مدل سرخ کن: NS-803
نوع سرخ کن: سرخ کن رژیمی
توان مصرفی: 1230 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
درجه حرارت قابل تنظیم:
حداکثر درجه حرارت: 200 درجه سانتیگراد
حداقل درجه حرارت: 80 درجه سانتیگراد
ظرفیت: 2 لیتر
جنس دیگ: آلومینوم با روکش تفلون نچسب
سبد چرخان:
قابلیت جداسازی دیگ:
قابلیت پخت بدون روغن:
پخت به وسیله چرخش هوای گرم:
قابلیت گرم نگه داشتن:
زنگ پایان پخت:

سرخ کن رژیمی NS-803

سرخ کن رژیمی ناسا الکتریک NS-803

سرخ کن رژیمی یا بدون روغن ناسا الکتریک NS-803 یکی دیگر از سرخ‌کن‌های با کیفیتی است که بدون نیاز به روغن می‌تواند مواد غذایی مختلف را سرخ نماید. سرخ کن رژیمی NS-803 دارای حداکثر توان مصرفی 1230 وات بوده و از این رو قابلیت سرخ کردن مواد مختلف در مدت زمانی کوتاه را دارد. هیتر یا المنتی که در این سرخ کن به کار رفته است، وظیفه تولید گرما و ثابت نگه داشتن حرارت را بر عهده دارد، این هیتر در کنار فن توربو به چرخش سریع هوای گرم کمک می‌کنند و باعث می‌شوند هوای گرم با سرعت زیاد در داخل سرخ کن به جریان بیفتد و مواد غذایی را بصورت یکنواخت سرخ کند. سرخ کن بدون روغن ناسا الکتریک علاوه بر قابلیت تنظیم دما از قابلیت تنظیم زمان پخت نیز بهره می‌برد. در واقع شما می‌توانید دما را نیز تنظیم کنید و آن را از 80 تا 200 درجه سانتی‌گراد تنظیم کنید. تایمر نیز قابلیت تنظیم شدن از 0 تا 60 دقیقه را دارد.

این دستگاه سیب زمینی را تا 80% چربی کمتر بدون تغییر در طعم و شکل سرخ می کند. این محصول قابلیت سرخ کردن و ترد کردن انواع مواد غذایی را دارد.

در این سرخ کن رژیمی یک مخزن آلومنیومی با روکش تفلون نچسب به همراه سبد توری فلزی سرخ کن تعبیه شده است. این توری فلزی داخل سینی یا مخزن آلومنیومی قرار می‌گیرد و سپس مواد غذایی مختلف داخل سبد ریخته شده و داخل ماهیتابه یا مخزن قرار می‌گیرند و وارد سرخ کن می‌شوند. این مخزن دارای ظرفیت 2 لیتر است و در واقع ظرفیت پخت سرخ کن NS-803 نیز 2 لیتر می‌باشد. گفتنی است که، پخت این محصول از طریق فناوری چرخش سریع هوای گرم استفاده صورت می‌گیرد و مواد غذایی داخل سبد را از همه طرف گرما داده و بدین ترتیب غذایی سالم و خوشمزه را به راحتی آماده می کند.

سرخ کن رژیمی ناسا الکتریک NS-803

Y

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از سرخ کن رژیمی ناسا الکتریک مدل NS-803 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.