محدوده‌ی توان مصرفی: 60 وات
ظرفیت: 18 لیتر
ولتاژ: 12-24 برق ماشین / 220 ولت برق شهری
توانایی سرد نگه داشتن: تا 30 درجه زیر دمای محیط
توانایی گرم نگه داشتن: تا 65 درجه
طول سیم: 2 متر
چراغ های نشانگر دما:

یخچال ماشین NS-9830

برای سفر و گشت‌وگذارهای خود به فکر خرید یک یخچال ماشینی باشید؛ زیرا با کمک این یخچال‌ها می‌توانید حتی در گرم‌ترین روزهای مرداد نیز یک نوشیدنی خنک در ماشین خود داشته باشید.

یخچال ماشین ناسا الکتریک ns-9830

یخچال ماشینی مدل 9830NS-

این دستگاه با کمک گاز فرئون کار می‌کند. این گاز به صورت مایع است و بعد از اتصال به برق و روشن شدن دستگاه تبدیل به گاز می‌شود.

توان مصرفی NS-9830

توان مصرفی یخچال ماشینی ناساالکتریک 60 وات می‌باشد. این محصول با برق 220 ولت خانگی وبرق 12 ولت و 24 ولت DC انواع خودروها کار می‌کند. قابلیت کارکرد یخچال ماشینی با برق شهری و برق ماشین باعث شده تا بتوان از دستگاه در محیط خانه، محیط کار و داخل ماشین استفاده کرد.

کابل برق یخچال ماشین ناسا الکتریک مدل ns-9830

کابل محافظ در برابر نوسانات

یخچال ماشینی 9830 NS-دارای دو عدد کابل رابط مخصوص برق شهری و برق ماشین می‌باشد. این دو کابل  دارای یک عدد فیوز محافظتی است که دستگاه را در برابر نوسانات کوتاه محافظت می‌کند.

ظرفیت یخچال ماشین مدل 9830NS-

ظرفیت یخچال ماشینی 18 لیتر است. این ظرفیت باعث می‌شود تا شما بتوانید به راحتی مواد غذایی و نوشیدنی‌های مورد نیاز خود را درون آن قرار داده و نگران کوچک بودن محفظه داخلی یخچال ماشین نباشید. این محصول به دلیل ابعاد مناسب برای انواع ماشین (صندوقدار و بدون صندوق) مناسب است و می‌توانید با اشغال کردن کم‌ترین جا درون خودرو از آن استفاده کنید.

وزن یخچال ماشین

یخچال ماشینی ناساالکتریک دارای وزنی حدود 7 کیلوگرم است. این وزن متعادل باعث جابه‌جایی و حمل آسان محصول می‌شود به‌طوری که افراد مختلف ازجمله میان‌سالان می‌توانند به آسانی آن را حمل کنند.

یخچال ماشین 9830 ناسا الکتریک

عملکرد یخچال ماشینی 9830NS-

یخچال ماشینی ناساالکتریک براساس خاصیت ترموالکتریک پلتیر TEC)) کار می‌کند. قطعه ترموالکتریک ترکیبی از دو عنصر ناهمگن است که عمل ولتاژ برق باعث گرم شدن یک‌طرف و سرد شدن طرف دیگر آن می‌شود. در این محصول دو عدد ترموالکتریک TEC  تعبیه شده است که در یک طرف دستگاه قرار دارند. این دو ترموالکتریک وظیفه گرم یا سرد کردن محفظه دستگاه را بر عهده دارند.

قدرت گرم نگه دارنده و سرد کننده

قسمت گرم کننده یخچال ماشینی، توانایی تولید گرما تا 65 درجه را دارد. قدرت سردکنندگی یخچال نیز تا 30 درجه زیر دمای محیط می‌باشد. مصرف کننده با توجه به مزیت انتخاب دمای مورد نظر، می‌تواند حالت سرد و یا حالت گرم را در دامنه‌های مختلف دمایی انتخاب نماید.

خنک نگه داشتن قطعات

مدل 9830 NS-ناسا الکتریک دارای دو عدد فن پر قدرت و هدسینگ بزرگ است که جهت خنک نگه داشتن قطعات ترموالکتریک در حالت سرماساز یخچال تعبیه شده‌است.

3 آپشن مهم یخچال ماشین ناساالکتریک

  • امکان تغییر درجه دمای گرما و سرما
  • امکان کم کردن صدای یخچال ماشینی
  • امکان اتصال به برق شهری و برق ماشین

تذکر

دستگاه را بر روی برنامه گرم نگه‌دارنده قرار داده‌، می‌خواهید تغییر وضعیت دهید و آن را بر روی حالت خنک کننده تنظیم کنید. توجه داشته‌باشید که هرگز بلافاصله این کار را انجام ندهید.

زیرا این تغییر حالت فوری از گرم به سرد و یا بلعکس باعث ایجاد شوک در یخچال ماشینی می‌شود. زمانی که می‌خواهید در یخچال تغییر وضعیت ایجاد کنید، صحیح است وقفه‌ای تقریبا 10 الی 15 دقیقه‌ای را برای انجام این عمل ایجاد کنید.

قسمت یخچال و قسمت گرم نگهدارنده

قسمت گرم نگهدارنده دمای داخل محفظه را تا 65 درجه بالای صفر حفظ می‌کند. قسمت یخچال قابلیت این را دارد که دمای داخلی محفظه را تا 30 درجه زیر صفر حفظ کند. به دلیل ایزوله شدن قسمت داخلی یخچال و بسته شدن آن توسط دو قفل پلاستیکی که بر روی درب قرار دارد از اتلاف انرژی جلوگیری می‌شود.

ولوم تنظیم دما یخچال ماشین ناسا

ولوم چرخشی

یک ولوم چرخشی بر روی بدنه دستگاه قرار دارد که قسمت مربوط به یخچال با رنگ آبی (COOL) و قسمت مربوط به گرم نگهدارنده (HOT) با رنگ قرمز نشان داده شده‌ است.

بر روی بدنه یخچال ماشینی ناساالکتریک کلید روشن و خاموش قرار دارد که حالت سرد را با چراغ آبی و حالت گرم را با چراغ قرمز نشان می‌دهد. در یخچال ماشین NS-9830 می‌توانید با انتخاب برنامه MUTE میزان صدا را به کم‌ترین حالت ممکن تنظیم کنید.

خدمات پس از فروش

یخچال ماشین 9830 NS-یکی از محصولات برقی ناساالکتریک است که دارای 18 ماه گارانتی و 5 سال تضمین تأمین قطعات می‌باشد. خریداران هنگام خرید محصولات ناساالکتریک باید کارت گارانتی مهر و امضا شده را از نمایندگان دریافت کنند.

خدمات پس از فروش ناسا الکتریک

راهنمای استفاده

دفترچه راهنمای استفاده از یخچال ماشین ناسا الکتریک مدل NS-9830 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.