مدل اتو: NS-61
نوع اتو: اتو بخار دستی
محدوده‌ی توان مصرفی: 2400 وات
ولتاژ ورودی: 220-240v
فرکانس: 50/60hz
حجم بخار خروجی: 22 گرم بر دقیقه
بخاردهی عمودی:
بخاردهی لحظه‌ای:
بخار دهی در نوک اتو:
قابلیت تنظیم میزان بخار:
درجه حرارت قابل تنظیم:
توزیع یکنواخت دما:
مخزن آب:
ظرفیت مخزن آب: 80 میلی لیتر
جنس مخزن: پلاستیک شفاف
خاموش شدن خودکار:
سيستم ضد چکه:
سیستم ضد رسوب:
جنس کفی: سرامیکی
اسپری آب:
اسپری بخار:
قابلیت چرخش سیم:
نوع عملکرد: دکمه‌ای
پایه ضد لغزش:

اتو بخار دستی NS-61

  • حداکثر توان مصرفی 2400 وات
  • مخزن آب با ظرفیت 80 میلی لیتر
  • امکان بخار دهی در حالات عمودی
  • دارای سیستم ضد چکه Anti Drip
  • دارای سیستم ضد رسوب Anti Scale
  • خاموش شدن خودکار در حالت افقی و ایستاده

 


معرفی اتو بخار دستی ناسا الکتریک NS-61

اتو بخار دستی مدل NS-61 یکی از محصولات کاربردی و حرفه‌ای است که در دسته محصولات نظافتی ناسا الکتریک قرار دارد. این محصول با موتور قدرتمند با حداکثر توان 2400 واتی برای اتو کردن انواع لباس و پارچه‌های مختلف مناسب می‌باشد. کفی اتو بخار ناسا الکتریک از جنس سرامیک بوده و دارای حرکتی روان بر روی پارچه و سطح لباس است و همچنین از مقاومت بالایی در برابر خط و خراش برخوردار است. این دستگاه دارای مخزن آبی با ظرفیت 80 میلی لیتر است و از طریق دریچه مخصوص پر می‌شود. کلید کشویی که بر بالای دریچه آب در نظر گرفته شده است، امکان اسپری کردن و یا غیر فعال کردن آن را فراهم می‌آورد.
 
همچنین از طریق دو دکمه‌ای که بر بالای دسته قرار گرفته‌اند، امکان اسپری کردن آب و اعمال بخار لحظه‌ای برای اتو بخار NS-61 فراهم آمده است. این قابلیت‌ها به اتو کشی عمیق‌تر و از بین ردن چروک‌های بیشتر لباس کمک می‌کنند. در این اتو بخار قابلیت بخاردهی پیوسته و لحظه‌ای پشتیبانی می‌شود، که در حالت بخاردهی لحظه‌ای بخار با فشار زیادی از منافذ کفی اتو خارجی می‌گردد. سیستم ضد رسوب از دیگر ویژگی‌های اتو بخار دستی NS-61 می‌باشد، که از تجمع رسوبات آب جلوگیری خواهد کرد. مجهز بودن به سیستم خاموش شدن خودکار از بروز حوادث ناگوار جلوگیری خواهد کرد و مانع از سوخته شدن لباس می‌شود. همچنین قابلیت اتوکشی در حالت عمودی و سیستم ضد چکه از دیگر ویژگی‌های اتو بخار ناسا الکتریک 61 می‌باشد، که آن را از یک اتو بخار ساده به یک اتو بخار همه فن حریف تبدیل کرده است.
اتو بخار دستی ناسا الکتریک ns-61

مشخصات ظاهری و رنگ بدنه

با ترکیب رنگ قرمز و مشکی موافقید! اتو بخار ناسا الکتریک NS-61 دقیقاً همان چیزی است که کاربران خوش سلیقه انتظارش را داشتند. این محصول در عین سادگی و حفظ ظاهر مینیمالیستی، بسیار شکیل و زیبا طراحی شده است. در بدنه این محصول از رنگ قرمز استفاده شده و دسته آن هم مشکی رنگ می‌باشد؛ اما رویه آن از جنس فلز است. در واقع از پایین به بالا قطعات این اتو شامل کف، رویه، مخزن و بدنه و دسته می‌شود. بر روی دسته دکمه‌های متنوع با کاربردهای مختلف تعبیه شده است، که کارآیی دستگاه را ارتقا می‌بخشند. روزنه خروج آب و دریچه مخصوص پر کردن مخزن بر روی دسته قرار گرفته‌اند. این دریچه دسترسی راحتی داشته و به هنگام پر کردن مخزن کافی است درپوش را به سمت چپ بکشید تا دهانه ورودی آب پیدا شود.
مشخصات ظاهری اتو بخار دستی
دکمه کشویی به منظور فعال یا غیر فعال کردن حالت بخار برای این اتو تعبیه شده است. البته دکمه‌های مختلفی نظیر دکمه اسپری کردن آب و دکمه بخاردهی بر بالای دسته وجود دارند. که برای اسپری کردن آب و یا بخاردهی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین دکمه تنظیم دما نیز بر بالای دسته بصورت نوار افقی کشیده شده است، یک نوار باریک از جنس ال ای دی در وسط این دسته قرار گرفته، که به هنگام روشن بودن دستگاه با رنگ زیبای آبی خودنمایی می‌کند. بر روی بدنه قرمز رنگ نیز کلید مشکی رنگ مخصوص تمیز کردن مخزن آب تعبیه شده است. یک کاور پلاستیکی نیز برای سیم برق این دستگاه در نظر گرفته شده، که از پارگی سیم و سایر خطرات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.
 

کفی اتو و جنس آن

کفی یکی از مهمترین قطعات اتو می‌باشد. جنس کف و ساختار و شکل روزنه‌ها و حتی تعداد آنها بر روی کیفیت اتوکشی تاثیرگذار خواهد بود. اتو بخار دستی ناسا الکتریک NS-61 دارای کفی از جنس سرامیک بوده، که حرکت روان و راحت بر روی انواع پارچه و لباس را ممکن ساخته است. در واقع کفی سرامیکی بهترین نوع کفی است، که تنها در اتو بخارهای حرفه‌ای از آن استفاده می‌شود. منافذی که در این کفی طراحی شده‌اند دایره‌ای شکل بوده و قطر مناسبی برای خروج بخار دارند. منافذ بصورت سه ردیف پشت سر هم قرار گرفته‌اند. همچنین از آرایش و چیدمان قطره‌ای برخوردارند، این آرایش سه ردیفی به خروج حجم بیشتری از بخار در آنِ واحد کمک می‌کند و در نهایت سرعت اتوکشی لباس‌ها را افزایش خواهد داد.
 

قابلیت تنظیم دما

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، اتو بخار ناسا الکتریکNS-61 از یک دکمه TEMP برای تنظیم دمای اتو بهره می‌برد. این دکمه کارکرد فشاری داشته و به راحتی بر روی دمای مورد نظر تنظیم خواهد شد. در واقع یک نوار باریک شفاف از جنس LED بر بالای دسته وجود دارد، که اطراف این نوار ال ای دی چراغ‌های نشانگر قرار گرفته‌اند. این راهنمای انتخاب نوع پارچه  به اتوکشی دقیق‌تر لباس‌ها کمک خواهد کرد. محتوای این راهنما شامل چراغ (روشن)  POWER، چراغ (مخصوص لباس پلاستیکی) NYLONS، چراغ(مخصوص لباس پشمی) WOOL و چراغ ( مخصوص لباس کتانی) COTTON و چراغ (مخصوص لباس جین) DENIM می‌شود. از این راهنمای پارچه و لباس می‌توان نتیجه گرفت که تنظیم دما متناسب با جنس و نوع پارچه است. در واقع میزان دما از درجه حرارت حداقل یعنی ( پارچه نایلونی و پلاستیکی) شروع شده و به درجه حرارت حداکثر ( مخصوص لباس جین) می‌رسد. گفتنی است که برای فعال کردن و انتخاب هر درجه حرارتی که مد نظر دارید، باید بصورت پی در پی دکمه TEMP را فشار دهید.
اتو بخار ناسا الکتریک 61

سیستم ضد رسوب Anti Scale

یکی از قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که اتو بخار ناسا الکتریک NS-61 از آن پشتیبانی می‌کند، سیستم ضد رسوب است. دقت کرده‌اید که بعضی مواقع کفی اتو و روزانه‌های آن توسط آهک و رسوبات مسدود شده و باعث پایین آمدن کارآیی دستگاه می‌شود! دلیل این اتفاق در املاح و رسوبات موجود در آب نهفته است، در واقع آب دارای میزان زیادی املاح و مواد معدنی و ... می‌باشد. به هنگام بخار شدن آب، این املاح به شکل رسوبات آهکی در کف مخزن باقی می‌ماند و باعث مسدود شدن روزنه‌ها می‌گردد.
مسدود شدن روزنه‌ها باعث می‌گردد که قطر منافذ کوچکتر شده و در نتیجه بخار کمتری از آن خارج گردد. بنابراین وجود قابلیتی به نام سیستم ضد رسوب در هر اتویی لازم و ضروری می‌باشد. سیستم ضد رسوب ANTI SCALE مانع از تشکیل رسوب شده و بر اثر استفاده طولانی مدت کارآیی و قدرت دستگاه را کاهش نخواهد داد.
 
 

سیستم ضد چکه AntiI-Drip

یکی از قابلیت‌ها و عملکردهای خاص اتو بخار ناسا الکتریک NS-61 سیستم ضد چکه ANTI-DRIP می‌باشد. این سیستم از چکه کردن آب و لکه شدن لباس و پارچه جلوگیری می‌کند. در واقع وجود منافذ متعدد در کفی اتو امکان چکه کردن آب را فراهم آورده است، از این رو هنگام اتوکشی لباس امکان دارد با مشکل چکه کردن آب مواجه شوید و اثر لکه‌های آب بر روی لباس باقی بمانند. برای رفع این مشکل سیستمی به نام ضد چکه معرفی شده است، که مانع از خارج شدن و چکه کردن قطرات آب می‌شود. سیستم ضد چکه راه خروج قطرات آب توسط منافذ موجود در کفی اتو را بسته و مانع از چکه کردن آب می‌شود. به این ترتیب هنگام کار کردن با این اتو اصلاً خبری از لکه شدن لباس‌ها نیست.
امکانات اتو بخار دستی ناسا الکتریک ns-61

سیستم خاموش شدن خودکار

سیستم خاموش شدن خودکار در واقع قابلیتی است که مانع از بروز خطرات مختلف می‌شود. از آنجایی که احتمال دارد بر اثر فراموشی، لباس‌ها زیر اتو بمانند و سوخته شوند، لذا لازم است که یک اتو بخار حرفه‌ای از قابلیت خاموش شدن خودکار بهره مند باشد. این سیستم امنیتی با بی حرکت ماندن اتو فعال می‌شود و جریان برق دستگاه را قطع می‌کند. در واقع اگر به مدت 30 ثانیه، اتو بی حرکت بماند و جابجا نشود، اتو بصورت اتوماتیک تشخیص می‌دهد که این اتو به دست فراموشی سپرده شده و احتمال سوختن لباس وجود دارد. بنابراین سریعاً وارد عمل شده و اتو را خاموش خواهد ساخت. البته ناگفته نماند که این قابلیت در حالت افقی و عمودی هم کارآیی دارد و مختص حالت خوابیده اتو نیست.
 

شستشوی خودکار مخزن

با وجود تمام قابلیت‌هایی که برای این اتو بخار در نظر گرفته شده است، باز هم احتمال تشکیل رسوب در داخل مخزن و روزنه‌ها وجود دارد. به این دلیل اتو بخار دستی ناسا الکتریک NS-61 از قابلیت ویژه‌ای به نام SELF CLEAN بهره می‌برد. این قابلیت باعث می‌گردد تا رسوبات تشکیل شده داخل مخزن به بیرون هدایت شود. اساس کار این قابلیت به این صورت است که چند بار (حداکثر 3 بار) دکمه SEF CLEAN را فشار می‌دهید. با هر بار فشار دادن این دکمه بخار زیاد به همراه رسوبات داخل مخزن به بیرون رانده می‌شود. با زیاد شدن دفعات فشار دادن این دکمه میزان فشار بخار و رسوبات خارج شده از روزنه‌ها نیز کمتر خواهد شد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل NS-61 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.