آبمیوه گیر تک کاره NS-927

آب میوه گیری تک کاره ناسا الکتریک مدل NS-927 از طراحی زیبا و قدرتی فوق العاده بهره مند است. کیفیت خوب در کنار برخورداری از موتوری پرقدرت مزید بر علت شده تا این آب میوه گیری گزینه ای درخور برای انتخاب باشد.


برخی از قطعات آب میوه گیری ناسا مدل 927 از جنس استیل ضدزنگ هستند تا علاوه بر زیباتر کردن این دستگاه، بر مقاومتش در برابر عوامل محیطی بیفزایند و پاکسازی آن را راحت تر نمایند. وجود دو سرعت متفاوت به شما این امکان را خواهد داد که برای گرفتن آب میوه هایی همچون هندوانه که بسیار نرم هستند از سرعت های پایین تر استفاده کنید و نمونه های سفت تری چون هویج و سیب را با سرعت های بالاتری آبگیری نمایید. سرعت موتور دستگاه آب میوه گیری ناسا را می توانید به کمک ولوم هایی با LED های زیبا که بر روی دستگاه تعبیه شده اند تغییر دهید و این تغییرات را از صفحه نمایشگر مشاهده کنید.

وجود پایه هایی که ضدلغزش خوانده می شوند مانع از تکان خوردن این آب میوه گیری خارجی به هنگام کار می شود و از عواقب دلخراشش جلوگیری می کند. پایه از جنس پلاستیک بوده و درست در قسمت تحتانی موتور قرار گرفته است. قطعات آب میوه گیری ناسا مدل 927 را می توان به سهولت از دستگاه جدا کرده و پس از تمیز کردن بر سر جایشان قرار داد. وجود فیلتری تیز و استیل سبب شده آبگیری توسط دستگاه کاملا تمیز و در نهایت بهداشت رقم بخورد، این فیلتر مانعی بر سر راه تفاله هاست و ضمن اینکه از ورودشان به قسمت آبمیوه جلوگیری می کند آن ها را به سمت مخزن تفاله 1.5 لیتری سوق می دهد. زمانی که این فیلتر ها کثیف می شوند می توانید آن را از دستگاه آب میوه گیری جدا کرده و به وسیله آب ولرم شستشو دهید. طرز کار آب میوه گیر ناسا مدل 927 به این صورت است که پس از هر دقیقه کار یه دقیقه نیاز به توقف دارد و با هر ده ثانیه کار کردن می توان آن را 5 ثانیه متوقف نمود.


دهانه آب میوه گیری پرقدرت ناسا از جنس استیل است به همین خاطر با گذر زمان اثری از فرسودگی و خراب شدن در این قطعه به چشم نمی خورد، قطراین دهانه زیاد و به اندازه 75 میلی متر است بنابراین میوه ها را به صورت درسته و بدون این که ریز و خرد کنید هم می توانید به درون آب میوه گیر هدایت نمایید، زمانی که میوه ها را در قست دهانه می گذارید بهتر است از اهرم فشار دهنده استفاده کرده و میوه ها را به درون دستگاه هل دهید.
وجود محافظ جریان برق سلامت موتور را تضمین می کند، این ویژگی که در بیشتر محصولات آب میوه گیری ناسا الکتریک به چشم می خورد با کار کردن بیش از حد دستگاه به صورت خودکار آن را خاموش می نماید. پارچی که جهت جمع آوری آبمیوه ها در نظر گرفته شده مدرج بوده و از ظرفیتی یک لیتری بهره مند است، این ظرف به گونه ای در زیر دستگاه آبمیوه گیر قرار می گیرد تا هدایت آب تنها به خود پارچ و نه اطرافش وجود داشته باشد، یک درپوش ساده بر روی این ظرف قرار می گیرد تا بازهم خیال ما را از نریختن آبمیوه راحت سازد. تمامی قسمت های مذکور را می شود بار ها جدا کرد، به سادگی با آب شست و سپس خیلی راحت در جای خود قرار داد. می توانید قطعات آب میوه گیری ناسا مدل 927 را درون ماشین ظرفشویی قرار داده و یا با کمک گرفتن از برس مناسب به تمیز کردن این قسمت ها بپردازید. محفظه ای مناسب برای قرار دادن سیم برق سیستم مذکور در نظر گرفته شده است که باز هم درجه ایمنی بالاتری را برای این دستگاه آب میوه گیری رقم می زند.

در پایان بگوییم که آبمیوه گیری تک کاره ناسا الکتریک مدل 927 با بهره مندی از موتور 800 واتی نمونه ای شایسته برای انتخاب است، با کمترین صدا کار می کند، لبه های ضد چکه دارد بنابراین با هر بار آب گرفتن، آب میوه ها به خارج از پارچ ریخته نمی شود و دردسر تازه ای را برایتان رقم نمی زند، در کنار همه این ها ظاهری شیک دارد و در آشپزخانه شما خوش خواهد درخشید.


راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از آبمیوه گیری ناسا الکتریک مدل NS-927 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.