شماره مدل: NS-708
تعداد: 8 پارچه
دسته:
جنس چاقو: استیل ضد زنگ
پایه نگهدارنده:
قیچی:
ساطور:
چاقوی سرآشپز:
چاقوی برش نان:
چاقوی 24 سانتی:
چاقوی 20 سانتی:
تیزکننده:
قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی:

سرویس چاقوی آشپزخانه NS-708

سرویس چاقوی ناسا الکتریک NS-708

چاقو از آن دسته ابزارهای پرکاربرد آشپزخانه است که به ظاهر خرید ساده‌ای برای یک آشپزخانه به حساب می‌آید ولی دقیقاً این‌طور نیست! داشتن یک چاقوی ناسالم و یا کند باعث می‌شود تا قسمت زیادی از کارهای آشپزخانه که با این وسیله ساده سر و کار دارند به سختی و به کندی صورت بگیرد، سرویس چاقو ناسا‌ الکتریک NS-708 یک ست مطمئن برای آشپزخانه شماست. اگر شما هم تا به حال با چاقوی بزرگ برای بریدن قطعات گوشت و سبزیجات و غیره کار کرده باشید و یا از چاقوهای متوسط برای کندن پوست سیب‌زمینی استفاده کرده باشید و یا به دنبال تهیه یک سالاد خوش فرم برای سفره‌آرایی مهمانی‌تان بوده باشید قطعاً می‌دانید که نقش آن تا چه حد در این کارها پررنگ است و از بین رفتن وقت و انرژی شما با وجود یک کارد کند تا چه حد آسیب ‌زننده است.
سرویس چاقوی آشپزخانه NS-708
 

 

مشخصات ظاهری سرویس چاقو ناسا الکتریک

مشخصه یک چاقوی خوب گذشته از تیز بودن آن به طراحی و ظاهر چاقو نیز باز می‌گردد، شما قرار است برای مدت طولانی چاقو را در دستتان بگیرید، فشار دسته‌های یک چاقو می‌تواند باعث درد مفاصل و یا احساس فشار بر روی مچ‌ها و انگشتان شما شود، از این رو طراحی چاقو باید به شکلی انجام بگیرد تا هنگامی که در دستان شما قرار گرفته کمترین فشار را به دستان شما وارد کند، یک چاقوی ارگونومیک با اندازه مناسب و شکل مناسب دسته، چنین مشکلاتی را از شما دور می‌کند، بنابراین ارگونومیک بودن از آن دسته مواردی است که باید برای خرید چاقو به آن دقت کنید.
 
ست چاقو‌های ارگونومیک با توجه به حالت دستان شما در زمان گرفتن چاقو و اندازه استاندارد آماده شده‌اند و با این طراحی در زمان کار شما با آن‌ها دچار مشکل نخواهید بود.
 
یک ست کاربردی برای مصارف خانگی با طراحی زیبا و کیفیت بالا که می‌توانند به شما سرعت ببخشند و کار کردن با آن‌ها لذت بخش خواهد بود. سرویس چاقوی ناسا الکتریک مدل NS-708 طراحی ارگونومیک داشته و در زمان کارکردن به دستان شما فشار نخواهند آورد، تیغه چاقو از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده به این ترتیب کارکرد بهتر و شستشوی ساده‌تری خواهد داشت. دسته‌های این مجموعه به صورت یکپارچه با بدنه ساخته شده‌اند و این نکته در بهداشت، کیفیت و استحکام چاقوی آشپزخانه شما بسیار تأثیرگذار است، همچنین طراحی ارگونومیک با پوشش سیلیکونی بر روی چاقوها مانع از لغزش چاقو در دستان شما می‌شود و کارکردن با آن‌ها ساده و لذت‌بخش خواهد بود.
سرویس چاقوی آشپزخانه NS-708

تیغه و مشخصات آن

بهداشت چاقو دیگر عاملی است که باید برای خرید در نظر گرفته شود، هنگام شستشوی ست چاقو اگر در بین دسته آن غذایی باقی بمانند می‌تواند محل تجمع باکتری و آلودگی شود، چاقوهایی با دسته‌های چوبی ممکن است به دلیل وجود منافذ در آن چنین حالتی را داشته باشند و یا چاقوهایی که از دسته جدا هستند ممکن است در بین شیارهای آن این مشکل به وجود بیاید. بنابراین به دسته چاقو و جنس آن توجه داشته باشید.
 
تیغه‌های کوتاه و بی‌کیفیت به مرور زمان شما را به دردسر خواهند انداخت، توجه کنید که تیغه چاقویتان تا سر دسته ادامه داشته و بعداً دچار خم شدگی و یا تغییر زاویه نشود، جنس تیغه و همین طور طول استاندارد برای تیغه را در نظر بگیرید، یک تیغه خوب باید ضخامت مناسب داشته باشد، انواع ضخیم‌تر از کیفیت بالاتری برخوردارند.
 
اجزای سرویس چاقو ناسا الکتریک
ست کارد آشپزخانه ناساالکتریک مدل NS-708 شامل ساطور، کارد سرآشپز، کارد برش، کارد کاربردی، کارد پوست‌کن، قیچی و چاقو تیز‌کن می‌باشد، علاوه، با وجود پایه‌ای از جنس استیل و اکریلیک با قابلیت چرخش دیگر نگران محلی برای نگه‌داری چاقوهایتان نخواهید بود، این پایه چرخان دسترسی شما را به چاقوها ساده‌تر می‌کند تا کارتان را با سرعت بیشتری انجام دهید. ست کارد آشپزخانه ناساالکتریک مدل NS-708 یک ست عالی، با کیفیت، زیبا و کاربردی برای هر آشپزخانه‌ای است و با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم در ساخت و طراحی آن‌ها، بهترین کارکرد را برای هر آشپزخانه‌ای خواهند داشت، از این کاردهای خوش‌دست و عالی لذت ببرید.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.