مدل سرویس قابلمه: NS-6045A
جنس بدنه: آلومنیوم پنج لایه با پوشش سرامیکی
جنس درونی قابلمه: سرامیکی
جنس دسته: پلاستیک با روکش سیلیکونی
تعداد قابلمه همراه: 4 عدد
اندازه قابلمه: 20، 24، 28 و 32 سانتی‌متر
تعداد ماهی تابه: 2 عدد
اندازه ماهی تابه: 24 سانتی متر
تعداد شیر جوش: 1 عدد
اندازه شیر جوش: 16 سانتی متر
ماهیتابه رژیمی:
اندازه ماهیتابه رژیمی: 36 سانتی متر
تعداد درب: 6 درب
جنس درب: شیشه
سوپاپ اطمینان:
مقاوم در برابر حرارت:
توزیع یکنواخت دما:
قابلیت شعله پخش کن:
دستگیره عایق حرارت:
روکش چند لایه:
قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی:
رنگ بدنه: فیروزه‌ای
لوازم جانبی همراه: پیش‌بند، دستگیره و وسایل 7 تکه آشپزی

سرویس قابلمه سرامیکی NS-6045A

سرویس قابلمه 13 پارچه آبی

بدنه از جنس آلومنیوم پنج لایه

پوشش درونی از جنس سرامیک

دارای ماهیتابه رژیمی 36 سانتی‌متری

دارای ماهی‌تابه درب‌دار 24 سانتی‌متری

مجهز به قابلیت توزیع یکنواخت دما و شعله‌پخش کن

دارای چهار عدد قابلمه در سایزهای 20 و 24 و 28 و 32 سانتی‌متری

معرفی سرویس قابلمه ناساالکتریک مدل NS-6045A

سرویس قابلمه ناساالکتریک مدل NS-6045 یک سرویس 13 پارچه سرامیکی است، که علاوه بر تعداد مناسب از کیفیت بالایی نیز بهره می‌برد. بدنه این سرویس قابلمه از جنس آلومنیوم پرسی 5 لایه بوده، که به انتشار سریع حرات و گرما کمک می‌کند و باعث می‌شود گرما در تمام سطح قابلمه به یک اندازه پخش شود. این سرویس قابلمه دارای 4 عدد قابلمه گود در سایزهای 20 و 24 و 28 و 32 سانتیمتری و یک ماهیتابه رژیمی و شیر جوش و تابه درب دار و همچنین وسایل 7 تکه آشپزی می‌باشد. تنوع در اندازه و سایز قابلمه‌ها امکان پختن انواع مواد غذایی در اندازه کم و زیاد را فراهم آورده است. ماهیتابه رژیمی که به همراه این سرویس عرضه می‌شود امکان تهیه انواع غذای سرخ کردنی با روغن کم و حتی بدون روغن را نیز ممکن ساخته است. 
 
سرویس قابلمه ناساالکتریک مدل NS-6045A
 
درپوشی که برای این سرویس در نظر گرفته شده از جنس شیشه‌ پیرکس بوده ،که در برابر ضربه و حرارت مقاومت بالایی دارد. دستگیره‌ تعبیه شده برای این سرویس قابلمه نیز از پلاستیک با روکش سیلیکونی بوده که نارسانای گرما بوده و به هیچ عنوان گرم نمی‌شود. کیفیت و ساختار محکمی که این دستگیره‌‌‌ها دارند، امکان حمل و نقل و جابجایی راحت قابلمه‌ها را فراهم آورده اند.
 
 

مشخصات ظاهری سرویس قابلمه 13 پارچه NS-6045A

سرویس قابلمع 13 پارچه NS-6045A شامل 4 عدد قابلمه گود با سایزهای 20 سانتی‌متر، 24 سانتی‌متر، 28 سانتی‌متر و 32 سانتی‌متر و یک عدد شیرجوش 16 سانتی‌متر و یک عدد ماهیتابه درب‌دار در سایز 24 سانتی‌متر می‌باشد. این سرویس کامل پخت و پز کارآیی‌های متنوعی داشته و برای آشپزی کردن برای جمعیت‌های 1 نفره تا 10 نفره نیز مناسب می‌باشد. 

سرویس قابلمه 13 پارچه NS-6045A

سرویس قابلمه سرامیکی وخصوصیات درب

سرویس قابلمه ناسا الکتریک NS-6045A دارای بدنه‌ای از جنس آلومنیوم چند لایه بوده که با روکش سرامیکی پوشش داده شده است و مقاومت بالاتری را در برابر ضربه، خش و ساییدگی دارد. به این ترتیب نظافت آن به شکل راحت‌تر و سریع‌تر امکان‌پذیر خواهد بود. قابلیت نظافت ساده‌تر یکی از خصوصیات مهمی است که همه برای یک سرویس قابلمه متصور هستند چراکه شستشوی این دست ظروف با توجه به سطح بیشتری ظرف و شکل و شمایل آن به طور معمول سخت‌تر بوده و بسیاری آن را دوست ندارند و ترجیح برای سرویس قابلمه‌ای است که بتوانند با سهولت و سرعت تمیز و نگه‌داری شود.
سرویس قابلمه ناساالکتریک مدل NS-6045A
 
NS-6045A دارای درب پیرکس مقاوم در برابر ضربه و حرارت بوده و به همین دلیل شما می‌توانید در هر لحظه ناظر غذایتان باشید بدون آنکه درب آن را برداشته و با خطر بخار داغ و خراب شدن دم غذا و امثال آن مواجه شوید. دستگیره ها دارای روکش سیلیکونی بوده و به این ترتیب در برابر حرارت و گرما مقاوم هستند و به همین شکل در حین کار قابلیت جابه جایی داشته و می توانید با خیال راحت آن‌ها را بلند کنید. همچنین بر روی درب سوپاپ تخلیه بخار برای امنیت بیشتر به کار رفته است، تا بخار اضافی داخل ظرف از طریق این دریچه تخلیه شود.
 

ویژگی‌های خاص سرویس قابلمه ناسا الکتریک مدل NS-6045A

از جمله ویژگی‌های قابل ذکر و عالی در این سرویس قابلمه به کار رفتن فناوری جالب در کف قابلمه‌ها و ماهیتابه‌هاست، کف این قابلمه‌ها و ماهیتابه‌ها دارای شعله پخش‌کن بوده و به این ترتیب حرارت به طور یکنواخت در سطح آن توزیع می‌گردد که باعث پخت بهتر و یکدست‌تر غذا می‌شود، یک ته دیگ یکنواخت، خوش رنگ و خوشمزه نتیجه وجود این شعله پخش‌کن خواهد بود به علاوه طعم و طبخ بهتر غذا از این طریق امکان‌پذیره و شما غذایی با کیفیت بیشتر سر سفره‌هایتان خواهید برد.
سرویس قابلمه ناسا الکتریک مدل NS-6045A
 
 
 
 
 
 
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.