مدل میوه خشک کن: NS-1161
کاربرد: خشک کردن میوه‌ها, سبزی‌های معطر, گل‌ها, درست کردن لواشک
محدوده‌ی توان مصرفی: 350 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
گردش هوا: بالا به پایین
خاموش شدن خودکار:
فن:
المنت:
جنس المنت: استیل ضد زنگ
میزان جذب رطوبت: 80%
صفحه نمایش:
نوع صفحه نمایش: دیجیتالی
قابلیت تنظیم دما:
درجه حرارت قابل تنظیم: از 35 تا 70 درجه سانتیگراد
قابلیت تنظیم زمان:
مدت زمان قابل تنظیم: 1ساعت تا 48 ساعت
تعداد سینی: 5 سینی
جنس سینی: پلاستیک ABS
درپوش:
جنس درپوش: پلاستیک
دریچه تخلیه بخار:
قابلیت تفکیک آسان قطعات:
قابلیت استفاده با تعداد سینی دلخواه:
پایه ضد لغزش:

میوه خشک کن NS-1161

  • دارای توان مصرفی 350 وات
  • قابلیت جذب رطوبت میوه به میزان 80%
  • قابلیت انتخاب زمان کارکرد از 1 تا 48 ساعت
  • مجهز به 5 سینی متحرک برای افزایش ظرفیت
  • قابلیت تنظیم درجه حرارت از 35 تا 70 درجه سانتیگراد

 


میوه خشک کن ناسا الکتریک NS-1161


میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161 دستگاهی کارآمد و با کیفیت برای خشک کردن میوه و سبزیجات است. این میوه خشک کن از موتوری قدرتمند به توان 350 وات بهره می‌برد که سرعت و قدرت بالایی برای این میوه خشک کن به همراه داشته است. المنت حرارتی و فن خنک کننده‌ای که برای این میوه خشک کن در نظر گرفته شده است به خشک شدن با کیفیت میوه‌جات و سبزیجات کمک می‌کند. میوه خشک ناسا  الکتریک NS-1161 دارای 5 سینی مشبک پلاستیکی بوده، که ظرفیت زیادی برای خشک کردن میوه و سبزی و سایر اقلام را فراهم آورده است. جریان هوای گرم از میان این سینی‌ها گذشته و حرارت یکنواختی را در کل طبقات حکمفرما می‌کند.

میوه خشک کن ناسا الکتریک NS-1161

بدنه اصلی این محصول از جنس پلاستیک بوده و دارای یک کنترل پنل ساده و کاربردی می‌باشد. از طریق این کنترل پنل امکان تنظیم دما و زمان وجود دارد، به این صورت که با فشار دادن دکمه TEMP می‌توان درجه حرارت را از 35 تا 70 درجه سانتیگراد تنظیم نمود و همچنین با فشار دادن مجدد آن می‌توان زمان کارکرد را از محدوده 1 تا 48 ساعت انتخاب کرد.  ظرفیت این میوه خشک کن به کیلوگرم برابر 3.5 کیلو می‌باشد و می‌توان این حجم از میوه یا سبزیجات و... را داخل طبقات آن پخش کرد. میزان کارآیی دستگاه 80% بوده و به همین میزان رطوبت موجود در مواد غذایی را جذب می‌کند.


مشخصات ظاهری میوه خشک کن NS-1161


میوه خشک کن ناسا الکتریک NS-1161 دستگاهی ساده و در عین حال سبک و کم حجم است که فضای بسیار کمی را در آشپزخانه می‌گیرد. این دستگاه در عین سادگی ظاهری از کارآیی حرفه‌ای برخوردار است و می‌تواند با حفظ ارزش غذایی میوه و سبزی آنها را خشک نماید. بدنه اصلی این میوه خشک کن از جنس پلاستیک مقاوم و مرغوب بوده، که هم کیفیت دستگاه را حفظ نموده و هم اینکه باعث سبک بودن وزن دستگاه شده است. بدنه اصلی این محصول قهوه‌ای رنگ می‌باشد که با سینی‌های مشبک شفاف تیره همراه شده. این محصول از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و می‌تواند در هر بار استفاده حجم قابل توجهی از مواد را در خود جای دهد.

میوه خشک کن ناسا الکتریک NS-1161

یک درپوش نیز بر روی این مجموعه گذاشته می‌شود، که از نشستن گرد وغبار بر روی میوه و سایر اقلام غذایی داخل سینی جلوگیری می‌کند. بر روی درپوش دیچه‌های متعددی برای خروج بخار در نظر گرفته شده، که به خشک شدن سریع‌تر میوه‌ها کمک می‌نماید. دستگیره‌ای مشکی رنگ بر روی بدنه طراحی شده است، که به منظور حمل و جابجایی آسان این میوه خشک کن در نظر گرفته شده است. در زیر این دستگاه، پایه‌هایی با طراحی و ساختار ضد لغزش به کار رفته است، این پایه‌ها لاستیکی بوده و طراحی خاصی دارند که باعث می‌شود به سطوح مختلف چسبیده و به هنگام روشن بودن دستگاه حرکت نکنند.

میوه خشک کن ناسا الکتریک NS-1161
کنترل پنل و تنظیمات آن


بر روی بدنه اصلی میوه خشک کن NS-1161 یک کنترل پنل ساده و کاربردی مشاهده‌ می‌گردد. این کنترل پنل از تنظیمات خاصی بهره می‌برد، که شامل تنظیم نمودن دما و تنظیم مدت زمان می‌باشد. کلیدهای تعبیه شده برای این محصول عملکرد فشاری داشته و به راحتی می‌توان تنظیمات را اعمال کرد. دکمه مخصوص شروع به کار یا توقف یکی از این دکمه‌هاست، که بعد از چیدن میوه‌ها در سبد و پخش کردن یکسان آنها و به برق وصل کردن دستگاه و انجام تنظیمات خاص، نوبت آن می‌رسد که این دکمه را فشار دهید. با فشار دادن این دکمه دستگاه با تنظیمات اعمال شده شروع به کار خواهد کرد. دکمه TEMP/TIME از دیگر قابلیت‌های این کنترل پنل است، که امکان تنظیم نمودن درجه حرارت و مدت زمان را به کاربر می‌دهد. با فشار دادن این دکمه، چراغ نشانگر مربوط به TEMP روشن شده و امکان تنظیم نمودن دما از 35 درجه تا 70 درجه سانتیگراد فراهم می‌شود.

برای اعمال این تغییرات کافی است بعد از فشار دادن دکمه TEMP با استفاده از کلیدهای + و _ دما را افزایش یا کاهش داد.
 همچنین با فشار مجدد دکمه TIME این بار حالت انتخاب مدت زمان فعال می‌شود، که باز هم از همان کلیدهای افزایش و کاهش می‌توان استفاده کرد. این بار چراغ نشانگر مربوط به زمان TIME روشن می‌شود و بعد از آن می‌توان تغییرات زمان را اعمال نمود. محدوده در نظر گرفته برای زمان خشک کردن در این دستگاه 1 تا 48 ساعت است. نمایشگر کوچکی که بر بالای کنترل پنل طراحی شده است، برای نمایش دادن مدت زمان پخت و درجه حرارت به کار رفته است و شما را از وضعیت تنظیمات دستگاه آگاه خواهد ساخت.

مشخصات میوه خشک کن NS-1161
مشخصات فنی میوه خشک کن NS-1161


میوه خشک کن ناسا الکتریک NS-1161 دارای توان مصرفی 350 وات می‌باشد، که برای این دستگاه میزان مطلوبی بوده و می‌تواند با سرعت زیاد حجم مناسبی از میوه و سایر اقلام غذایی را خشک گرداند. این میوه خشک کن از یک المنت حرارتی و یک فن خنک کننده بهره می‌برد. المنت حرارتی برای گرم کردن دستگاه به کار رفته و فن خنک کننده برای به گردش درآوردن یکنواخت هوای گرم استفاده می‌شود. ابتدا المنت گرم شده و حرارت زیادی تولید خواهد کرد، سپس فن خنک کننده گرمای تولید شده را به طبقات تعبیه شده انتقال می‌دهد و جریان هوای یکنواختی را در کل دستگاه به راه می‌اندازد. هوای یکنواختی که در تمام قفسه‌های میوه خشک کن به یک اندازه پخش می‌شود، تمام میوه‌ها چه در قفسه اول چه در قفسه پنجم به یک اندازه خشک خواهند شد.
کارآیی میوه خشک NS-1161 برابر 80% می‌باشد و به این میزان آب میوه‌جات را خواهد گرفت. در واقع این میزان آبگیری کردن از میوه‌ها بسیار مناسب و معقول است. بیشتر از این اندازه باعث سوخته شدن میوه شده و کمتر از این حالت هم مانع از خشک شدن شده و بافت نرم میوه همچنان مرطوب و آبدار خواهد بود. سیستم خاموشی خودکار نیز در این دستگاه پشتیبانی می‌شود. که بعد از اتمام کار و به پایان رسیدن مدت زمان تنظیم شده، دستگاه خاموش خواهد شد.


 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از میوه خشک کن ناسا الکتریک مدل NS-1161 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.