مدل کتری رو گازی: NS-511
جنس بدنه کتری: استیل
ظرفیت کتری: 5 لیتر
دسته :
جنس دسته : پلاستیک نسوز
نوع شیر خروجی: اهرم چرخشی
قوری:
جنس قوری: سرامیک نسوز
ظرفیت قوری: 1 لیتر
دسته:
جنس دسته: سرامیک نسوز
درپوش:
جنس درپوش: سرامیک نسوز

کتری و قوری روگازی پنج لیتر NS-511

کتری روگازی 5 لیتری ناسا الکتریک NS-511

کتری روگازی ناسا الکتریک مدل NS-511 یکی از کارآمدترین وسایل ضروری آشپزخانه‌های مدرن و امروزی می‌باشد. این کتری متناسب با انواع سبک طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه‌های مختلف طراحی شده است. همچنین قابل استفاده روی انواع اجاق‌های گازی، برقی و هالوژنی می‌باشد. کتری روگازی ناسا الکتریک مطابق با آخرین تکنولوژی روز کشورهای اروپایی به تولید رسیده است و محصول کشور ترکیه می‌باشد. برای ساخت این کتری از متریال باکیفیت و بادوام استفاده شده است که علاوه بر جلوه بخشیدن به ظاهر کتری موجب افزایش طول عمر مفید آن می‌گردد. برای ساخت کتری روگازی ناسا الکتریک NS-511 از دو نوع استیل مات و براق استفاده شده است که دارای رنگ ثابت می‌باشند. طراحی به گونه‌ای است که علاوه بر جلوه بخشیدن به زیبایی ظاهری کتری تأثیر بسزایی در دوام و ماندگاری آن دارد.
کتری روگازی 5 لیتری ناسا الکتریک NS-511

ویژگی‌های کتری روگازی ناسا الکتریک NS-511

در ساختار دستگیره‌های کتری رو گازی ناسا الکتریک NS-511 از ترکیب استیل با دوام همراه با پلاستیک نسوز استفاده شده است. با وجود دستگیره‌های مرغوب هنگام روشن کردن اجاق گاز و قرار دادن کتری بر روی آن دستگیره‌ها تغییر رنگ نمی‌دهند و تا مدت زمان طولانی زیبایی خود را حفظ خواهد کرد. دستگیره‌های کتری ناسا الکتریک NS-511 بسیار خوش دست می‌باشد و نوع طراحی زیبای دستگیره امکان جابه‌جایی راحت‌تر کتری را به راحتی فراهم می‌سازد. برای طراحی شیر کتری ناسا الکتریک NS-511 ذوق و سلیقه زیادی به کار گرفته شده است و بسیار ظریف با ظاهری متفاوت از جنس استیل باکیفیت می‌باشد. در طراحی این شیر از پلاستیک نسوز استفاده شده است.
 
به کارگیری پلاستیک نسوز برای طراحی دسته شیر، موجب افزایش مقاومت آن در برابر حرارت شده است. به این ترتیب با روشن کردن گاز، دسته شیر کتری داغ نمی‌شود و امکان استفاده راحت‌تر از آن را برای ریختن چای و پذیرایی از مهمان‌ها فراهم می‌سازد. 
 
 

ویژگی‌های کتری روگازی 5 لیتری NS-511

کتری روگازی ناسا ‌الکتریک مدل NS-511 دارای کتری با ظرفیت 5 لیتر و قوری با ظرفیت 1 لیتر می‌باشد. با این ویژگی امکان پذیرایی از تعداد زیادی از افراد را به هنگام برگزاری جشن‌ها و مهمانی‌ها برایتان مهیا می‌سازد. برای کتری روگازی ناسا الکتریک مدل NS-511 دو نوع قوری از جنس سرامیک نسوز با رنگ سفید و طراحی متفاوت ساخته شده است. این دو قوری دارای جنس با دوام و ماندگاری بالا می‌باشد و مشتریان می‌توانند بسته به سلیقه خود نوع دلخواه را انتخاب و خریداری کنند. ابعاد مناسب کتری روگاز NS-511 باعث شده تا به راحتی بتوان از آن استفاده کرد و نگران کمبود مکان نبود.
کتری و قوری روگازی 5 لیتر NS-511
کتری ناسا الکتریک مدل NS-511 دارای دو طرح متفاوت و شیک می باشد که با دسته کتری و شیر خروجی به رنگ‌های مشکی و سفید به بازار عرضه می‌گردد و انتخاب را برای مشتریان راحت‌تر می‌کند. برای ساخت این کتری شیک و متفاوت از درپوش فنردار استفاده شده است که مهم‌ترین کارآیی آن گرم نگه‌داشتن قوری با باز کردن مسیر خروج بخار است.  با این ویژگی پس از برداشتن قوری از روی کتری از خارج شدن بخار اضافی پیشگیری می‌شود.
برای ساخت کتری ناسا الکتریک مدل NS-511 از کف کپسولی با جنس مغزی آلومینیوم استفاده شده است که مهم‌ترین کارآیی آن پخش حرارت به صورت یکنواخت در کتری به منظور عملکرد بهترآن می‌باشد. در مدل کتری روگازی ناساالکتریک مدل NS-518 نیز می‌توان این ویژگی را به وضوح مشاهده نمود.
 

بهترین کتری روگازی

بهترین انواع کتری روگازی از کیفیت بالایی از متریال مورد نظر برای ساخت بدنه و سایر تجهیزات بهره گرفته‌اند. جنس مناسب بدنه و نوع ضد زنگ آن سبب می‌شود که ظاهر کتری همیشه تمیز و نو به نظر برسد از این رو بهترین نوع کتری‌های روگازی این ویژگی را دارا می‌باشند. اغلب جنس بادوام شیر و دسته‌های کتری اهمیت بسزایی در طول عمر این وسیله پرکاربرد دارد. به دلیل استفاده زیاد از این وسیله جنس قوری نیز در آن با اهمیت می‌باشد.
از آنجایی که استفاده از کتری روگازی زیاد است از لحاظ تنوع در مدل‌های ارائه شده نیز مهم بوده و در تنوع طرح انتخاب را برای انواع آشپزخانه‌های مدرن راحت‌تر می‌کند. این مدل کتری در دو طرح مختلف که تنها در ظاهر آن ها تفاوت اندکی وجود دارد موجود است.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.