مدل سشوار: NS-31
نوع سشوار: سشوار خانگی
توان مصرفی: 2300 وات
گرمایش سریع:
قابلیت تنظيم سرعت:
تعداد سرعت: 3 سرعت
باد سرد:
سایر مشخصات: فناوری تولید یون
قابلیت چرخش سیم:
المنت:
حلقه آویز:
دکمه روشن و خاموش:
رنگ بدنه: نقره‌ای
طول سیم برق: 2.5 متر

سشوار NS-31

معرفی سشوار ناساالکتریک NS-31

سشوار ناساالکتریک NS-31 یکی از دستگاه‌های کاربردی و بی نظیر است، که برای خشک کردن مو و حالت دادن آن بصورت شخصی و حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سشوار مجهز به موتوری از نوع AC بوده و دارای توان مصرفی 2300 وات می‌باشد و از دکمه‌های مخصوص انتخاب و تنظیم درجه حرارت و سرعت باد بهره می‌برد. دکمه‌های مخصوص تنظیم درجه حرارت در سه سطح کم، متوسط و زیاد و تنظیم سرعت باد در سطح کم و متوسط و زیاد به حالت دهی راحت‌تر موی سرِ کاربر کمک می‌کند. در این سشوار ناسا الکتریک NS-31 قابلیت یونیزاسیون نیز پشتیبانی می‌شود، که با حفظ کردن چربی طبیعی مویِ سر به حالت زیبای آن کمک خواهد کرد. همچنین قابلیت خشک کنندگی سریع نیز در کسری از ثانیه موهای شما را خشک خواهد کرد.
 
این محصول دارای تنظیمات خشک کننده سریع بوده که می‌توانید در زمانی کوتاه بهترین نتیجه را از آن دریافت نمایید، این سشوار خوب از آسیب موها جلوگیری کرده و نتیجه‌ای ایده‌آل را پس از اتمام کار برای شما در بر خواهد داشت.
سشوار ناسا الکتریک NS-31

مشخصات فنی سشوار ناساالکتریک NS-31

سشوار ناسا الکتریک NS-31 سشواری است که دارای موتوری از نوع AC می‌باشد، موتورهای AC در واقع نسبت به موتورهای DC سنگین‌تر بوده و بیشتر برای کارهای حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. به دلیل حضور این موتور در ساختار سشوار ناسا الکتریک برق المنت و موتور از هم جدا می‌باشند. مجزا بودن برق المنت و موتور امکان کنترل نمودن سرعت و درجه حرارت را فراهم آورده است. موتور این سشوار دارای توان 2300 وات بوده ، که قادر است در مدت زمانی کوتاه موهای خیسِ شما را خشک نماید. نوع موتور قدرت پرتاب باد بسیار زیاد و طول عمر بالایی را برای سشوار ناسا الکتریک به همراه داشته است. دکمه کنترل درجه حرارت امکان تنظیم حرارت در سه حالت سرد، ملایم و گرم را دارد، همچنین با کمک این سشوار به راحتی می‌توانید موهای خود را حالت دهید. برای تثبیت حالت مو، بهتر است که از عملکرد خنک کننده بهره بگیرید.

قابلیت تولید یون

یکی از قابلیت‌هایی که در سشوار اهمیت دارد، عملکرد تولید یون یا یونیزاسیون نام دارد. سشوار ناسا الکتریک NS-31 دارای مولد تولید یون بوده، که به خشک شدن سریع بهتر و سریع‌تر مو و همچنین حفظ چربی داخل تارِ مو کمک می‌کند. با حفظ کردن چربیِ موها خبری از چسبیدگی و وِز وِز شدن موها نخواهد بود. سشوار آیونیک IONIC ناسا الکتریک بدون نیاز به عملکرد خاصی بصورت اتوماتیک قادر به تولید یون می‌باشد و برای فعال کردن این حالت نیازی به فشار دادن دکمه خاصی نیست.

در واقع این سشوار حرفه‌ای با کمک یونیزاسیون و تولید یون قادر به ایجاد حالت مطبوعی شبیه به هوای پس از باران بوده و به این ترتیب چربی موهای شما حفظ و نتیجه موهایی نرم و خوش حالت خواهد بود، تفاوت آشکار موهایی وز و سخت پس از سشوار با موهایی نرم و خوش حالت در همین آپشن نهفته است، در سشوارهایی که قادر به ایجاد چنین حالتی نیستند پس از اتمام کار با موهایی وز مواجه خواهید شد،
حالت دهی فوق العاده با سشوار NS-31

دسته‌های ارگونومیکی سشوار NS-31

سشوار آیونیک ناسا الکتریک دارای ابعاد کوچک و جمع و جوری است و وزن متعادلی هم دارد، به این جهت کارآیی بسیار راحتی داشته و به سادگی می‌توان از آن استفاده کرد. دسته‌ای که برای این محصول در نظر گرفته شده طراحی خاص آرگونومیکی داشته و به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. گفتنی است که در استفاده از این محصول محدودیتی نخواهید داشت و فرقی نمی‌کند از کدام دست برای بلند کردن سشوار استفاده می‌کنید. طول سیم این محصول 2.5 متر بوده، که دسترسی راحت و مناسبی را برای شما فراهم می‌آورد و شعاع عملکرد و کارآیی شما را افزایش خواهد داد.
لوازم جانبی سشوار NS-31
 

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از سشوار ناسا الکتریک مدل NS- 31 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.