ماهیتابه رژیمی مشکی 36 سانتیمتری


بسیاری از افراد هستند که به دلیل بالا بودن میزان قند و کلسترول خون یا بیماری‌هایی از این قبیل یا اضافه‌وزن، مجبور هستند بسیاری از غذاهای سرخ‌کردنی را از برنامه غذایی خود حذف کنند.
ماهیتابه رژیمی 36 سانتیمتر

اما باوجود ماهی‌تابه رژیمی دیگر نیازی نیست از بسیاری از غذاها صرف‌نظر کرد. چون این نوع ماهیتابه‌ها نیازی به روغن برای سرخ کردن مواد غذایی ندارند و همچنین مواد مغذی آن‌هم از بین نمی‌رود. شرکت ناساالکتریک نیز برای این دسته از افراد ماهیتابه دوطرفه رژیمی 36 سانتیمتر کوره‌ای باکیفیت بالا تولید نموده است.

این تابه طوری طراحی‌شده که مواد غذایی را بدون نیاز به روغن و آب و فقط با استفاده از فشار بخار و سرعت‌بالا و با حفظ مواد پروتئینی موجود در غذا طبخ می‌نماید.
طعم غذای سرخ‌شده با این ماهیتابه همانند غذای گریل شده می‌باشد و کیفیت بسیار خوبی را داراست.
یکی از قابلیت‌های ماهیتابه دوطرفه رژیمی 36 سانتی‌متر کوره‌ای ناساالکتریک این است که علاوه بر پختن و سرخ‌‌کردن غذاهای موردعلاقه‌تان آن‌ها را می‌توانید به‌صورت کبابی تهیه کنید.

از ویژگی‌های خوب و قابل‌توجه ماهیتابه رژیمی ناساالکتریک این است که شما هنگام پخت‌ و پز و سرخ‌کردن غذاها نیاز به برگرداندن غذا ندارید و کافی است هنگامی‌که یک‌طرف غذا سرخ شد، طرف دیگر تابه را روی شعله اجاق‌گاز قرار دهید. همچین این محصول قابلیت استفاده به‌ عنوان دو ماهیتابه جدا از هم را دارد.


این موضوع اهمیت زیادی دارد زیرا هم‌شکل ظاهری غذا حفظ می‌شود و هم اینکه پاشیدن روغن به اطراف و ریختن آن روی پوستتان را تجربه نخواهید کرد.

قیمت ماهیتابه رژیمی
در مقایسه با دیگر وسایل پخت‌ و پز ماهیتابه رژیمی هم به‌صرفه‌تر است و هم برای سلامتی بسیار مفیدتر است. مثلاً پخت غذاهای جامد در ماکروویو تا حد زیادی موجب خشک شدن آن‌ها می‌شود اما غذاهایی که در تابه رژیمی که بدون نیاز به روغن تهیه می‌شوند، لذیذ و آب‌دار هستند و یا مثلاً سرخ کردن مواد غذایی در سرخ‌کن نیاز به روغن زیادی دارد و حتی اگر در مرحله نهایی از صافی روغن استفاده کنید بازهم روغن و چربی زیاد در بافت غذا باقی می‌ماند، درحالی‌که شما هنگام استفاده از تابه رژیمی، هیچ روغن اضافی را در بافت غذا نمی‌بینید.

کباب‌پزها نیز شکل و طعم واقعی غذا را از بین می‌برند اما غذاهای کباب‌ شده در تابه‌ دوطرفه رژیمی ناساالکتریک بدون نیاز به روغن، طعم و شکل واقعی خود را حفظ می‌کنند.

جنس این تابه از آلومینیوم خالص می‌باشد و لایه داخلی آن از جنس گرانیت که بسیار مقاوم و بادوام بوده است که از چسبیدن مواد غذایی به آن جلوگیری کرده و به‌گونه‌ای طراحی‌شده که حتی اگر مواد حالت سوختگی به خود بگیرند باز بدون هیچ‌گونه چسبندگی کارایی خود را به نمایش می‌گذارد و این موضوع موجب سهولت در تمیز کردن و شستشوی تابه نیز می‌گردد و همچنین لایه بیرونی ماهی‌تابه از جنس چدن می‌باشد.

از دیگر مزایای این ماهیتابه حالت‌های برجستگی داخل آن می‌باشد. به‌منظور تقسیم حرارت مناسب به‌تمامی نواحی ماهیتابه، برجستگی‌هایی به‌صورت منظم درسطح داخلی آن تعریف‌ شده است. همچنین این برجستگی‌ها باعث تقسیم یکنواخت روغن به‌تمامی نقاط مواد غذایی می‌گردد.

 هنگام بستن درب ماهیتابه دوطرفه رژیمی 36 سانتیمتر کوره‌ای ناساالکتریک دو قسمت آهنربایی روی دستگیره و لاستیک سیلیکونی به‌کاررفته دور درب، باعث جذب کامل تابه و درب و افزایش فشار درون محفظه تابه شده و پختن کامل برای مواد غذایی حاصل می‌گردد.

از مزیت‌های این ماهیتابه رژیمی وجود دستگیره‌های عایق حرارت است. این دستگیره‌ها به دلیل فاصله خوبی که با ماهیتابه دارند داغ نمی‌شوند و با دست به‌راحتی می‌توان ماهیتابه را برگرداند یا جابه‌جا کرد.

پس از استفاده از ماهیتابه رژیمی ناساالکتریک نیز می‌توانید دو تابه را از هم جدا کرده و جهت شستشو در ماشین ظرف‌شویی قرار داده و تمیز کنید.

ماهیتابه دوطرفه رژیمی 36 سانتیمتر کوره‌ای ناساالکتریک به همراه یک عدد کفگیر و واشر اضافه عرضه می‌گردد.

ماهی‌تابه رژیمی 36 سانتیمتر کوره‌ای ناساالکتریک هر نوع مواد غذایی اعم از انواع گوشت‌ها را بدون صرف روغن بسیار کمی می‌پزد. نازک‌ترین مواد را بدون هیچ‌گونه چسبندگی را با حرارت بسیار بالا در داخل خود می‌پزد.
پخت‌وپز مواد به‌وسیله این ماهیتابه رژیمی به صورتی می‌باشد که در بالای هر نوع اجاق گازی با دقت و سرعت‌بالا تمامی مواد داخل را مورد پخت‌ و پز قرار می‌دهد.

به‌وسیله ماهیتابه رژیمی 36 سانتی‌متر ناساالکتریک سالم‌ترین پخت غذا را تجربه کنید چون صرف بسیار کم‌روغن انسان را از بسیاری از بیماری‌ها در امان نگه می‌دارد.
 

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.