آب مرکبات گیر NS-960

کیفیت آب مرکبات‌گیر NS-960

آب مرکبات‌گیر از وسایل بسیار پرکاربردی در یک آشپزخانه می‌باشد که وجود آن خصوصاً در مواقعی که اعضای خانواده به سرماخوردگی مبتلا هستند، یک غنیمت محسوب می‌شود. آب مرکبات‌گیر مانند تمامی وسایل برقی در برندهای مختلف ایرانی و خارجی در بازار عرضه شده و شناخت این برندها و خصوصیات یک آب مرکبات‌گیر مرغوب می‌تواند کمک شایانی به یک خرید مطمئن و باکیفیت نماید.

بهترین قیمت آب مرکبات گیر

آب مرکبات‌گیر ناسا الکتریک تمامی ویژگی‌های یک آب مرکبات‌گیر باکیفیت را دارا می‌باشد. آب مرکبات‌گیر ناسا الکتریک دارای موتوری پرقدرت و بی صدا بوده و تمامی قطعات به کار رفته در آن چون بدنه، صافی، اهرم و پایه دارای کیفیتی برتر و مناسب می‌باشند.

آب مرکبات‌گیر مدل NS-960 از بهترین مدل‌های آب مرکبات‌گیر ناسا الکتریک می‌باشد. این آب مرکبات‌گیر دارای مزیت‌های زیادی بوده که آن را به پرفروش‌ترین آب مرکبات‌گیرهای موجود در بازار تبدیل کرده است.

 

مشخصات فنی و ویژگی‌های بدنه آب مرکبات‌گیر NS-960

آب مرکبات‌گیر NS-960 دارای قدرتی برابر با 100 وات بوده و به راحتی آب انواع میوه‌ها و مرکبات را می‌گیرد. صافی این آب مرکبات‌گیر از جنس استیل با درصد خلوص بالا می‌باشد و هسته‌های میوه و مرکبات را جدا کرده و آب میوه‌ای خالص و یکدست را در اختیار می‌گذارد. بدنه  آب مرکبات‌گیر از جنس استیل بوده و به صورت لوکس و شیک طراحی شده است.

علاوه بر بدنه و صافی، اهرم آب مرکبات‌گیر NS-960 نیز از جنس آلومینیوم با روکش کروم می‌باشد. 

مزیت‌های آب مرکبات‌گیر NS-960

آب مرکبات‌گیر ناسا الکتریک مدل NS-960 مجهز به دهانه ضد چکه نیز می‌باشد. در کنار دهانه ضد چکه، این آب مرکبات‌گیر مجهز به شیر قطع و وصل جریان آب میوه بوده و به راحتی می‌توان پس از پرشدن آب مرکبات‌گیر آن را خالی کرده و بلافاصله از آن استفاده مجدد کرد.

پایه‌های آب مرکبات‌گیر NS-960 ناساالکتریک به گونه‌ای طراحی شده که کمترین اصطکاک و لرزش را در حین کار داشته باشد و بدون کوچکترین لرزش و ایجاد سروصدا بتوان با آن کار کرد.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که آب مرکبات‌گیرNS-960 دارد و بسیار مورد توجه خانم‌های خانه دار قرار گرفته است، جدا شدن قطعات آب مرکبات‌گیری می‌باشد. جدا شدن قطعات آب مرکبات‌گیرNS-960 شست و شوی راحت این وسیله را فراهم کرده و همچنین امکان شست و شوی آب مرکبات‌گیر را به وسیله  ماشین ظرفشویی فراهم می‌کند.

وزن کم، حمل و نقل راحت، مقاومت فیزیکی بالا در برابر ضربه، داشتن محفظه  مخصوص جای سیم از قابلیت‌های دیگر آب مرکبات‌گیر NS-960 می‌باشد. مخروط‌های این دستگاه از برترین، مقاوم‌ترین و بهداشتی‌ترین پلیمرها تولید شده و دارای کیفیت بالایی بوده و در سایزهای مختلف همراه با دستگاه ارائه می‌شود.

همچنین آب مرکبات‌گیر NS-960 ناساالکتریک مجهز به درپوش ضد گرد و غبار می‌باشد. این دستگاه به صورت اتوماتیک طراحی شده است. این دستگاه در یک رنگ مشکی نارنجی تولید شده و مناسب تمامی دکوراسیون‌های مدرن و سنتی می‌باشد و با تمامی رنگ‌ها همخوانی دارد.

با توجه به کیفیت بالا و جنس قطعات و بدنه مرغوب این آب مرکبات‌گیری با قیمت‌های مناسب و به صرفه در بازار عرضه می‌شود.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از آبمرکبات گیری ناسا الکتریک مدل NS-960 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.