مدل زودپز: NS-217
نوع زودپز: زودپز روگازی
ظرفیت دیگ: 6 لیتر
بدنه مدرج:
قابلیت جداسازی دیگ:
قابلیت شستشو:
قفل ایمنی:
سوپاپ اطمینان:
دریچه تخلیه بخار:

زودپز روگازی NS-217

زودپز روگازی ناسا الکتریک NS-217

زودپز روگازی ناسا الکتریک NS-217 یکی از زودپزهای با کیفیتی است که برای پخت و پز به کار می‌رود و به عنوان قابلمه استفاده می‌شود. در واقع این زودپز روگازی دارای ظرفیت 6 لیتری است و این ظرفیت بالا به معنای کاربردی بودن این زودپز می‌باشد. در واقع با کمک این زودپز می‌توان غذای مورد نیاز 12 نفر را تهیه کرد. بدنه زودپز روگازی از جنس استیل با ترکیب 18/10 بوده که شفافیت بسیار بالایی دارد. این ترکیب که به میزان و درصد نیکل و کروم در ساختار بدنه زودپز اشاره می‌کند، که ظاهری صیقلی و آینه‌ای به بدنه زودپز بخشیده است. دربی که بر روی زودپز قرار گرفته است دارای سوپاپ کنترل فشار می‌باشد و از خطرات احتمالی ناشی از تجمع بخار داخل زودپز جلوگیری می‌کند. البته به همراه این زودپز یک درب شیشه‌ای نیز عرضه می‌شود، که امکان استفاده از زودپز را به جای قابلمه فراهم آورده است. دستیگره‌هایی که در این زودپز تعبیه شده‌اند عایق حرارت و گرما بوده و مانع از انتقال حرارت و گرما به دست می‌شوند.

زودپز روگازی ناسا الکتریک NS-217

مشخصات زودپز روگازی NS-217

زودپز روگازی ناسا الکتریک NS-217 دارای لاستیک دور درب کاملاً جذب بوده و باعث نگه‌داری بخار در محفظه زودپز شده و مانع از خروج آن می‌شود که این امر منجر به پخت کامل و سریع مواد غذایی می‌گردد. همچنین این زودپز مجهز به سوپاپ ایمنی دستگاه بوده که وضعیت فشار داخلی را کنترل می‌کند تا بتوانید با اطمینان از زودپز استفاده نمایید.

زودپز روگازی ناسا الکتریک NS-217 دارای یک سبد بخارپز از جنس استیل بوده و به شما این امکان را می‌دهد که با قرار دادن سبد درون زودپز غذایی سالم و سرشار از ویتامین را بخارپز نمایید که این ویژگی برای افرادی که به سلامت خود ارزش می‌دهند حائز اهمیت می‌باشد. به خصوص زمانی که شما می‌خواهید سبزیجات خود را به همان شکل و رنگ با سرعت کم بخارپز کنید می‌توانید از این قابلیت دستگاه استفاده نمایید. این زود پز دارای بدنه‌ای مرغوب و با کیفیتی بالا می‌باشد (استیل ضد زنگ)  و با سطح یک‌پارچه‌ای که دارد به شما امکان می‌دهد آن را به راحتی شستشو دهید. در ضمن جهت تمیز کردن می‌توانید این مجموعه را درون ماشین ظرفشویی قرار داده و شستشو دهید.

 

 

 

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از زودپز روگازی ناسا الکتریک مدل NS-217 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.