آب مرکبات گیر NS-935

آب مرکبات‌گیر ناسا الکتریک NS-935

میوه ها به خصوص مرکبات منابعی سرشار از انواع ویتامین ها هستند و به نوعی می‌توان از آن ها به عنوان مولتی ویتامین های طبیعی نام برد. قاعدتا یک نوشیدنی شامل انواع ویتامین ها می‌تواند حداکثر تا چند ساعت انرژی از دست رفته را جبران کند.
آب مرکبات‌گیر ناسا الکتریک NS-935 یک از نوشیدنی ساز های محبوب می‌باشد. تفاوت یک آب مرکبات‌گیر با آبمیوه‌گیر مسئله ای است که دارای اهمیت بالایی است. آبمیوه‌گیر معمولا برای میوه هایی کاربرد دارد که بیش از حد آبدار نیستند چون برای میوه هایی مانند پرتقال نمی‌توان از تیغه استفاده کرد. اما یک آب مرکبات‌گیر همانگونه که از نامش پیداست، برای گرفتن آب مرکبات و میوه های آبدار اختصاصی شده است.

طراحی و ظاهر آب مرکبات گیر NS-935

بدنه

بدنه NS-935 از جنس استیل مات و ضدزنگ ساخته شده است، که ظاهر منحصر به فرد این محصول به همین دلیل است. اهرم فشاری این دستگاه نیز از جنس آلومینیوم با روکشی از کروم است.

نحوه عملکرد آب مرکبات‌گیر NS-935

آب مرکبات‌گیر مدل NS-935 دارای عملکردی ساده، آرام و بی صدا می‌باشد و برای استفاده از این دستگاه تنها کاری که باید انجام دهید تقسیم کردن میوه دلخواه به دو نیم می‌باشد که می‌توانید با قرار دادن آن بر روی مخروطی دستگاه که شامل دو مخروط با دو سایز مختلف می‌باشد و هر کدام دارای زائده‌های کوچک و بزرگ است با فشار دادن اهرم عصاره مرکبات مورد نظر را آماده کنید.

صافی پالپ

به منظور عملکرد بهتر دستگاه و سهولت در انجام کار صفحه صافی در دستگاه طراحی شده است که امکان عبور پالپ میوه‌های مختلف نظیر لیمو شیرین، گریپ فروت، پرتقال و غیره را فراهم می‌کند و هسته‌های میوه به شکل مناسب جداسازی می‌کند.

سیستم ضد چکه

 

برای جلوگیری از خارج شدن آبمیوه در حین کار دستگاه آب مرکبات‌گیر ناسا الکتریک مدل NS-935 مجهز به دهانه ضد چکه می‌باشد که امکان بستن خروجی آن به هنگام استفاده از دستگاه وجود دارد.

قابلیت جداسازی قطعات و شتشو

 

آب مرکبات‌گیر NS-935 قابلیت جداسازی پس از کار با محصول را دارد، به طوری که تمامی قطعات آن قابلیت جداسازی دارند و می‌توان آن را در ماشین ظرفشویی قرار داد.

جمع بندی

آب مرکبات‌گیر ناسا الکتریک NS-935 یکی از محصولات بسیار با کیفیت و کارآمدمی‌باشد. با وجود قابلیت های منحصر به فرد و عملکرد ساده می‌توانید هر زمان که اراده کنید برای خود و جمع خانواده، دوستان و ... آب مرکبات طبیعی و سالم تهیه کنید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده ازآب مرکبات گیر ناساالکتریک مدلNS-935 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.