مدل سرخ کن: NS-801
نوع سرخ کن: سرخ کن - هواپز
توان مصرفی: 1000 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
صفحه نمایش:
درجه حرارت قابل تنظیم:
حداکثر درجه حرارت: 200 درجه سانتیگراد
حداقل درجه حرارت: 60 درجه سانتیگراد
ظرفیت: 4 لیتر
جنس دیگ: آلومینوم با روکش تفلون نچسب
سبد چرخان:
قابلیت جداسازی دیگ:
قابلیت پخت بدون روغن:
پخت به وسیله چرخش هوای گرم:
قابلیت گرم نگه داشتن:
زنگ پایان پخت:

سرخ کن-هواپز NS-801

سرخ کن_هواپز ناسا الکتریک NS-801

سرخ کن-هواپز ناسا الکتریک NS-801 یکی از سرخ‌کن‌های با کیفیتی است که به عنوان سرخ کن هواپز نیز شناخته می‌شود. این محصول با پخت چرخشی قابلیت پخت غذاهای متداول خانگی با روش سالم و رژیمی را دارد. حرارت دهی بسیار خوب این دستگاه از طریق امواج مادون قرمز هالوژن به همراه فن گردان هوا این امکان را به شما می دهد تا مواد غذایی کاملا پخته شود. این سرخ کن هواپز دارای حداکثر توان مصرفی 1000 وات بوده که به همراه فن و المنت‌های تعبیه شده و جریان چرخش سریع هوای گرم، امکان پخت یکنواخت مواد غذایی را فراهم آورده است.

سرخ کن_هواپز ناسا الکتریک NS-801

این دستگاه مناسب برای پخت، کباب کردن، سرخ کردن، گریل، گرم کردن مجدد، بخار پز کردن، برشته کردن انواع مواد غذائی و نان می­ باشد. البته به همراه این سرخ کن لوازم جانبی متعدد و کاربردی نظیر ماهیتابه، صفحه و سینی مشبک گرد، پره همزن و انبرک نیز عرضه می‌شود. از ماهیتابه برای سرخ کردن چیپس و انواع مواد غذایی کوچک می‌توان استفاده کرد. از صفحه مشبک گرد نیز برای پختن و کباب کردن و توست و برشته کردن انواع مواد غذایی می‌توان استفاده نمود و پره همزن نیز برای مخلوط کردن و هم زدن مواد مختلف به کار می‌رود. انبرک قطعه‌ای کوچک است که برای بیرون آوردن و قرار ددن مواد غذایی داخل سرخ کن به کار می‌رود.

تنظیمات سرخ کن هواپز NS-801

تمام تنظیماتی که برای این سرخ کن هواپز در نظر گرفته شده است، شامل 3 دکمه می‌شود. دکمه تنظیم درجه حرارت، دکمه تنظیم زمان و دکمه روشن و خاموش از دکمه‌های تعبیه شده برای این سرخ کن هستند. یک نمایشگر دیجیتالی نیز در میان این دکمه‌ها قرار گرفته، که تنظیمات اعمال شده را نمایش می‌دهد. درجه حرارت سرخ کن از 60 تا 200 درجه سانتیگراد قابلیت تنظیم شدن دارد و می‌توان مناسب با نوع ماده غذایی دما را تنظیم کرد. زمان سنج یا تایمر نیز از دیگر دکمه‌های تنظیم گر این سرخ کن است، که از 0 تا 60 دقیقه را پشتیبانی می‌کند. گفتنی است که بعد از تمام شدن زمان پخت، زنگ پایان به صدا درمی‌آید و شما را از اتمام پخت آگاه می‌سازد.

 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از سرخ کن-هواپز ناسا الکتریک مدل NS-801 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.