اتو بخار دستی NS-55

اتو چی بخریم

اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 یک اتوی بی نظیر با طراحی شیک و زیبا ، دارای بدنه ای محکم و با 2200 وات قدرت لباسهای شما را به سرعت و سادگی اتو می کند ، لغزندگی این اتوی با کیفیت بر روی لباسها به راحتی صورت گرفته و باعث آسیب زدن به پارچه ها و لباسهای شما نمی گردد ، کف اتو از جنس سرامیک و پوشیده شده با لایه ای از ترومالین بوده و به این شکل باعث جلوگیری از برق افتادگی و تغییر رنگ پارچه ها می گردد.
جنس سرامیک کفی ضد خش بوده و به سرعت و سادگی تمیز می گردد ، خاصیت ترومالین باعث می شود تا از پارچه لباس شما محافظت شده و به عمر لباسهای شما افزوده شود ، این محصول مجهز به دکمه تنظیم حرارت بوده و می توان بر اساس نوع پارچه حرارت را تنظیم و اتوکشی نمائید ، به این شکل از حرارت دهی نامناسب به لباسها ممانعت و از کاهش کیفیت آنها جلوگیری نمائید.
مخزن آبی 300 سی سی اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 امکان یک اتوکشی طولانی تر را برایتان فراهم می کند ، می توانید با پر کردن مخزن مدت طولانی به کارتان ادامه بدهید و اتلاف وقت نداشته باشید.
 دسترسی به حالات مختلف بخاردهی و بخار خشک این اتو تنها با فشردن یک کلید امکان پذیر است ، می توانید میزان پرتاب بخار را تنظیم و نسبت به لباس و پارچه مورد نظرتان استفاده نمائید.
سیستم ضد رسوب اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 سختی آب را از بین برده و با ملایم کردن آب سهولت در اتو کشی ، جلوگیری از ایجاد لک بر روی لباسها و همچنین افزایش عمر اتو را موجب می گردد ، این سیستم پیشرفته اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 را به یک اتوی بینظیر تبدیل کرده است.
در کنار سیستم ضد رسوب ، شستشوی خودکار اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 باعث پاکسازی و شستشوی بسیار ساده این اتوی چند کاره می شود ، می توانید تنها با فشردن یک کلید در فاصله 10 تا 15 روز یکبار اتو را عاری از هر گونه گچ و رسوب نموده و هر بار مانند روز اول از آن استفاده نمائید.
اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 دارای سیستم ضد چکه بوده که یک آپشن پرکاربرد علی الخصوص در مورد پارچه های ظریف و نازک می باشد که از چکه کردن آب و ایجاد لکه بر روی آنها جلوگیری می نماید.
به لحاظ ایمنی و صرفه جویی در مصرف انرژی نیز سیستم خاموش کننده خودکار اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 شما را شگفت زده می کند ، تنها سی ثانیه پس از بی حرکت ماندن اتو در حالت افقی و 8 دقیقه در حالت عمودی اتو خاموش شده تا نسبت به ایمنی آن اطمینان داشته باشید و همچنین با چنین سیستمی در کنترل میزان مصرف برق صرفه جویی می نماید.
پرده ها و لباسهای آویزان در کمدتان را با کمک این اتو و در همان حالت آویزان اتوکشی نمائید ، اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 این امکان را در اختیار شما می گذارد تا از یک اتوی همه کاره خوب و عالی برای هر نیازی که در اتوکشی دارید استفاده کنید.

قیمت بهترین مارک اتو بخار دستی


سیم اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 به شکل متحرک با امکان چرخش سیصد و شصت درجه تولید گردیده و باعث ایجاد مانع و دست و پاگیری سیم آن در زمان اتوکشی نخواهد شد.
اگر به یک اتوی زیبا ، با طراحی شیک و کلاسیک در کمد لوازم برقیتان نیاز دارید تا به شکلی ایمن ، باصرفه ، کارآمد و قدرتمند از آن بهره ببرید اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55  یک انتخاب خوب خواهد بود ، این مدل اتوی بی نظیر را بخرید و از روان بودن و ایمن بودن آن نهایت استفاده را بنمائید ، این محصول در دو رنگ مشکی و قهوه ای به بازار آمده است.
اتو بخار دستی 2200 وات ناسا الکتریک NS-55 یک اتوی محکم و با کیفیت بوده و یک سری شاخص در محصولات ناسا الکتریک محسوب می گردد ، می توانید از کارایی فوق العاده اتو در زمینه پارچه های ظریف و نازک با وجود سیستمهای کنترل حرارت ، بخار و ضد چکه استفاده و از پوشیدن لباسهایتان لذت ببرید. این مدل اتو در دو رنگ قهوه ایی و مشکی موجود است.


قیمت مارک خوب اتو

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از اطو دستی ناسا الکتریک مدل NS-55 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.