مدل غذاساز: NS-621
کارکرد: چند کاره
کاربرد: مخلوط کردن، آسیاب کردن، خردکردن، رنده کردن
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
قابلیت تنظیم سرعت:
عملکرد پالس:
خردکن:
مخلوط کن:
ظرفیت پارچ مخلوط کن: 1.5 لیتر
پارچ مدرج:
درپوش محافظ:
جنس درپوش: پلاستیک
دریچه شکرریز:
رنده:
جنس صفحات رنده: استیل ضد زنگ
آسیاب:
ظرفیت ظرف آسیاب: 600 میلی لیتر
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی:
چراغ نشانگر:
پایه ضد لغزش:

ست غذاساز NS-621

غذاساز چند کاره ناسا الکتریک NS-621

غذاساز ناسا الکتریک NS-621 یکی از مجموعه‌های کامل و بی نظیر است، که در لیست محصولات غذاساز قرار خواهد گرفت. این محصول از عملکردهای متنوعی پشتیبانی می‌کند، که شامل پرخ گوشت، مخلوط‌کن،خردکن، آسیاب و صفحات رنده و ظرف غذاساز می‌شود. در واقع با غذاساز چند کاره NS-621 یک محصول همه کاره خواهید داشت که قرار است در آشپزخانه شما به عنوان کمک آشپزی حرفه‌ای خودنمایی کند. این غذاساز در رنگ پر طرفدار سفید طراحی شده است، در واقع ظرف غذاساز و مخلوط کن و آسیاب و خردکن از جنس پلاستیک شفاف می‌باشد و بدنه نیز ا پلاستیک بوده که اتفاقا کیفیت مطلوبی دارد. همچنین در این غذاساز قابلیت تنظیم سرعت تعبیه شده که متناسب با نوع سرعت می‌توان مواد غذایی مختلف را به غذاساز واگذار کرد تا به تکه‌های کوچکی تبدیل شوند.

غذاساز چند کاره ناسا الکتریک NS-621

غذاساز

غذاساز ناسا الکتریک NS-621 دارای ظرف اصلی خردکن می‌باشد. که از جنس پلاستیک شفاف است و بدنه آن مدرج می‌باشد. ظرفیت این ظرف 1.5 لیتر بوده و می‌توان به ازای هر بار استفاده 500 گرم مواد اولیه را بوسیله خردکن به تکه‌های کوچکتر تقسیم کرد. این خردکن از ظرف و میله محرک و میله تیغه و تیغه خردکن و درپوش تشکیل شده است. کافی است این قطعات را بر روی بدنه اصلی قرار داده و آنها را محکم ببنیدید و دستگاه را روشن نمایید. دهانه ورودی مواد اولیه بر روی درپوش قرار گرفته است، که اندازه استانداردی داشته و به راحتی می‌ توان مواد غذایی مختلف را به داخل ظرف هدایت کرد.

مخلوط کن

یکی از عملکردهای غذاساز ناسا الکتریک NS-621 قابلیت مخلوط کن می‌باشد. این مخلوط کن نیز که به همراه این غذاساز عرضه شده است، از جنس پلاستیک با کیفیت بوده و ظرف آن دارای ظرفیت 1.5 لیتر می‌باشد. درپوشی که بر روی پارچ مخلوط کن قرار گرفته از جنس پلاستیک می‌باشد و از نشستن گرد و غبار بر روی محتویات داخل پارچ جلوگیری می‌کند. ظرفیت پارچ مخلوط کن 1.8 لیتر بوده و از این رو ظرفیت بالایش آن را برای استفاده در جمع‌های بزرگ هم مناسب ساخته است. دسته نگهدارنده این مخلوط کن حمل کردن و جابجایی مخلوط کن را راحت کرده است. بر بالای درپوش دریچه‌ای به عنوان دریچه شکر ریز تعبیه شده و امکان اضافه نمودن یخ و مواد مختلف را به مخلوط داخل پارچ در حین کار کردن فراهم آورده است. تیغه‌های به کار رفته در مخلوط کن نیز استیل ضد زنگ بوده و از استحکام و کیفیت بالایی برخوردارند.

آسیاب

از دیگر قابلیت‌هایی که در غذاساز NS-621 وجود دارد، عملکرد آسیاب می‌باشد. ظرف آسیاب نیز از جنس پلاستیک شفاف بوده و دارای ظرفیت 600 میلی لیتر می‌باشد. از آسیاب برای تهیه پودر انواع مغزی جات و اویه‌ها و خشکبار و سبزیجات و ... استفاده می‌شود. تیغه‌های به کار رفته در آسیاب از جنس استیل زنگ نزن بوده که علاوه بر اینکه کیفیتی مطلوبی دارد به سختی کند خواهد شد و قابلیت تیز شدن مجدد نیز دارد.

 

دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
وحید ۳ آذر ۱۴۰۲ (4)
درود
پارچ مدرج غذاساز چندکاره مدل NS-621 رو جداگانه دارید برای فروش.
ادمین ۴ آذر ۱۴۰۲
سلام وقت بخیر
جهت تهیه قطعات به سایت www.nasaservice.com مراجعه فرمایید و یا با شماره 09184504729 تماس بگیرید
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.