مدل گوشت کوب: NS-990
نوع گوشت کوب: گوشت کوب برقی
کارکردها: چند کاره
محدوده‌ی توان مصرفی: 200 تا 600 وات
قابلیت تنظیم سرعت:
تعداد سرعت: تنظیم سرعت بصورت ولومی
عملکرد توربو:
ظرف غذاساز:
جنس ظرف غذاساز: پلاستیک
ظرفیت ظرف غذاساز: 1/25 لیتر
همزن:
تعداد میله‌های همزن: 1 عدد سری همزن نرم
رنده:
تعداد رنده: رنده ریز و درشت و خلال زن
جنس بدنه: استیل ضد زنگ و پلاستیک ABS
جنس تیغه گوشت کوب: استیل ضد زنگ
نوع تیغه گوشت کوب: چهار پره
پایه ضد لغزش:
لوازم جانبی: میله‌ی همزن، رنده، صفحات رنده و دفترچه راهنما

گوشت کوب چند کاره NS-990

دارای حداکثر توان 600 وات

بدنه از جنس استیل و پلاستیک با کیفیت ABS

دسته ارگونومیکی با قابلیت کنترل سرعت متغیر

جنس تیغه‌های گوشت کوب و صفحات رنده استیل ضد زنگ

 

معرفی گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک NS-990

گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک مدل NS-990 یکی از دستگاه‌های کاربردی در آشپزخانه است، که برای خردکردن، پوره کردن، کوبیدن و هم زدن و برش دادن مواد با اشکال مختلف مواد غذایی مختلف به کار می‌رود که از آن وسیله‌ای حرفه‌ای ساخته است. از مشخصات ظاهری دستگاه می‌توان گفت که تنها یک گوشت کوب ساده نیست بلکه یک دستگاه همه کاره است. در واقع یک دسته به عنوان اصلی‌ترین قطعه دستگاه نقش پر رنگی در کارایی گوشت کوب دارد، این دسته قابلیت اتصال به وسایل جانبی متعددی را دارد و با توجه به وسیله جانبی متصل شده، کارایی مختلفی نیز عرضه می‌کند. راحتی کارکرد گوشت کوب NS-990 ناسا الکتریک به خاطر دسته خاص آن است که طراحی ارگونومیک دارد.

همچنین این دسته دارای دو دکمه با عملکردهای مختلف است، که یکی برای روشن کردن و دیگری برای تنظیم سرعت است. تیغه‌های گوشت کوب از جنس استیل ضد زنگ بوده و قدرت زیادی ( 600 وات ) در له کردن مواد غذایی دارد. این تیغه به راحتی از دسته جدا شده و قابلیت شستشوی آسان نیز دارد. میله همزن نیز در این مدل جهت تهیه کیک و هم زدن مواد مختلف به کار می‌رود. ظرف خرد کن با ظرفیت 0.5 لیتری و تیغه‌های دو پره برای خردکردن مواد مختلف استفاده می‌شود. یک ظرف مدرج 1250 میلی‌لیتری نیز برای رنده کردن مواد به همراه این گوشت همه کاره تعبیه شده است، که کارایی بیشتر گوشت کوب را به همراه داشته است.

مشخصات ظاهری گوشت کوب برقی NS-990

گوشت کوب برقی NS-990 همانند دیگر محصولات ناسا الکتریک از طراحی کاربر پسندی برخوردار است. رنگ همیشه محبوب مشکی برای بدنه این گوشت کوب در نظر گرفته شده، که در کنار رنگ استیل حس زیبایی خاصی را به این دستگاه می‌بخشد. دسته اصلی گوشت کوب طراحی آرگونومیکی دارد و کار کردن با آن باعث خستگی دست شما نخواهد شد. کنترل تنظیمات دستگاه از طریق دو دکمه انجام می‌شود، که بر روی دسته قرار گرفته‌اند. این دو دکمه عملکرد فشاری داشته و دکمه اول ON برای روشن کردن دستگاه و دکمه دوم MAX برای تنظیم سرعت به کار گرفته می‌شوند. گفتنی است که جنس دکمه‌ها از استیل بوده و از کیفیت مطلوبی برخوردارند.

جنس تیغه و میله گوشت کوب

می‌دانید که یکی از اجزای مهم دستگاه گوشت کوب میله آن است، به همین دلیل جنس میله گوشت کوب NS-990 استیل می‌باشد. استیل بودن میله، باعث افزایش مقاومت میله خواهد شد. هم در برابر برخورد با رطوبت و آب و هم فشار زیاد، در نتیجه طول عمر دستگاه نیز افزایش خواهد یافت. علاوه بر میله، تیغه نیز اجزای اصلی و مهم گوشت کوب است. جنس تیغه از آن نظر بسیار مهم است که در تماس مستقیم با مواد غذایی است و کار اصلی له کردن و خرد کردن مواد غذایی را انجام می‌دهد. در واقع اگر جنس تیغه بی کیفیت باشد، هم اینکه زود زنگ می‌زند و هم اینکه بعد از مدتی استفاده کند می‌شود.

گوشت کوب برقی NS-990

اگر این تیغه قابلیت تیز شدن نداشته باشد، ناچار به خرید تیغه مجدد خواهید بود، اما اگر جنس تیغه از استیل ضد زنگ باشد هم اینکه به سختی کند می‌شود و هم اینکه قابلیت تیز شدن مجدد دارد. در گوشت کوب 990 نیز جنس تیغه‌ها از استیل ضد زنگ بوده، که بهترین کیفیت را داشته و از نوع چهار پره می‌باشد. نحوه وصل شدن تیغه‌ به دستگاه نیز اهمیت دارد و وصل شدن پرشی بهترین شیوه آن است. در واقع بهتر است که تیغه بدون استفاده از هیچ پیچ و مهره‌ای به میله وصل شده باشد، که خوشبختانه در این گوشت کوب نحوه اتصال بصورت پرسی می‌باشد.

گوشت کوب برقی NS-990

صفحات رنده

یکی از کاربردهای گوشت کوب، رنده کردن و تکه کردن مواد به شکل‌های مختلف است. ظرف رنده از جنس پلاستیک شفاف بوده و قابلیت دیدن محتویات ظرف را فراهم آورده است. ظرفیت این ظرف 1250 میلی لیتر است و حجم تقریباً زیادی از مواد غذایی را در خود جای می‌دهد. تیغه‌های داخل دستگاه از جنس استیل ضد زنگ هستند و کارایی و قدرت بالایی دارند. همچنین نوع تیغه‌ها سه پره بوده و سرعت بالایی در رنده کردن مواد دارد. به علاوه دسته‌ای برای نگهداری و حمل آسان ظرف در نظر گرفته شده است، که از جنس پلاستیک بوده و کیفیت بالایی هم دارد. همچنین پایه زیر ظرف و دهانه ورودی هم از همان پلاستیک مشکی رنگ ساخته شده‌اند. در نهایت برای این رنده از دو رنگ مشکی و پلاستیک شفاف در بدنه بهره گرفته شده است.

گوشت کوب برقی NS-990

همزن

برای گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک NS-990 میله مخصوص همزن نیز در نظر گرفته شده است، با کمک این میله می‌توان انواع مواد غذایی مختلف را هم زد و انواع کیک و شیرینی و ... را درست کرد. جنس میله از استیل ضد زنگ بوده، که کیفیت بسیار بالایی داشته و طول عمر مفید بالایی خواهد داشت.

گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک NS-990

مشخصات فنی و عملکرد NS-990

یکی از ویژگی‌های فنی مهم در گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک NS-990 توان مصرفی دستگاه است، که در این دستگاه برابر 600 وات است. گفتنی است که توان دستگاه باید متناسب با نوع ماده غذایی باشد و هر نوع ماده غذایی بسته به میزان سختی که دارند توان مورد نیازشان نیز متفاوت خواهد بود. برای نمونه برای خرد کردن، له کردن یا پوره کردن سبزیجات به موتوری با توان 100 تا 150 وات نیاز است و برای خرد کردن میوه‌های سخت به موتوری با توان بالای 200 وات نیاز خواهد بود و همچنین برای خرد کردن مواد اولیه بسیار سخت و حتی یخ باید توان موتور بالای 500 وات باشد. بنابراین گوشت کوب برقی ناسا الکتریک 990 می‌تواند برای له کردن و خرد کردن و پوره کردن مواد غذایی مختلف  می‌تواند به کار رود.

 

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از گوشتکوب برقی هفت کاره ناسا الکتریک مدل NS-990 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.