مدل کتری رو گازی: NS-520
جنس بدنه کتری: استیل
ظرفیت کتری: 6 لیتر
دسته :
جنس دسته : پلاستیک نسوز
قوری:
جنس قوری: 1 لیتر
ظرفیت قوری: سرامیک نسوز
دسته:
جنس دسته: سرامیک نسوز
درپوش:
جنس درپوش: سرامیک نسوز

کتری و قوری روگازی شش لیتر NS-520

معرفی کتری رو گازی ناسا الکتریک NS-520

کتری رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-520 یک نوع کتری مرغوب و با کیفیت است که به دلیل طراحی زیبای بدنه و جنس مناسب قوری در بین مردم بسیار پر طرفدار است. کتری روگازی در اغلب آشپزخانه‌ها وجود دارد و بسیار پرکاربرد است. همچنین به دلیل زیبایی ظاهری قابل استفاده در آشپزخانه‌های مدرن نیز می‌باشد. کتری روگازی ناسا الکتریک NS-520 یکی از جدیدترین محصولاتی است که مطابق با تکنولوژی پیشرفته کشورهای اروپایی و با طراحی شیک و متفاوت به تولید می‌رسد. این نوع کتری جایگزین مناسبی برای انواع سماور می‌باشد. در ساختار کتری ناسا‌ الکتریک NS-520 از دو نوع استیل مات و براق که دارای دوام و کیفیت بالایی می‌باشند، استفاده شده است. جنس بدنه به حدی مرغوب است که در برابر حرارت و ضربه مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی‌دهد.
کتری رو گازی ناسا الکتریک NS-520

طراحی کتری روگازی ناسا ‌الکتریک NS-520 

دسته کتری ناساالکتریک مدل NS-520 علاوه بر زیبایی ظاهری که به کتری بخشیده، بسیار محکم طراحی شده است و مهم‌ترین مزیت آن امکان جابه‌جایی راحت‌تر کتری به هنگام داغ شدن آن می‌باشد. دسته این محصول شیک با ترکیب استیل و پلاستیک نسوز ساخته شده است که مقاومت بالایی در برابر گرما و حرارت دارد و تغییر رنگ نمی‌دهد. 
شیر خروجی آب این مدل کتری که به صورت خمیده طراحی شده، بر روی لبه گاز قرار گرفته و موجب سهولت ریختن آب جوش درون کتری می‌گردد. شیر این محصول با استفاده از ترکیب استیل و پلاستیک‌ نسوز طراحی شده است که قسمت پلاستیکی در برابر حرارت مقاوم می‌باشد و داغ نمی‌شود. در نتیجه هنگام استفاده از آن از آسیب رسیدن به دست پیشگیری می‌شود.
 

ویژگی‌های فنی کتری روگازی NS-520

مهم‌ترین ویژگی کتری ناسا الکتریک NS-520 داشتن کف کپسولی از جنس مغزی آلومینیوم می‌باشد، که حرارت درون کتری را به صورت یکنواخت درون آن پخش می‌کند و موجب سریع‌تر جوش آمدن آب کتری می‌گردد. دهانه این مدل کتری با اندازه‌ای ایده‌آل طراحی شده که امکان پر کردن آب را در مدت زمانی کوتاه فراهم می‌سازد. روی دهانه کتری با استفاده از درپوش فنردار که کارآیی گسترده‌ای دارد، پوشانده می‌شود. زمانی که قوری بر روی کتری قرار نگرفته باشد درپوش فنر‌دار از خروج بخاراضافی کتری و تبخیر شدن آب درون آن پیشگیری می‌کند. با قرار دادن قوری بر روی درپوش فنردار قوری در مدت زمانی کوتاه گرم می‌شود و چای خوش رنگ و بو را برای نوشیدن آماده می‌کند.
کتری روگازی 6 لیتر ناسا ‌الکتریک NS-520

قوری و ظرفیت آن

جنس قوری مناسب برای کتری گازی در مدل‌های مختلف برند ناساالکتریک از نوع سرامیک نسوز می‌باشد. طراحی قوری در مدل‌های مختلف متفاوت است. در کتری NS-520 قوری با رنگ سفید طراحی شده و با خطوط نقره‌ای رنگ تزیین شده است. قوری این محصول با ظرفیت 1 لیتر به تولید می‌رسد. مدل NS-520 همانند کتری ناساالکتریک مدل NS-512 و مدل NS-519 با ظرفیت 6 لیتر طراحی شده است که مناسب برای استفاده در آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ می‌باشد.
بهترین مدل‌های کتری قوری ناسا ‌الکتریک از جنس بدنه با طراحی متفاوت و استیل مرغوب تهیه شده‌اند تا در برابر استفاده مدام، مقاومت بالایی داشته و زیبایی و کیفیت خود را تا حد ممکن حفظ کنند. تنوع در مدل‌های کتری و قوری ناسا‌الکتریک، امکان انتخاب نوع مناسب را برای مشتریان فراهم می‌کند.
 
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.