مدل زودپز: NS-212
نوع زودپز: زودپز روگازی
ظرفیت دیگ: 4 لیتری و 6 لیتری
جنس دیگ: استیل
قابلیت جداسازی دیگ:
قابلیت شستشو:
قفل ایمنی:
خاموش شدن خودکار:
سوپاپ اطمینان:
دریچه تخلیه بخار:

زودپز روگازی NS-212

زودپز روگازی ناسا الکتریک NS-212

زودپز روگازی ناسا الکتریک NS-212 دارای طراحی بسیار زیبا است که کارایی بالایی دارد. با استفاده از این زود پز زمان پخت و پز به میزان 80% کاهش می یابد. بدنه آن از فلز ضد زنگ مقاوم در برابر حرارت است. قسمت داخلی زود پز از جنس تفلون است در نتیجه غذا تحت هیچ شرایطی به ظرف نمی چسبد. این زود پز در دو ظرفیت 4 لیتری و 6 لیتری ساخته شده است و در هر دو آن ها در مقابل فشار بسیار مقاوم هستند. دسته های زیبا و عایق این زودپز یکی از مشخصات قابل ذکر آن است که دستان شما را در مقابل سوختگی محافظت می کند. این محصول دارای یک سبد مخصوص برای پخت سبزیجات می باشد. طراحی آن ارگونومیک می باشد و قطعات آن از هم جدا می شوند تا به راحتی بتوان آن را تمیز کرد.

زودپز روگازی ناسا الکتریک NS-212

زودپز روگازی ناسا الکتریک دارای دستگیره‌هایی مقاوم به گرما و حرارت می‌باشند و همیشه می‌توان با خیال راحت دستگیره‌ها را لمس کرد و با کمک آنها زودپز را بلند کرد. قابلیت شعله پخش کن و انتقال یکنواخت حرارت و گرما در این زودپز اجازه مغز پخت شدن و پخت کامل مواد غذایی داخل دیگ را می‌دهد. یعنی طوری نیست که قسمتی از مواد پخته شود و مابقی خام بماند.

درب زودپز روگازی با کمک لاستیک دور درب و دستگیره‌های قفل شوند به خوبی بر روی قابلمه محکم و بسته می‌شود. تا آنجا که اجازه خروجی بخار را هم نمی‌دهد. و همچنین به پخ سریع‌تر محتویات داخل دیگ کمک می‌کند.

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.