اتو بخار دستی NS-54

قیمت بهترین اتو بازار

سوال بسیاری از کسانی که به دنبال خرید اتوی بخار دستی خوب هستند این است که یک اتوی خوب را چطور بشناسیم و با چه خصوصیاتی خرید کنیم ؟  در پاسخ به این سوال باید گفت یک اتوی خوب باید بتواند مشکلات شما را در اتوکشی حل کند، به راحتی بر روی پارچه بلغزد باعث خراب شدن لباسها و پارچه های شما نگردد و همچنین ایمنی کافی در استفاده را داشته باشد ، گذشته از آن رسوبات آهکی موجود در آب را به خود جذب نکند و نهایتا شرایط یک اتوکشی سریع و بدون دردسر را برایتان فراهم کند، همه اینها در اتوی بخار دستی NS-54 در نظر گرفته شده است و شما می توانید این خصوصیات را در مدل NS-54 ناساالکتریک بیابید.

این اتوی پرکاربرد دارای ۲۲۰۰ وات قدرت برق بوده و کفی آن از جنس سرامیک در نظر گرفته شده، کفی های سرامیک با خصوصیت ضد خش و همچنین لغزش ساده ای که به دلیل سطح سیقلیشان بر روی پارچه دارند از بهترین نوع کفی ها در اتوی بخار دستی محسوب می شوند ، علاوه بر این پوشش ترومالین بر روی این سطح کارایی و کیفیت آن را دوچندان کرده است ، صفحه زیرین اتو استیل ضد زنگ و دلیلی بر دوام و عمر بیشتر اتوی شما بوده و می توانید سالها از آن استفاده کنید بدون آنکه نگران تخریب لباسهایتان باشید.
وجود پوشش ترومالین در کف سبب لغزش و حرکت آسانتر اتو شده و از برق انداختن و همچنین تغییر رنگ پارچه های لباسی جلوگیری می کند.

قیمت بهترین مارک اتو بخار دستی


اکر نگران اتو کردن لباسهای ظریفتان هستید این اتو نگرانی شما را درک کرده و با سیستم ضد چکه به کمک شما می آید ، لکه های آبی ناشی از اتو بر روی لباسها اصلا خوشایند نیست علی الخصوص زمانی که قرار است شما با این لباس به یک مهمانی رسمی بروید ، این سیستم از چکه کردن آب بر روی لباسها پیشگیری نموده و به شما این اطمینان را می دهد که می توانید لباستان را بدون کوچکترین لکه ای اتوکشی و آن را بپوشید.
سیستم ضد چکه تنها کاری نیست که اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل NS-54انجام می دهد ، سیستم ضد رسوب این اتوی خوب و چند کاره از کیفیت و عمر اتوی شما مواظبت کرده و علاوه بر آن که باعث نرمی آب داخل مخزن می گردد و بدین شکل از رسوب آهک در منافذ و پایه اتو جلوگیری میکند ، شما را از شر لکه هایی که بر اثر رگه های آهک و گچ بر روی لباس ایجاد می شود خلاص می کند.
گذشته از همه اینها بازهم اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل  NS-54یک سورپریز عالی برای خریداران آن دارد و آن هم سیستم شستشوی خودکار در اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل NS-  54  است چرا که تمیز کردن و پاکسازی اتو کاری زمان بر و در عین حال که خسته کننده است می تواند به اتو نیز آسیب رسان باشد ، سیستم شستشوی خودکار در NS-54 باعث شده تا شما تنها در چند ثانیه و به ساده ترین شکل ممکن یعنی فشردن یک کلید آنهم هر ده تا پانزده روز یکبار آن را تمیز و عاری از هر گونه رسوبات و جرم بنمائید در نتیجه می توانید وقتتان را صرف کارهای بهتری بکنید.
دست و پا گیر شدن سیم اتو از آن دسته مشکلاتی است که به شخصه همیشه با آن درگیر بوده ام و زمانی که شروع به اتوکشی می کنم ترجیح می دهم تا بتوانم اتو را در جهات مختلف و بدون مزاحم حرکت بدهم ولیکن سیم اتو همیشه مانع بزرگی برای من بوده است، حال با سیستم ‌چرخان سیم اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل  NS-54که امکان حرکت در سیصد و شصت درجه را می دهد دیگر با این مشکل دست و پنجه نرم نمی کنم و کار را به شکلی قویتر و با کنترل بیشتر انجام می دهم ، بعلاوه اینکه سرعت انجام اتوکشی برایم افزایش پیدا کرده است.
طراحی زیبا و محکم اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل  NS-54آن را به یک اتوی پر طرفدار مبدل ساخته است که در کنار مخزن ۳۰۰ سی سی آن یک ترکیب بی نظیر را تداعی می کند، یکبار مخزن آب اتو را پر کنید و مدت زیادی اتو کنید ، دیگر لزومی به صرف وقت برای پر کردن مجدد مخزن و منتظر برای آماده شدن اتو نیست ، همه اینها چیزی است که اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل  NS-54به شما می دهد.
اگر اتو کردن پرده ها و لباسهای داخل کمد برایتان سخت شده آن را به اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل  NS-54بسپارید تا به بهترین شکل برایتان انجام دهد ، پرده را به حالت عمودی آویزان کرده و سپس شروع به اتوکشی در همین حالت بنمائید ، امکان اتوی عمودی در اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل  NS-54فراهم شده است.
سیستم ایمنی اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل  NS-54آسودگی خیالتان را ضمانت می کند ، اگر اتوی روشن شما در مدت سی ثانیه به شکل بی حرکت بر روی سطح افقی قرار بگیرد اتو به طور خودکار خاموش شده و از تخریب پارچه ، لباس و یا محلی که قرار گرفته جلوگیری می کند، این حالت در زمان قرار گیری اتو به صورت عمودی تا ۸ دقیقه اتفاق خواهد افتاد و در ضمن به این طریق در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد کرد.
دکمه تنظیم حرارت اتو را بچرخانید حرارت مورد نظرتان را اعمال کنید و از داشتن لباسهای اتو کشیده شاد شوید. همچنین این محصول در دو رنگ مشکی و صورتی موجود است.

 

بهترین مارک اتو
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از اطو دستی ناسا الکتریک مدل NS-54 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.