مدل اسپرسوساز: NS-529
کارکرد: دو کاره
کاربرد: تهیه اسپرسو و کاپوچینو
محدوده‌ی توان مصرفی: 1000 وات
ولتاژ ورودی: 220-240V
فرکانس: 50/60HZ
میزان فشار بخار: 15 بار
سستم قطع خودکار:
قابلیت تنظیم میزان بخار:
نوع عملکرد: چرخشی_کلیدی
ظرفیت مخزن آب: 10 فنجان
قابلیت تولید کف شیر:
قابلیت تهیه کاپوچینو:
رنگ بدنه: مشکی
جنس بدنه: استیل ضد زنگ و پلاستیک نشکن ABS
سینی چکه گیر:

اسپرسوساز NS-529

اسپرسوساز NS-529

• حداکثر توان 1000 وات
• میزان فشار بخار 15 بار
• دارای نازل بخار برا کف شیر
• دارای دو عدد نازل خروج اسپرسو
• قابلیت تهیه اسپرسو و کاپوچینو و لاته
• مخزن گرم کننده آب از جنس آلیاژ مرغوب آلومینیومی 
 

معرفی اسپرسوساز ناسا الکتریک NS-529

اسپرسوساز ناسا الکتریک NS-529 دستگاهی کاربردی برای تهیه اسپرسو است، که بر حسب اتفاق قابلیت تهیه کاپوچینو را هم دارد. این اسپرسوساز با کیفیت برای محیط‌های کوچک خانگی و اداری و شرکتی مناسب بوده و با توجه به ظرفیت 1 لیتری مخزن آب آن نمی‌توان انتظار بیشتر از 10 فنجان قهوه را داشت. جنس بدنه اسپرسوساز از پلاستیک فشرده و با کیفیت ABS و استیل ضد زنگ تولید شده است، که طول عمر مفید دستگاه را چند برابر خواهد کرد. گفتنی است که توان مصرفی دستگاه 1000 وات است و فشار بخار آن هم 15 بار می‌باشد. حجم مخزن آب 1 لیتر بوده که با 10 فنجان برابر است، همچنین در ساخت مخزن آب از پلاستیک شفاف استفاده شده، تا حجم آب داخل مخزن قابل مشاهده باشد. مخزن گرم کننده آب هم از جنس آلیاژ آلومنیوم بوده و از کیفیت مرغوبی بهره می‌برد.
 
اسپرسوساز ناسا الکتریک NS-529

مجهز بودن به سینی چکه گیر در محل قرارگیری فنجان از دیگر ویژگی‌های اسپرسوساز NS-529 است، که به دلیل قابلیت جداسازی، تمیز کردنش آسان و راحت می‌باشد. نازل تولید بخار آب تعبیه شده برای اسپرسوساز NS-529 امکان تهیه کف شیر، کاپوچینو و انواع لاته را فراهم آورده است. دو کلیدی که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده‌اند به همراه کلید ولومی کارکرد راحتی را برای این اسپرسو ساز به ارمغان آورده‌اند.

مشخصات ظاهری اسپرسو ساز ناسا الکتریک

اسپرسو ساز ناسا الکتریک NS-529 دستگاهی کاربردی با کارآیی ساده است، که از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است. از این قابلیتهای خاص می‌توان به طراحی زیبا و مدرن آن اشاره کرد. بدنه‌ای از جنس پلاستیک و استیل ضد زنگ از لوکس بودن دستگاه ناشی می‌شود. در واقع تمام بدنه از پلاستیک فشرده و با کیفیت و مستحکم ABS تولید شده و تنها بخشی که دکمه‌های کنترل کننده بر روی آن قرار گرفته‌اند از استیل می‌باشد.

 سینی چکه گیر نیز در قسمت قرار گیری فنجان‌ها واقع شده است، این سینی نیز از جنس پلاستیک بوده و آبی را که از خروجی قهوه چکه می‌کند را در خود جمع خواهد کرد. این سینی از کثیف شدن اطراف نازل و دستگاه جلوگیری خواهد کرد. البته قابلیت جداسازی و نصب آسان سینی چکه گیر از مزیت‌های NS-529 می‌باشد. چرا که به محض اینکه آب داخل سینی جمع شد، می‌توان سریعاً نسبت به خالی کردن آن اقدام نمود. بر روی این سینی یک درپوش به کار رفته است، که به عنوان سینی نگهدارنده فنجان نیز از آن یاد می‌شود. در واقع می‌توان گفت یک قطعه فلزی که برای فنجان نقش سینی دارد و برای محفظه چکه گیر نقش درپوش. این سینی امکان نگهداری و قرار دادن همزمان دو فنجان را دارد.

اسپرسوساز ناسا الکتریک NS-529

کنترل پنل و تنظیمات اسپرسو ساز

تمام آنچه که به عنوان کنترل پنل برای اسپرسو ساز NS-529 در نظر گرفته شده است، سه کلید با عملکردهای مختلف است. از کلید روشن و خاموش شروع می‌کنیم. کلیدی که از نوع شصتی بوده و با فشار دادنش دستگاه روشن می‌شود. در مقابل این کلید یک چراغ نشانگر تعبیه شده که به محض روشن کردن دستگاه، چراغ نیز روشن شده و قرمز رنگ می‌شود. چند دقیقه بعد از روشن ماندن، چراغ نشانگر مربوط به COFFEE به رنگ سبز روشن خواهد شد، روشن بودن این چراغ در حال جوشیدن آب را به شما گزارش می‌دهد. در واقع زمانی که این چراغ سبز باشد به این معنی است که آب در حال جوشیدن است و هنوز به درجه حرارت مناسب نرسیده است. در آخر چراغ نشانگر مربوط به کلید STEAM و اسپرسو به رنگ نارنجی درمی‌آید و خبر از زمان عصاره‌گیری قهوه می‌دهد.

اسپرسو ساز ناسا الکتریک

در این حالت شما با قرار دادن کلید پایینی در حالت STEAM یا اسپرسو ( که به شکل فنجان نمایش داده شده) عملکرد مورد نظر خود را تعیین خواهید کرد. زمانی که این کلید در حالت تهیه اسپرسو یا همان فنجان قرار گرفته باشد، به این مفهوم است که می‌خواهید یک فنجان قهوه دریافت کنید. پس باید کلید چرخشی را نیز در همان حالت اسپرسو قرار دهید( یعنی کلید چرخشی را به سمت چپ بچرخانید و آن را مقابل آیکون فنجان قرار دهید.) در این حالت از هر دو نازل قهوه اسپرسو خارج می‌شود.

اسپرسوساز ناسا الکتریک NS-529

برای تولید بخار باید فنجان را در زیر نازل بخار قرار دهید و دکمه کلیدی را بر روی حالت STEAM بگذارید. همچنین کلید چرخشی را نیز به سمت راست بچرخانید( یعنی کلید چرخشی را در مقابل آیکون بخار قرار دهید.) در این حالت بخار آب از نازل بخار خارج خواهد شد.

 

تهیه اسپرسو با اسپرسو ساز NS-529

اسپرسو ساز ناسا الکتریک NS-529 دستگاهی ساده و در عین حال کاربردی می‌باشد، که در عرض چند دقیقه اسپرسو با کیفیت با کرم غلیظ را برای شما آماده خواهد کرد. برای تهیه اسپرسو، کافی است که مخزن آب را تا زیر سطح MAX از آب پر کنید و سپس دکمه ON دستگاه را فشار دهید، تا چراغ نشانگر به نشانه روشن بودن به رنگ قرمز درآید. بعد از چند دقیقه دستگاه در حالت آماده به کار قرار می‌گیرد و چراغ نشانگر COFFEE به رنگ سبز درمی‌آید، که به معنای در حال جوش بودن آب است. این چراغ نشانگر زمانی که آب به نقطه جوش مناسب برای تهیه اسپرسو برسد، بصورت خودکار خاموش خواهد شد و چراغ نشانگر نارنجی رنگی که در کنار دکمه کلیدی STEAM قرار گرفته روشن می‌شود.

اسپرسوساز ناسا الکتریک NS-529

 در این حالت شما می‌توانید پودر قهوه را در فیلتر قهوه بریزید و با کمک تمپر پودر را به میزان دلخواه بکوبید و نهایتاً دسته را در جای خود نصب نمایید. برای عصاره گیری قهوه باید کلید چرخشی که بر روی بدنه دستگاه قرار گرفته است را به سمت چپ بچرخانید و آن را مقابل آیکون فنجان قرار دهید. از آنجایی که تهیه یک اسپرسو عالی به میزان آسیاب شدن پودر قهوه و میزان درشتی و ریزی پودر قهوه و همچنین میزان فشار وارده بر پودر بستگی دارد، می‌توان گفت که اسپرسو ساز ناسا الکتریک با فشار بخار 15 بار و موتور قدرتمند 1000 واتی می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای تهیه اسپرسو با کیفیت باشد.

مشخصات فنی اسپرسوساز NS-529

در واقع مخزن گرم کننده آب در این دستگاه از جنس آلومینوم با کیفیت می‌باشد و کیفیت بسیار بالایی دارد، این مخزن به لوله‌های خروج آب متصل است. به این صورت که آب از مخزن شفاف پلاستیکی از طریق لول به مخزن گرم کننده وصل می‌شود و سپس بعد از به جوش آمدن آب، از طریق دو لوله مجزا به قسمت نازل بخار و نازل خروجی قهوه می‌رود.  این اسپرسوساز دارای توان مصرفی 1000 وات بوده و از قدرت بالایی برای گرم کردن سریع آب بهره می‌برد. ترموفیوز حرارتی به کار رفته در این اسپرسو ساز در برابر اضافه جریان حساس بوده و زمانیکه با نوسانات جریان برق روبرو شود، دستگاه را بصورت اتوماتیک خاموش خواهد کرد و از وارد آوردن خسارت‌های احتمالی به دستگاه جلوگیری می‌کند.

یکی از ویژگی‌های مهم اسپرسو ساز ناسا الکتریک مدل NS-529 امکان تنظیم فشار بخار خروجی است، در واقع با این قابلیت می‌توانید بصورت دستی فشار بخار خروجی را تنظیم کرد. فشار بخار این اسپرسو ساز 15 دیگ بخار است، هر چه فشار بخار دستگاه بیشتر باشد، قهوه خروجی آن دارای کرم غلیظ‌تری هم می‌باشد. چرا که فشار بخار بیشتر به معنای وارد آوردن تعداد دفعات بیشتر فشار به پلات اسپرسور است. به دلیل فشار بخار بالا و موتور قدرتمند 1000 واتی قهوه خروجی از این دستگاه کیفیت مرغوبی دارد.

 

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از اسپرسوساز ناسا الکتریک مدل NS-529 دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
شهرام محمد ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ (4)
سلام من دستگاه راتازه خریدم موقعی که قهوه آماده میشه اتومات نمیشه یعنی فنجان پر میشه وسرریز باید دستگاه خودمان خاموش کنیم.ممنونم راهنمایم کنید.
ادمین ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
سلام و درود
سیستم کلیه اسپرسوسازهای ما به همین صورت میباشد و این مشکل به حساب نمیآید
محمد ۹ تیر ۱۴۰۲ (4)
سلام دسته اسپرسو ساز به سختی تا lock میره جوری که ادم حس میکنه دستگاه الان میشکنه لازمه که تا اخر قفل بسه؟
ادمین ناسا الکتریک ۱۳ تیر ۱۴۰۲
سلام برای راهنمایی بیشتر با بخش خدمات در ارتباط باشید 02145114
بهنام صالحی ۱۱ دی ۱۴۰۱ (4)
ممنون میشم قیمت کالا رو بفرمایید
ادمین ناساالکتریک ۱۲ دی ۱۴۰۱
سلام دوست عزیز وقت بخیر قیمت محصولات را از سایت فرتاک کالا مشاهده کنید .
اسپرسو ساز مدل 509 موجود نیست فقط اسپرسوساز مدل 531 موجوده از لینک زیر مشاهده کنید .

http://www.fartakkala.com/product/%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%88%d8%b3%d8%a7%d8%b2-%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a7-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%aa%d8%b1%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%d9%84-ns-531/
علی زمانیان ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ (4)
بسیار عالی
حامد پاشازاده ۷ اسفند ۱۴۰۰ (4)
سلام من تازه خریدم وقتی کار میکنه و قهوه درست میکنم علاوه بر دوتا سوراخ از کنار دسته هم قهوه میده بیرون و کثیف میکنه همه جارو
پشتیبانی ناسا الکتریک ۲۷ فروردین ۱۴۰۱
سلام و درود لطفاً با شماره خدمات پس از فروش 02138454 تماس بگیرید.
پژمان افسر ۲ اسفند ۱۴۰۰ (5)
با سلام ، برای این دستگاه قهوه رو با چه شماره ایی باید آسیاب کر؟
پشتیبانی ناسا الکتریک ۷ اسفند ۱۴۰۰
سلام و درود
درجه خاصی برای آسیاب کردن قهوه در نظر گرفته نشده است. در کل برای قهوه اسپرسو هر چه پودر قهوه ریزتر آسیاب شود بهتر است.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.