شماره مدل: NS-704
تعداد: 9 پارچه
دسته:
جنس دسته: استیل ضدزنگ
جنس چاقو: استیل ضد زنگ
پایه نگهدارنده:
قیچی:
ساطور:
چاقوی سرآشپز:
چاقوی برش نان:
چاقوی 24 سانتی:
چاقوی 20 سانتی:
تیزکننده:
پوست کن:
قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی:

سرویس چاقوی آشپزخانه NS-704

معرفی سرویس چاقوی ناسا الکتریک NS-704

سرویس چاقو از وسایل ضروری و مهم در آشپزی و آشپزخانه می‌باشد. بدون چاقو امکان آشپزی کردن وجود ندارد. به همین سبب سرویس چاقو از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در برندهای داخلی و خارجی زیادی در بازار عرضه می‌شود. چاقوی مطلوب چاقویی است که جنس بدنه و دسته مطلوبی داشته باشد و قدرت برندگی بالایی را داشته و بدون تخریب بافت مواد غذایی بتواند آن‌ها را برش بزند. سرویس چاقو NS-704 از سرویس‌های موجود در بازار بوده که به دلیل ویژگی‌های مطلوبی که داشته مورد توجه قرار گرفته و از بازار فروش خوبی برخوردار می‌باشد. ویژگی‌های سرویس چاقوNS-704  ویژگی‌های بارز و مطلوبی بوده که توانسته این سرویس را به سرویسی ایده‌آل برای خانم‌های خانه‌دار بدل کند.

سرویس چاقو NS-704

جنس بدنه و تیغه‌های چاقوی NS-704

در طراحی سرویس چاقو NS-704 نهایت هنر و تکنولوژی در کنار یکدیگر استفاده شده تا کار با چاقوی طراحی شده از هر نظر راحت و لذت‌بخش باشد. تیغه‌های برنده سرویس چاقو ناسا الکتریک NS-704 از جنس استیل می‌باشد. این استیل جزو استیل‌های مرغوب بوده که در برابر خوردگی اسیدی، خوردگی بازی، زنگ‌زدگی، خش و ضربات فیزیکی مقاومت دارد.

استیل به کار برده شده در این چاقو از درجه خلوص بالایی برخوردار بوده و درجه خلوص آن برابر با 18/10 می‌باشد. در ساختار این  استیل عناصر مهمی چون کروم، آهن و کربن به کار برده شده که کروم و کربن موجود سبب مقاومت شیمیایی و فیزیکی آن‌ها شده است. کروم به کار رفته در این آلیاژ فلزی سبب براقیت و درخشندگی بالای استیل شده و از نظر زیبایی، تأثیر زیادی نیز داشته است.

سرویس چاقوی ناسا الکتریک NS-704

استیل سرویس چاقو NS-704 قبل از استفاده شدن در ساختار چاقو مورد آزمایش‌های مختلف سختی مانند آزمایش سختی راک ول قرار گرفته است. طبق این آزمایش درجه سختی منفی 2 تا مثبت 58 به این آلیاژ تعلق گرفته است. جنس دسته‌های سرویس چاقو NS-704 فلز می باشد. دسته و بدنه ی چاقو ساختاری یک‌دست و یکپارچه داشته و همین امر موجب دوام بیشتر سرویس چاقو می‌شود و احتمال کنده شدن دسته ی چاقو به نزدیک صفر تقلیل می‌یابد.

اجزا و قطعات به کار برده شده در سرویس چاقو NS-704

این سرویس چاقو شامل چاقوی مخصوص سرآشپز، چاقوی نان، چاقوی برش، چاقوهای کاربردی، چاقوی پوست‌کن، چاقوی تیز‌کن و قیچی می‌باشد. با این ست کار خرد کردن و تکه کردن و حتی پوست کندن ماهی‌ها، گوشت و مرغ راحت‌تر می‌باشد. حتی با این سرویس می‌توان تکه‌های سبزیجات محکم مانند کرفس، هویج و غیره را خرد کرد و عمل خرد کردن سبزیجات سوپ و آش نیز با این ست راحت‌تر می‌باشد.به طور کلی می‌توان گفت وجود این ست در آشپزخانه سبب می‌شود تا مواد غذایی با دقت و زیبایی بیشتری برش خورده شوند و در نتیجه سفره‌های غذا را زیباتر جلوه دهند.

سرویس چاقوی آشپزخانه NS-704

ساختار ظاهری سرویس چاقو NS-704

سرویس چاقوی ناسا الکتریک NS-704 دارای ساختاری شیک و زیبا بوده و در دکوراسیون‌های مدرن به زیبایی خود نمایی می‌کند. برای نظم آرایی و آرایش منظم‌تر این ست‌های چاقو در پایه‌ای از جنس استیل و آکریلیک به صورت گردان تعبیه شده است. این پایه استیل سبب زیبایی بیشتر ست شده و از گم شدن و پخش شدن قطعات ست جلوگیری می‌کند. تمامی اصول بهداشتی در روند تولید این سرویس‌ها رعایت شده و سرویس چاقو NS-704 سرویسی کاملاً بهداشتی محسوب می‌شود. این سرویس چاقو تحت استانداردهای معتبر چون NSF تولید و عرضه می‌شود.

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.