همان تایمر تاخیر است، که اجازه تنظیم زمان روشن شدن دستگاه را به کاربر می‌دهد. به منظور فعالسازی این برنامه، باید ابتدا برنامه پخت مورد نظرتان را انتخاب کنید سپس با فشار دادن دکمه PRESET نمایشگر تنظیمات زمان را نمایش خواهد داد و شما باید با استفاده از دکمه‌های +  و _ زمان تاخیر را تنظیم نمایید. مدت زمان پیش تنظیم قابلیت تنظیم شدن از 5 دقیقه تا 24 ساعت را دارد و شما می‌توانید زمان شروع به کار را با 5 دقیقه تاخیر راه‌اندازی نمایید. بعد از اجرای تنظیمات زمان مورد نظر، دکمه START را به مدت 3 ثانیه فشار دهید تا شمارش معکوس آغاز شود. تا هنگامی که مدت زمان تنظیم شده به پایان نرسد و نمایشگر 00.00 را نشان ندهد، پلوپز شروع به کار نخواهد کرد. 
 
گفتنی است که برای ایجاد تغییرات در مدت زمان پخت برنامه مورد نظر قبل از فشار دادن دکمه start می‌توانید با کمک دکمه Timer/Temperature و دکمه‌های افزایش و کاهش، مدت زمان پخت را تغییر دهید. قابلیت PRESET برای همه برنامه‌های پخت اجرا می‌شود و تنها برای برنامه سرخ کن با روغن زیاد deep fry و برنامه پخت سریع fast cook قابلیت اجرا شدن ندارد.
عملکردهای متنوع NS-3078

قابلیت گرم نگه دارنده

قابلیت گرم نگه دارنده Keep warm نیز از دیگر ویژگی‌های کاربردی پلوپز ns-3078 است، که بعد از تمام شدن برنامه پخت و پز بصورت اتوماتیک فعال می‌شود. این برنامه تا زمانی که دستگاه به برق وصل باشد، فعال بوده و مانع از سرد شدن محتویات داخل دیگ خواهد شد. با فشار دادن دکمه KEEP WARM به مدت 3 ثانیه در طول برنامه پخت می‌توان این حالت را غیر فعال کرد. 
 

لوازم جانبی همراه پلوپز NS-3078

به همراه پلوپز ناسا الکتریک 3078 لوازم جانبی و کاربردی متعددی عرضه می‌شود، که هر یک در جهت افزایش دادن کارآیی محصول می‌باشند. یک سبد بخارپز پلاستیکی برای این محصول در نظر گرفته شده، که از جنس پلاستیک با کیفیت بوده و امکان بخارپز نمودن مواد غذایی مختلف را فراهم آورده است. همچنین قالب ماست بندی از دیگر قطعات همراه این محصول است، که برای تهیه ماست مورد استفاده قرار می‌گیرد. کفگیر و قاشق پلاستیکی نیز به منظور جلوگیری از خراش برداشتن دیگ ارائه شده است. همچنین پیمانه مدرج نیز برای اندازه گیری دقیق مواد و کابل برق نیز از دیگر لوازم جانبی همراه پلوپز NS-3078 می‌باشد.
لوازم جانبی همراه پلوپز NS-3078
 
 
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از پلوپز-آرام پز ناسا الکتریک مدل NS-3078 دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
Rasoul Ebrahimi ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ (4)
سلام
طاعاتتون قبول
کلیپ راه اندازی و‌نحوه ی استفاده از وسایلتونو میخام
پشتیبانی ناسا الکتریک ۲۰ فروردین ۱۴۰۱
سلام و درود طاعت و بندگی قبول
لطفاً با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.
02138454
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.