قهوه جوش NS-515

 

قهوه جوش ناساالکتریک مدل NS-515

یکی از جدیدترین انواع قهوه جوش‌های موجود در بازار قهوه جوش ناسا‌الکتریک مدل NS-515 می‌باشد که مطابق با سبک زندگی امروزی و با کاربردی آسان جهت مصارف خانگی برای تهیه یک قهوه خوش طعم و اصیل طراحی شده است.


ویژگی‌های فنی قهوه جوش ناسا‌الکتریک مدل NS-515


قهوه جوش ناساالکتریک در این مدل دارای سیستم برنامه‌پذیری به شکل دلخواه می‌باشد.
صفحه نمایش موجود بر روی این مدل از قهوه جوش و قابلیت قطع خودکار در آن از ویژگی‌های متمایز این مدل خاص از قهوه جوش محسوب می‌ شود.
قهوه جوش ناساالکتریک برقی بوده و دارای صفحه گرم نگه‌دارنده قهوه به مدت مشخص می‌باشد.
وزن این مدل از قهوه جوش ناساالکتریک 1.6 کیلوگرم می‌باشد و در ابعاد 250*180*300 طراحی شده است.
این قهوه جوش دارای توان مصرفی 950 وات می‌باشد.


مشخصه‌های بارز قهوه جوش ناسا‌الکتریک مدل NS-515

ظرفیت مخزن این مدل از قهوه جوش ناساالکتریک در حدود 1.8 لیتر بوده و منبع آب آن دارای نشانگر آب برای میزان آب مصرفی است.
با استفاده از این قهوه جوش می‌توان 20 فنجان قهوه را در زمانی کوتاه تهیه کرد.
قهوه جوش ناسا‌الکتریک دارای یک قوری شیشه‌ای از جنس پیرکس مقاوم در برابر دمای بالا با ظرفیت 1.2 لیتر است که ظرفیت بالایی برای تهیه قهوه دارد.

طرز استفاده از قهوه جوش ناساالکتریک مدل NS-515

مخزن آب این مدل از قهوه جوش درون بدنه قرار گرفته و برای پر کردن آن می‌توان توسط درب بالای بدنه دستگاه آن را پر نمود. جهت اطلاع از میزان آب درون مخزن این مدل از قهوه جوش نشانگر شفاف بر روی بدنه دستگاه طراحی شده است و همچنین یک عدد صافی از جنس استیل جهت ریختن پودر قهوه در کنار مخزن آب قرار گرفته است که هنگام تهیه قهوه می‌توانید میزان مورد نظر از پودر قهوه را درون آن ریخته و از دستگاه استفاده کنید.
علاوه بر این صافی استیل تعبیه شده قابلیت جداسازی و شستشوی راحت را برایتان فراهم می‌کند.
قهوه جوش ناساالکتریک در این مدل دارای صفحه نمایشگر LCD با صفحه کلید لمسی می‌باشد که کلیدهای روشن، خاموش و برنامه، تایمر و تنظیم زمان به صورت لمسی قابل استفاده می‌باشند.
 

مشخصات قهوه جوش ناسا‌الکتریک مدل NS-515

این مدل قهوه جوش به منظور سهولت در کار دارای سیستم ضد چکه و خاموشی خودکار و یک صفحه گرم نگهدارنده زیر قوری می‌باشد و برای چندین ساعت قهوه آماده شده را گرم و قابل خوردن نگه می‌دارد.
قوری قهوه ساز از جنس شیشه نشکن و مدرج می‌باشد.
این مدل قهوه جوش علاوه بر کاربرد سریع و آسان دارای ظاهری زیبا و متفاوت می‌باشد و جلوه‌ای ویژه به آشپزخانه‌های مدرن و امروزی می‌بخشد.
این قهوه جوش را می‌توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید.
 

قیمت قهوه جوش ناسا‌الکتریک مدل NS-515

قیمت انواع مدل‌های قهوه جوش با توجه به ویژگی‌های کارکردی و مزایای آن تعیین می‌گردد. جنس بدنه و کیفیت بالای متریال مورد استفاده در ساخت این نوع قهوه جوش به گونه‌ای است که با کارکرد مناسب دارای قیمتی متناسب با ویژگی‌های آن است.
ظرفیت مورد نظر برای تهیه قهوه و همینطور زمان سنج از جمله مشخصه‌های کارکردی مطلوب برای قهوه جوش بوده و در تعیین قیمت آن موثر است.


خرید قهوه جوش ناسا‌الکتریک مدل NS-515

با خرید قهوه جوش ناسا‌الکتریک مدل NS-515 می‌توانید از ویژگی‌های متمایز این نوع قهوه جوش با ظرفیت بالا و کیفیت مناسب بهره‌مند شوید و با قهوه آماده شده در این قهوه جوش لذت چشیدن طعم متفاوت از یک قهوه گرم و خوش طعم را داشته باشید.
 

بهترین قهوه جوش

بهترین مدل‌های قهوه جوش موجود در بازار با ویژگی‌های متمایز شناخته می‌شوند و به هر میزان قابلیت‌های کارکردی قهوه جوش بیشتر باشد در زمره بهترین‌ها قرار می‌گیرند.
قهوه جوش ناسا‌الکتریک مدل NS-515 با داشتن ویژگی‌های خاصی چون تایمر قابل تنظیم، خاموش‌کن خودکار که در آن تعبیه شده با ظرفیت بالای مخزن و گرم نگه‌داشتن قهوه در زمان مناسب به عنوان یکی از بهترین قهوه جوش‌های موجود معرفی می‌گردد.
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.