چرخ گوشت NS-313

چرخ گوشت ناسا‌الکتریک مدل313-NS با ترکیب آلومینیوم و استیل شفاف به نمونه‌ای با طراحی منحصر به فرد بدل شده است. این چرخ گوشت که زیبایی و قدرت را یکجا دارد به عنوان نمونه‌ای 1800 واتی قادر است انواع مواد غذایی را به سهولت چرخ نماید. موتور چرخ گوشت 313 ناساالکتریک از نوع AC می‌باشد، بسیار قوی است و فرآیند چرخ کردن گوشت‌ها را در حداقل صدا انجام می‌دهد. محور این دستگاه از جنس آلومینیوم فشرده بوده درحالی که شبکه‌هایش از جنس استیل هستند، شبکه‌هایی که امکان چرخ کردن انواع گوشت را در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ میسر می‌سازند.


چرخ گوشت

جنس بدنه چرخ گوشت ناساالکتریک مدل NS-313 از استیل آنودایزه می‌باشد و مقاوم در برابر ضربه. وجود حاشیه‌ای مشکی رنگ چرخ گوشتی زیبا و شیک را رقم زده است، لوله ناودانی از دیگر قسمت‌هایی است که از استیل ضدزنگ تولید شده و به راحتی می‌توان آن را در صورت نیاز از دستگاه جدا کرده و مجدداً سر جایش قرار داد. وجود دکمه‌هایی که بر روی این چرخ گوشت خانگی تعبیه شده‌اند امکان تغییر سرعت، خاموش/روشن کردن دستگاه و دور معکوس چرخ گوشت را میسر می‌سازند. فشردن دکمه دور معکوس (REVERSE) به هنگام قفل شدن دستگاه موجب می‌شود قدرت چرخ گوشت به حالت قبل برگردد، دقت داشته باشید که این کلید را به هیچ عنوان نباید در زمانی که دستگاه متوقف نشده و مشکلی برایش پیش نیامده فشار داد. سینی نگهدارنده نیز از جنس استیل است، محلی برای قرار دادن موادغذایی و قطعه‌ای که چرخ کردن را برای شما آسان می‌کند. این قسمت و دیگر لوازم جانبی چرخ گوشت ناساالکتریک را به سهولت می‌توانید از دستگاه جدا کرده و پس از شستن مجدداً بر سر جایش بگذارید این طور بگوییم که جدا کردن قطعات چرخ گوشت ناساالکتریک مدل NS-313 امری است راحت، بارها می‌توانید هر قطعه را بیرون بیاورید، تمیز کنید و دوباره استفاده نمایید. پایه‌های ضد لغزش همچون دیگر انواع چرخ گوشت ناساالکتریک در این نمونه هم به چشم می‌خورد بنابراین بدون نگران بودن از سر خوردن ناگهانی این چرخ گوشت می‌توانید از آن استفاده کنید. این چرخ گوشت در برابر نوسانات برق کاملاً ایمن است و در چنین مواقعی اتوماتیک خاموش می‌شود، اگر استفاده زیاد شما از دستگاه داغ شدن آن را به دنبال داشته باشد به واسطه وجود محافظ چرخ گوشت شاهد خاموش شدن اتوماتیک ناسا‌الکتریک مدل 313 خواهید بود. مدل 313 چرخ گوشتی با چرخ دنده فلزی است، حتی جعبه‌ای که در این دستگاه تعبیه شده است هم از جنس فلز می‌باشد. برحسب نوع و میزان گوشت سرعت در 8 درجه قابل تنظیم است.

نحوه استفاده از این چرخ گوشت قوی اثری شایان بر طول عمر دستگاه دارد، سعی کنید به هیچ عنوان از گوشت‌های یخ زده استفاده نکنید، چرخ کردن غضروف و استخوان از قدرت چرخ گوشت کم می‌کنند، به علاوه بهتر است گوشت‌ها را به قطعات کوچکتر برش زده سپس درون دستگاه قرار دهید. به همراه چرخ گوشت ناساالکتریک مدل NS-313 یک فشار دهنده عرضه می‌شود، حتماً از آن استفاده کنید و گوشت‌های داخل سینی را به خوبی درون دستگاه هل دهید. می‌توانید گوشت‌ها را بیش از یکبار چرخ کنید تا نهایتاً آنچیزی شود که دوست دارید. سری سوسیس‌ساز و کباب‌ساز و وردنه و کبه‌ساز از دیگر امکانات این دستگاه می‌باشد. گوشتی که در قسمت پشتی محفظه برش گیر کرده است را می‌توانید با فشار دادن تکه‌ای نان به داخل محفظه جدا سازید. بهتر است پس از هربار استفاده از چرخ گوشت تمام قطعاتی که در تماس با مواد غذایی بوده‌اند را با آب گرم و مایع به خوبی بشویید و مجدداً بکار بگیرید. استفاده از آب داغ شما را سریع‌تر به خواسته‌تان می‌رساند و قطعاتی تمیز را تحویل می‌دهد. فراموش نکنید که پس از شستن قطعات چرخ گوشت آن‌ها را به خوبی خشک کنید. قسمت برش و صفحه‌های فلزی را می‌توانید با برخی روغن‌های گیاهی هم چرب کنید. این مدل چرخ گوشت 2000 گرم گوشت را در 3 دقیقه چرخ می‌کند بنابراین نمونه‌ای است قوی برای آن‌ها که دوست دارند کارشان را سریع انجام دهند.
چرخ گوشت ناساالکتریک مدل NS-313 با یک طراحی زیبا و خاص زیبایی آشپزخانه‌های شما را چند برابر می‌کند و به لحاظ قیمت و کیفیت از بهترین و مناسب‌ترین قیمت‌ها برخوردار است.


 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چرخ گوشت ناسا الکتریک مدل NS-313 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.