جاروبرقی NS-7070

یک جاروبرقی خوب بهترین کمک برای تمیز کردن خانه‌های شماست ، با کمک این جاروبرقی می‌توانید به‌سادگی خانه‌تان را تمیز و عاری از هرگونه گردوغبار کنید و درواقع یک محیط امن و آسوده برای خودتان داشته باشید، جاروبرقی ناسا الکتریک مدل NS-7070  یک جاروبرقی کارآمد برای شما خواهد بود.
جاروبرقی ناسا الکتریک مدل ns-7070
جاروبرقی ناسا الکتریک مدل NS-7070 با توان و قدرتی معادل 2400 وات توانایی بسیار خوب و بالایی را برای زدودن هر چه گردوغبار و آلودگی از محیط شماست به نمایش می‌گذارد ، از این جاروبرقی درنهایت سرعت و دقت استفاده کنید و از نتیجه کارتان شگفت‌زده شوید.
موتور کم‌صدای جاروبرقی خوب ناسا الکتریک مدل NS-7070 یک امکان ایده آل برای کسانی است که یک محیط آرام و بی‌سروصدا را ترجیح می‌دهند، موتور این دستگاه بسیار کم‌صدا بوده و شما می‌توانید به‌راحتی و در موقعیت‌های مختلف از آن استفاده کنید ، علی‌الخصوص خانم‌های خانه‌داری که با فرزندان کوچک نیازمند سکوت و آرامش بیشتری می‌باشند جاروبرقی  NS-7070 از گزینه‌های ایده آل آن‌ها خواهد بود
جاروبرقی ناسا الکتریک مدل NS-7070دارای کیسه دائمی بوده و به‌این‌ترتیب نیازی نیست هر بار برای تهیه کیسه جاروبرقی اقدام نمایید و می‌توانید آن را خالی و مجدداً استفاده نمایید.
در این جاروبرقی بی‌نظیر از تکنولوژی فیلتر HEPA که در پشت دستگاه تعبیه‌شده است استفاده‌شده و به‌این‌ترتیب مانع از خروج گردوغبار و آلودگی از جاروبرقی می‌گردد و شما می‌توانید کل گردوغبار موجود در محل را به‌طور کامل حذف نمایید.
طراحی کوچک ، سبک و زیبا در این جاروبرقی کار نظافت را برای شما راحت‌تر خواهد کرد، سبک بودن این جاروبرقی باعث می‌شود تا به‌راحتی بتوانید آن را جابه‌جا و بدون صرف انرژی زیاد کل منزلتان را تمیز و پاک‌سازی کنید.
جاروبرقی
سرعت این دستگاه از طریق دکمه‌های کم ‌و زیادی که بر روی بدنه جایگذاری شده کنترل می‌گردد و با این امکان الکتریکی شما قادر خواهید بود تا توان و سرعت موردنیازتان را در هر مکان انتخاب و اعمال نمایید، می‌توانید برای سطوحی مانند فرش و موکت که نیاز به قدرت کشش بالاتری دارید آن را در حالت سرعت بالاتر قرار بدهید و یا در رابطه با سطوح سبک‌تر مانند سرامیک توان کمتری را به کار بگیرید ، چنین سیستمی بر روی دستگاه باعث می‌شود تا کنترل بیشتری بر روی نظافتتان داشته باشید، طول عمر جاروبرقی را حفظ نموده و نیز در مصرف انرژی مدیریت کنید.
لوله تلسکوپی جاروبرقی را بر اساس شرایط استاندارد خودتان تعیین کنید این مسئله کمک می‌کند تا انرژی کمتری را در هنگام جاروی محیط صرف کنید ، کسانی که قد کوتاه‌تری دارند می‌توانند ارتفاع کمتری را تنظیم کنند تا تسلط بیشتری داشته، کار بهتری را انجام بدهند و اگر قد شما بلندتر است لوله تلسکوپی را در حالت کشیده‌تر تنظیم کنید تا نیازی به خم کردن کمرتان حین کار نداشته باشید.
لوله خرطومی بسیار قوی این جاروبرقی بهترین امکان برای شماست تا بتوانید دسته را به‌راحتی جابه‌جا و در هر جهتی به کار بگیرید، جنس قوی و محکم این لوله باعث می‌شود تا عمر بیشتری داشته و شما را به دردسرهایی همچون پارگی لوله خرطومی دچار نخواهد ساخت.
برس گردگیری و برس درزگیر این جاروبرقی خوب باعث می‌شود تا هیچ نقطه‌ای دور از دسترس شما قرار نگیرد و به‌این‌ترتیب تمام درزها و نقاط کوچکی که در حالت عادی به‌سختی تمیز می‌شوند را به‌راحتی تمیز و پاک نمایید، برس دستگاه را برای تمیز کردن سطوح نرم به کار بگیرید و آن قسمت‌ها را به‌سادگی پاک‌سازی نمایید.
خرید جاروبرقی
سیم بلند این جاروبرقی باعث می‌شود تا نیازی به هر بار بلند کردن جاروبرقی و جابه‌جایی آن برای استفاده نداشته باشید، سیم‌جمع‌کن قرارگرفته بر روی دستگاه کار شما را برای جمع‌کردن سیم دستگاه آسان نموده و تنها با فشردن یک کلید آن را جمع و جاروبرقی را به کمد مخصوص نگه‌داری منتقل نمایید
جاروبرقی ناسا الکتریک مدل NS-7070  با استفاده از تکنولوژی روز دنیا طراحی و ساخته‌شده است و با توجه به استاندارد بالای به‌کاررفته در آن می‌توانید آن را به‌عنوان یک گزینه ایده آل به کار ببرید و از نظافت و پاکیزگی محیط اطرافتان نهایت لذت و استفاده را ببرید ، جاروبرقی ناسا الکتریک مدل NS-7070 یک جاروبرقی سبک ، کوچک ، پرقدرت و ایده آل و یک جاروبرقی خوب برای منازل شماست تا از آن به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.
از توان و کشش بالای جاروبرقی ناسا الکتریک مدل NS-7070 در پاک‌سازی گردوغبار محیط و از فیلتر جاروبرقی برای پاکیزگی هوای اطرافتان بهره بگیرید و یک تنفس بدون آلرژی را تجربه کنید. 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از جارو برقی ناسا الکتریک مدل NS-7070 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.