مدل پلوپز: NS-309
نوع پلوپز: پلوپز-آرام پز
کارکرد: چند کاره
کاربرد: پخت عادی،پخت سریع،پخت مقادیر اندک، سوپ/حلیم ،ماست بندی ، ته دیگ و پیش تنظیم و بخار پز
سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق:
خاموش شدن خودکار:
نوع صفحه نمایش: دیجیتالی
قابلیت تنظیم زمان پخت:
قابلیت گرم نگهداشتن:
زنگ پایان پخت:
پخت با تاخیر:
عملکرد گرم کردن مجدد:
دریچه خروج بخار:
لاستیک دور درب:
دستگیره حمل آسان:

پلوپز-آرام پز NS-309

پلوپز چند کاره ناسا الکتریک NS-309

پلوپز چند کاره ناسا الکتریک NS-309 وسیله ای بسیار مناسب برای خانواده هایی است که به سرعت و کیفیت اهمیت می دهند. این دستگاه دارای عملکرد پخت عادی،پخت سریع،پخت مقادیر اندک، سوپ/حلیم ،ماست بندی ، ته دیگ و پیش تنظیم و بخار پز است. در خانواده های امروزی داشتن یک وسیله با قابلیت برنامه ریزی دیجیتال جهت پخت و پز بسیار به صرفه است. با ریختن مواد اولیه غذا در این دستگاه و تنظیم درجه و مدت زمان مورد نیاز برای پخت غذا، دستگاه همانند یک آشپز ماهر غذائی با کیفیت و طعم بالا را برای شما مهیا می کند.دیگر لازم نیست تا منتظر  بمانید می توانید در فاصله زمانی پخت غذا بدون دغدغه به کار دیگری بپردازید و پس از پخت غذا پلو پز با آلارم به شما اطلاع می دهد که غذا آماده سرو است.
 
این دستگاه دارای عمکرد های ماست بندی و همچنین ته دیگ است که قابلیت آن را نسبت به دستگاههای مشابه دو چندان کرده است.از دیگر عملکرد های جالب این دستگاه بخارپزی است که می توانید برای بخار پزی غذا ها از آن استفاده کنید.
 
پلوپز چند کاره ناسا الکتریک دارای صفحه نمایش LCD می باشد که با استفاده از دکمه منوی روی آن به راحتی می توانید عملکرد مورد نظر خود را انتخاب کرده و زمان پخت را تنظیم کنید و می توانید مطمئن باشید که غذا به موقع اماده خواهد شد. با انتخاب هر کدام از عملکرد های دستگاه،پس از اتمام مدت زمان لازم برای پخت آن دستگاه وارد مرحله گرم نگه داشتن می شود.و در صورتی که مدت زمان زیادی پس از پخت غذا ، از سرکار برگردید  غذا باز هم گرم و  تازه است.
پلوپز چند کاره ناسا الکتریک NS-309

عملکرد پیش تنظیم PRESET

این عملکرد در واقع همان تایمر تاخیر است، که اجازه تنظیم زمان روشن شدن دستگاه را به کاربر می‌دهد. به منظور فعالسازی این برنامه، باید ابتدا برنامه پخت مورد نظرتان را انتخاب کنید سپس با فشار دادن دکمه PRESET نمایشگر تنظیمات زمان را نمایش خواهد داد و شما باید با استفاده از دکمه‌های +  و _ زمان تاخیر را تنظیم نمایید. بعد از اجرای تنظیمات زمان مورد نظر، دکمه START را به مدت 3 ثانیه فشار دهید تا شمارش معکوس آغاز شود. تا هنگامی که مدت زمان تنظیم شده به پایان نرسد و نمایشگر 00.00 را نشان ندهد، پلوپز شروع به کار نخواهد کرد.

پلوپز چند کاره ناسا الکتریک NS-309

قابلیت گرم نگه دارنده

قابلیت گرم نگه دارنده Keep warm نیز از دیگر ویژگی‌های کاربردی پلوپز ns-309 است، که بعد از تمام شدن برنامه پخت و پز بصورت اتوماتیک فعال می‌شود. این برنامه تا زمانی که دستگاه به برق وصل باشد، فعال بوده و مانع از سرد شدن محتویات داخل دیگ خواهد شد. با فشار دادن دکمه KEEP WARM به مدت 3 ثانیه در طول برنامه پخت می‌توان این حالت را غیر فعال کرد. 

 

راهنمای استفاده

راهنمای استفاده از پلوپز-آرام پز ناسا الکتریک مدل NS-309 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.