مدل سماور: NS-524
نوع سماور: سماور برقی
توان مصرفی: 2175 وات
ترموستات:
نوع ترموستات: ترموستات منحصر بفرد STRIX
ظرفیت سماور: 3/3 لیتر
جنس: استیل ضد زنگ 304 (Inox)
قابلیت تنظیم درجه حرارت:
جنس قوری: شیشه برو سیلیکاتی Aijia
ظرفیت قوری: 1 لیتر
فیلتر تفاله گیر چای: استیل ضد زنگ 304 (Inox)
قطع کن خودکار درجه حرارت:
سیستم هوشمند خالی شدن سماور:
گرم نگه دارنده:
سیستم ضد چکه:
رنگ : عرضه شده در دو رنگ مشکی و سفید
چراغ نشانگر:

سماور برقی NS-524

•    دارای توان مصرفی 2175 وات
•    ظرفیت سماور برقی استیل 3/3 لیتر
•    ظرفیت قوری 1000 میلی‌لیتر 1 لیتر
•    فیلتر قوری از جنس استیل 304
•    دارای سیستم گرم نگه‌دارنده آب
•    قابلیت کنترل دما با سوییچ بخار
•    دارای پایه‌ی سیلیکونی ضدلغزش
•    دارای سیستم خاموش کردن خودکار 
•    مجهز به شیر بدون چکه با مهارکننده
 

 

معرفی سماور برقی ناسا الکتریک NS-524

سماور برقی ناسا الکتریک NS-524 مجموعه‌ای کارآمد و حرفه‌ای برای درست کردن چای می‌باشد. با اینکه NS-524 با عنوان سماور معرفی شده است، اما تنها سماوری نیست و دارای قوری و صافی نیز می‌باشد. سماور برقی استیل نامبرده توانایی تهیه کردن چای در مدت زمانی کوتاه را دارد و این قدرت و سرعت بالا را باید مدیون توان مصرفی بالای آن بود، که 2175 وات می‌باشد. این توان مصرفی بالا برای سریع به جوش آمدن آب داخل سماور در نظر گرفته شده است. البته توان سماور در حالت گرم نگهدار تنها 165 وات می‌باشد.

سماور برقی ناسا الکتریک از قابلیت گرم نگهدارنده نیز پشتیبانی می‌کند، این قابلیت از سرد شدن آب جلوگیری کرده و بعد از اینکه آب سماور به جوش آمد، بصورت اتوماتیک فعال می‌شود. یک کلید پدالی به عنوان کلید روشن و خاموش برای سماور برقی در نظر گرفته شده، که برای روشن کردنش کافی است کلید را به سمت پایین بکشید، تا بعد از به جوش آمدن ترموستات بصورت اتوماتیک خاموش شده و کلید نیز به طرف پایین حرکت می‌کند.

سماور برقی ناسا الکتریک NS-524

بدنه سماور از جنس استیل زنگ نزن یا اینوکس می‌باشد، که باعث شده به یکی از با کیفیت‌ترین سماورهای برقی تبدیل گردد. بر روی بدنه یک نشانگر میزان آب داخل سماور نیز طراحی شده، تا از وضعیت آب داخل سماور با خبر شوید. ظرفیت سماور 3.3 لیتر بوده و از گنجایش کافی برای پذیرایی کردن از جمع‌های بزرگ برخوردار است. این سماور دارای پایه‌های سیلیکونی ضد لغزش می‌باشد و خطر افتادن سماور را به صفر می‌رساند. همچنین دو دسته نگهدارنده دو لایه، امکان حمل و جابجایی آن را فراهم آورده‌اند. بر روی بدنه شیر خروجی آب با قابلیت بدون چکه تعبیه شده که مانع از چکه کردن آب می‌شد. قابلیت خاموش شدن خودکار و کنترل دما از دیگر ویژگی‌های سماور برقی ناسا الکتریک NS-524 هستند.

مشخصات ظاهری سماور استیل NS-524

سماور برقی استیل ناسا الکتریک NS-524 از ظرفیت بسیار بالایی برای مخزن آب بهره می‌برد. در واقع ظرفیت سماور 3.3 لیتر می‌باشد و نیازی به پر کردن پی در پی آن نیست. بدنه آن از جنس استیل 304 می‌باشد. این نوع استیل همان فلز زنگ نزن است با این تفاوت که در آن میزان کربن کاهش یافته و درصد کروم بیشتر شده است. کاهش کربن در این فلز ضد زنگ مقاومتش را در برابر خوردگی به میزان 380 درجه سلسیوس افزایش داده است. بدنه سماور استیل نیز از همان فلز یا استیل 304 بوده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

سماور برقی ناسا الکتریک NS-524

پایه‌ای که برای سماور طراحی شده از جنس سیلیکون ضد لغزش بوده و علاوه بر برقراری تعادل و جلوگیری از افتادن، مانع حرکت و تکان خوردن آن می‌شود. نشانگر میزان آبی که بر روی بدنه سماور طراحی شده میزان اب داخل سماور را به اطلاع شما می‌رساند و شما را از وضعیت سماور با خبر می‌سازد، تا در صورت نیاز سماور را پر کنید. البته نگران خالی شدن آب سماور نباشید؛ چرا که در این سماور برقی سیستم ایمنی خاموشی خودکار تعبیه شده است و مانع از بروز حوادث احتمالی می‌شود.

مشخصات فنی سماور برقی NS-524

سماور برقی استیل NS-524 دارای توان مصرفی 2175 وات می‌باشد، این توان بالا نشان از قدرت و سرعت بالای سماور در به جوش آوردن آب دارد. البته این توان برای حالت جوشاند آب بوده و از آنجایی که از قابلیت گرم نگهدارنده نیز پشتیبانی می‌کند، توان مصرفی در حالت گرم نگهدارنده 165 وات است. روشن کردن سماور از طریق دکمه خاموش و روشن که یک کلید پدالی است، صورت می‌گیرد. برای روشن کردن سماور کافی است کلید پدالی را به سمت پایین بکشید تا سماور روشن شود. زمانی که آب داخل سماور به نقطه جوش رسید، ترموستات بصورت اتوماتیک خاموش شده وکلید را به سمت بالا حرکت می‌دهد.

در واقع بعد از جوشیدن آب و خاموش شدن سماور، بصورت اتوماتیک حالت گرم نگه دار فعال می‌شود. با فعال شدن گرم نگهدار دما آب سماور در همان حالت حفظ خواهد شد. گفتنی است که توات مصرفی در وضعیت گرم نگه دار 165 وات می‌باشد.

سیستم خاموشی خودکار

یکی از سیستم‌های امنیتی که در این سماور برقی تعبیه شده است، سیستم خاموشی خودکار است. در واقع این سیستم امنیتی در مقابل خالی شدن آب سماور حساس بوده و بصورت هوشمند خالی شدن سماور از آب را تشخیص می‌دهد و باعث خاموش شدن سماور می‌شود.

 

 

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.