این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

سرویس قاشق و چنگال ناسا الکتریک

ویژگی‌های سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302

سرویس قاشق چنگال از وسیله‌های مهم و ضروری خرید جهیزیه می‌باشد. مادران وقت زیادی را صرف می‌کنند تا بهترین، مرغوب‌ترین و در عین حال زیباترین سرویس قاشق و چنگال را برای جهیزیه فرزندانشان خریداری نمایند. سرویس قاشق چنگال مرغوب ویژگی‌های خاصی دارد که آشنایی با این ویژگی‌ها سبب خرید بهتر این سرویس می‌شود.

همچنین سرویس قاشق چنگال نقش مهمی را در زیبایی سفره‌های میهمانی داشته و افراد مختلف سعی می‌کنند بهترین قاشق و چنگال را در هنگام پذیرایی از میهمان آماده نمایند.

سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302 ناساالکتریک با ویژگی‌هایی که دارد، می‌تواند بهترین سرویس قاشق چنگال جهیزیه‌ها و سفره‌های میهمانی باشد. این سرویس، سرویسی 138 پارچه بوده و شامل انواع قاشق‌ها، کاردها، چنگال‌ها، کفگیر و ملاقه و انبرها می‌باشد. این سرویس می‌تواند یک میهمانی یا دورهمی عصرانه 12 نفره و یا یک شام یا ناهار 24 نفره را ساپورت کند. سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302می‌تواند از نظر زیبایی و جدید بودن یک سرویس شیک، لوکس و تشریفاتی محسوب شود. این سرویس‌ها جدیدترین طرح‌های ناسا‌الکتریک بوده که مطابق با مد روز اروپا طراحی شده است. تمامی قطعات این سرویس از جنس بهترین و خالص‌ترین استیل با روکش کرومو نیکل می‌باشد.

تعداد اجزای سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302

تعداد اجزای سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302به شرح زیر می باشد:

این سرویس شامل 24 عدد قاشق غذاخوری و 24 عدد چنگال غذا خوری می‌باشد.

سرویس چاقو و چنگال میوه‌خوری این سرویس از 12 عدد چاقوی میوه‌خوری و 12 عدد چنگال میوه‌خوری تشکیل شده است.

قاشق مربا خوری، قاشق چای‌خوری، قاشق بستنی‌خوری، قاشق سوپ‌خوری این سرویس هر کدام شامل 12 عدد می‌باشند.

کفگیر مخصوص پلو و برنج 4 عدد، ملاقه سوپ 3 عدد، ملاقه آبگوشت 2 عدد، انبر سالاد 2 عدد، انبر شیرینی 1 عدد، چاقوی مخصوص خردکردن مواد غذایی 1 عدد، چنگال بزرگ مخصوص مرغ 1 عدد، قاشق عسل خوری 3 عدد و سرو کیک 1 عدد از اجزای دیگر سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302 شکیل و تشریفاتی ناساالکتریک می‌باشد.

مزیت‌های سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302 ناساالکتریک

سرویس قاشق و چنگال همیشه از سرویس‌های کاربردی آشپزخانه بوده که هیچ‌گاه از خرید آن پشیمان نشده و همواره مورد استفاده می‌باشد. این سرویس از نظر ظاهری و زیبایی تمامی انتظارات را برآورده کرده و از نظر کیفیت نیز کیفیتی در خور و مطلوب دارد.

این سرویس زیبا و منحصر به فرد در یک جعبه آلومینیومی نگه‌داری می‌شود. جعبه ی این سرویس باعث می‌شود تا سرویس قاشق و چنگال در خانه از نظم خاصی برخوردار شوند و از گم شدن و پخش و پلا شدن اجزای سرویس قاشق و چنگال جلوگیری می‌کند. این جعبه ساختاری محکم داشته و همچنین در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم می باشد. وجود این جعبه باعث می‌شود تا بتوانید سالیان متوالی از سرویس قاشق و چنگالتان به خوبی مراقبت و استفاده کنید.

با استفاده از عناصر کروم و نیکل روکش استیل این سرویس جلا داده شده و براقیت و درخشندگی بالایی پیدا کرده‌اند. همچنین آبکاری سرویس قاشق چنگال NS1300-1301-1302 سبب مقاومت فیزیکی و شیمیایی بیش از پیش اجزای این سرویس شده است. این سرویس در برابر خش و خط نیز مقاوم بوده و قابلیت شست و شو در ماشین‌های ظرفشویی را دارا می‌باشند. این سرویس به مرور زمان سیاه و کدر نشده و براقیت خود را از دست نمی‌‌دهد. همچنین این سرویس قاشق چنگال در سه طرح متفاوت از جدیدترین سلیقه‌ها برای انتخاب ایده‌آل و منحصربفرد به تولید رسیده است.

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.