مدل دستگاه: NS-7072
نوع دستگاه: جاروبرقی کیسه‌دار
محدوده‌ی توان مصرفی: 2200 وات
ولتاژ: 220-240 ولت
فرکانس: 50/60هرتز
قابلیت تنظیم میزان مکش:
ترموفیوز حرارتی:
عملکرد کم صدا:
کیسه قابل شستشو:
نشانگر پر بودن کیسه:
فیلتر بهداشتی:
جنس لوله تلسکوپی: فلز
جنس لوله خرطومی: پلاستیک

جاروبرقی NS-7072

جاروبرقی ناسا الکتریک مدل NS-7072

دارای موتوری قدرتمند با توان 2200 وات

چرخش 360 درجه لوله در محل اتصال

لوله‌ تلسکوپی با قابلیت تنظیم ارتفاع

دارای کیسه‌ی دائمی قابل شستشو

لوله خرطومی از پلاستیک مرغوب


یکی دیگر از جاروبرقی‌های با کیفیت ناسا الکتریک مدل NS-7072 می‌باشد. این جاروبرقی کیسه دار از یک کیسه برای جمع آوری زباله استفاده می‌کند. این جاروبرقی دارای موتوری قدرتمند با توان 2200 وات است و از توان مکش مناسبی هم بهره می‌برد، به این دلیل یکی از بهترین وسیله‌های نظافتی است و قادر است مساحت زیادی را بدون وقفه جارو نماید. در طراحی این جاروبرقی از رنگ پرطرفدار مشکی و نقره‌ای استفاده شده است. یک فیلتر بهداشتی قابل شستشو در محل خروجی هوای جاروبرقی قرار دارد، که مانع از ورود گرد و غبار به هوای محیط می‌شود. لوله‌ی تلسکوپی که برای این جاروبرقی در نظر گرفته شده از جنس فلز بوده و کیفیت بالایی دارد. همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع هم دارد و کاربر متناسب با قدر خود می‌تواند ارتفاع لوله‌ی تلسکوپی را تنظیم کند. لوله‌ی خرطومی که بدنه‌ی جاروبرقی را به لوله ی تلسکوپی وصل می‌کند از جنس پلاستیک فشرده شده و با کیفیت بوده و با قابلیت چرخش 360 درجه در محل اتصال به بدنه شعاع عملکرد مناسبی را برای جاروبرقی به همراه داشته است.

طراحی و ساختار جاروبرقی NS-7072

جاروبرقی ناسا الکتریک NS-7072 دارای بدنه‌ای شبک و جمع و جور است، بدنه ی پلاستیکی آن باعث شده تا سبک و کم وزن باشد و به راحتی بتوان آن را با دست جابجا کرد. دستگیره‌ای که برای حمل جاروبرقی در نظر گرفته شده به راحتی آسان آن کمک می‌کند. یک نشانگر بر روی بدنه‌ی جاروبرقی واقع شده که به هنگام پر بودن کیسه روشن می‌شود و به شما هشدار خالی کردن کیسه را می‌دهد. این هشدار را جدی بگیرید و به موقع کیسه را خالی کنید تا به موتور فشار وارد نشود و قدرت مکش جاروبرقی افت پیدا نکند. دو دکمه برای تنظیمات جاروبرقی در نظر گرفته شده‌اند که یکی برای خاموش و روشن کردن و دیگری برای جمع کردن سیم استفاده می‌شود. این دکمه‌ها عملکرد فشاری دارند. در کناره‌های نمایشگر دو کلید مشاهده می‌شود که برای افزایش و کاهش قدرت مکش به کار می‌رود.

لوله‌ی تلسکوپی و خرطومی

لوله‌هایی که در جاروبرقی استفاده شده‌اند، شامل لوله‌ی خرطومی و لوله‌ی تلسکوپی می‌شود. این دو لوله وظیفه‌ی وصل کردن بدنه‌ی جاروبرقی به پارویی را بر عهده دارند. در واقع لوله‌ی خرطومی به بدنه ی جاروبرقی وصل می‌شود و لوله ی تلسکوپی نیز به لوله ی خرطومی و پارویی نیز به لوله‌ی تلسکوپی. لوله‌ی خرطومی در محل اتصال به بدنه قابلیت چرخش 360 درجه دارد و به این صورت شعاع عملکرد جاروبرقی را افزایش داده و می‌توان در حین جارو کردن بدون هیچ محدودیتی به نقاط مختلف حرکت کرد.لوله‌ی تلسکوپی نیز از جنس فلز با کیفیت است و قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. در واقع این لوله دارای شیارهایی است که با حرکت دادن و قفل کردنش در محل شیارها می‌توان ارتفاع آن را تنظیم کرد.

بیشتر بخوانید؛ برای مشاهده و خرید جاروبرقی های ناسا الکتریک کلیک نمایید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از جاروبرقی ناسا الکتریک مدل NS-7072 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.