مدل چرخ خیاطی: فلزی
نوع چرخ خیاطی: چرخ خیاطی خانگی
گلدوزی:
تکه دوزی:
دوخت دکمه و جا دکمه:
دوخت معکوس:
دوخت پارچه های ضخیم و نازک:
دوخت زیپ:
تعداد طرح حاشیه دوزی: 8 طرح
سایر قابلیت های دوخت: دوخت پارچه های ضخیم و نازک
سیستم قاب ماکو:
سیستم تنظیم فشار پایه:
سوزن نخ کن:
جنس بدنه خارجی: پلاستیک
جنس بدنه داخلی: فلزی
رنگ بدنه: سفید طرح دار
بدنه طرح دار:

چرخ خیاطی NS-9811

چرخ‌خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811

چرخ‌خیاطی ناسا‌ الکتریک مدل NS-9811 یک مدل دوزنده شیک و مدرن که می‌تواند تمام توقعات شما را در رابطه با یک چرخ خوب برآورده کند، چرخ‌خیاطی با ظاهری زیبا و جذاب که می‌تواند انواع گلدوزی‌ها، تکه‌دوزی‌ها، زیپ‌دوزی و همه کارهایی را که از یک چرخ خیاطی خوب انتظار دارید انجام دهد. دوخت لباس‌های شیک و زیبایتان را به این چرخ بسپارید و بدون اینکه پارچه‌تان نخ‌کش شود و یا پارچه زیر دوخت چروک شود درزهای محکم و خوش‌دوخت بر روی لباستان بدوزید.
 
فناوری به کار رفته در این چرخ‌های خیاطی کمک می‌کند تا دوخت‌تان صاف و بدون خوردگی انجام شود و یا انواع پارچه‌تان را با فشار مناسب و به شکل استاندارد بدوزید، یک دست لباس شیک و خوش‌دوخت برای میهمانی‌های شب و یا یک دست لباس کودکانه ترتیب دهید و از پرداختن هزینه‌های گزاف برای لباس‌هایتان معاف شوید، شما می‌توانید اقتصادتان را کنترل کنید.
 
چرخ خیاطی ناسا الکتریک NS-9811

مشخصات ظاهری چرخ‌‌خیاطی NS-9811

بدنه چرخ‌خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811 به شکل تمام فلز طراحی شده و به این شکل استحکام زیادی را خواهد داشت، وسیله‌ای که می‍‌تواند تا سال‌ها با استحکام و دوام بالا در کنارتان باقی بماند، این دوزنده خانگی قابلیت‌هایی همچون دوخت ساده، گلدوزی، تکه‌دوزی، زیپ‌دوزی، دور آستین، دکمه‌دوزی و جا دکمه در 4 مرحله را به راحتی فراهم می‌کند، توانایی گلدوزی با عرض پنج میلی متر و همچنین دوخت حاشیه در هشت طرح متنوع را دارا می‌باشد.
چرخ‌ خیاطی ناسا‌ الکتریک مدل NS-9811 دارای سیستم قاب ماکو به شکل نیم دور تمام فلزی بوده و با استحکام بالایی که دارد می‌تواند انواع دوخت و انواع پارچه‌ها را بدون بریدن و پاره شدن نخ قرقره دوخت بزند.
 

سیستم فشار پایه در چرخ ‌خیاطی ناسا الکتریک

وجود سیستم فشار پایه باعث اعمال فشار مناسب بر روی پارچه می‌شود، فاصله بین پایه کار پیش‌بر تا پایه دوخت اگر متناسب با جنس پارچه تنظیم نشود باعث لغزیدن پارچه از زیر پایه شده و در حین دوخت، نتیجه پاره شدن نخ دوخت و یا جمع شدن پارچه در زیر دوخت می‌شود، وجود این سیستم باعث می‌شود تا شما بتوانید به شکلی حرفه‌ای دوخت‌تان را انجام دهید و درزهای لباستان را صاف و بدون خوردگی بدوزید.
 
چرخ خیاطی ناسا الکتریک NS-9811
نحوه کار به این شکل است که اگر متوجه شدید پارچه در حال سر خوردن است باید فشار را بر روی آن افزایش دهید تا از جمع شدن پارچه حین دوخت و به اصطلاح چروک شدن آن جلوگیری کنید و اگر پارچه شما ضخیم باشد پایه پیش‌بر نمی‌تواند پارچه را جلو ببرد و باید کمی فشار را کاهش داد تا سوزن بر روی پارچه درجا نزند، به این ترتیب وجود یک سیستم فشار پایه برای یک دوخت حرفه‌ای در چرخ‌های خیاطی لازم است.
 

انواع دوخت چرخ‌خیاطی ناسا الکتریک NS-9811

اگر شما قرار است یک دست لباس کودک بدوزید حتماً لازم است تا به تزئینات روی لباس توجه داشته باشید و یا دوختن یک رومیزی زیبای چهل‌تکه و یا یک قاب زیبا از انواع گلدوزی و یا دوخت یک دست لباس مجلسی که در همه این‌ها نیاز به یک چرخ‌خیاطی با قابلیت این دوخت‌ها را دارید، چرخ‌خیاطی ناسا الکتریک NS-9811 یک چرخ خیاطی است که می‌تواند تمام این خدمات را به شما ارائه کند، چهل‌تکه‌هایتان را بدوزد، دوخت ساده انجام دهد، گلدوزی و یا دکمه‌دوزی‌هایتان را انجام دهد و اگر لباس شما به زیپ احتیاج دارد باز هم این چرخ‌ خیاطی ناسا الکتریک NS-9811 است که می‌تواند برایتان آن را انجام دهد.
 

استاندارد بالا و محصولات مشابه

چرخ‌خیاطی ناسا ‌الکتریک مدل NS-9811 یک چرخ‌خیاطی استاندارد با دارا بودن گواهینامه‌های بین‌المللی یک وسیله مطمئن برای شماست. ناسا‌ الکتریک همچنین محصولات مشابه این چرخ‌خیاطی را تولید و روانه بازار ساخته است و شما می‌توانید از طریق همین سایت آن‌ها را بررسی و در مورد هر کدام اطلاعات مورد نیازتان را بررسی کنید، از جمله چرخ‌خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9812 و چرخ‌خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9813 که در همین سایت موجود می‌باشند. 
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.