مدل سرخ کن: NS-3061
توان مصرفی: 1800 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
درجه حرارت قابل تنظیم:
حداکثر درجه حرارت: 190 درجه سانتیگراد
حداقل درجه حرارت: 150 درجه سانتیگراد
ظرفیت: 2.5 لیتر
جنس دیگ: آلومینوم با پوشش نچسب
قابلیت جداسازی دیگ:
پخت به وسیله چرخش هوای گرم:
قابلیت گرم نگه داشتن:
زنگ پایان پخت:
بدنه عایق حرارت:
دستگیره:
دستگیره عایق حرارت:
قابلیت تفکیک قطعات:
پایه ضد لغزش:
دریچه جهت مشاهده غذا:

سرخ کن NS-3061

سرخ کن ناسا الکتریک NS-3061

توان مصرفی 1800 وات

ظرفیت ظرف روغن 2.5 لیتر

دارای فیلتر بوگیر برای تصفیه هوا

دارای شیشه نصب شده بر روی درب

قابلیت تنظیم درجه حرارت از 150 تا 190 درجه

سرخ کن NS-3061 ناسا الکتریک وسیله ای کاملا مناسب و بهینه برای آشپز خانه شما می باشد این وسیله دارای فیلتر بوگیر می باشد که هوای آشپزخانه شما را تمیز نگه می دارد در طراحی این وسیله نهایت دقت و کاربرد پذیری برای خانم های کدبانو به کار رفته است این وسیله دارای دسته پلاستیکی می  باشد که مانع از گرم شدن دسته می شود و در نتیجه به راحتی می توانید آن را حمل کنید. دسته سرخ کن NS-3061 دارای سوئیچ اتوماتیک می باشد که با بالا بردن آن برق وسیله قطع می شود. همچنین می توانید درجه حرارت روغن این وسیله را هم دستی تنظیم کنید. پوشش شیشه‌ای این سرخ کن باعث می شود تا در زمان سرخ کردن بتوانید داخل وسیله را مشاهده کنید و در صورت تمایل در جریان سرخ کردن وقفه بیندازید.

سرخ کن ناسا الکتریک NS-3061

این وسیله دارای توان 1800 وات می باشد و گنجایش روغن آن 2 تا 2.5 لیتر می باشد. همچنین درجه حرارات روغن را در بازه 150 تا 190 درجه سانتیگراد می توانید تنظیم کنید.

قابلیت تنظیم درجه حرارت

قابلیت تنظیم درجه حرارت در این مدل به شما امکان تنظیم نمودن درجه حرارت سرخ کن از 150 تا 190 درجه سانتیگراد را می‌دهد. دکمه انتخابگر چرخانی که بر روی بدنه این سرخ کن تعبیه شده است، بصورت چرخشی یا گردان عمل کرده و از درجه حرارت‌های مختلفی از خاموش شدن OFF گرفته تا دمای 190 درجه را پشتیبانی می‌کند. انتخاب درجه حرارت بر اساس نوع ماده غذایی متفاوت خواهد بود و هر ماد غذایی به درجه حرارت مشخصی نیاز دارد. برای اطلاع از درجه حرارت مناسب به دفترچه راهنمای سرخ کن NS-3061 مراجعه نمایید. بعلاوه بر درجه حرارت، مدت زمان سرخ شدن و میزان روغن لازم نیز بر اساس ماده غذایی متفاوت خواهد بود.

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.