سرخ کن-هواپز NS-508

دستگاه هواپز وسیله ای است که غذا پختن را ساده تر می کند، این دستگاه شامل محفظه ای است که با به جریان انداختن هوای گرم در آن باعث پختن سریع غذا می شود. این دستگاه با لامپ هالوژن کار می کند و به همین دلیل هیچگاه باعث سوختن غذا نمی شود، حتی در دمای بالا تولید دود نمی کند و ارزش غذایی مواد غذایی را حفظ می کند. این فر دارای یک محفظه 12 لیتری است که امکان تبدیل آن به 17 لیتر نیز وجود دارد، دمای آن از 60 تا 250 درجه سلسیوس تغییر می کند و تایمر آن از 0-60 دقیقه می باشد.
این دستگاه دارای تایمر دیجیتالی بوده و می توانید دما و مدت زمان پخت را تعیین کنید.با استفاده  از این دستگاه می توانید غذاهایی همانند جوجه، ماهی ، پیتزا ، گوشت و ... را به راحتی آماده کنید.دستگاه پس از پایان کار خاموش شده و هشدار می دهد.در حین پخت هم در صورتی که فراموش کرده اید ادویه و یا مخلفاتی را به غذا اضافه کیند می توانید دستگیره آن را بالا ببرید دستگاه به حالت معلق می رود و می توانید ادویه را به غذا اضافه کنید پس از آن با پایین بردن دسته عملیات پخت از جایی که قطع شده بود مجددا آغاز می شود.
به واسطه مقدار دمای قابل تنظیم این دستگاه که از 20 تا 250 درجه سانتیگراد می باشد انواع کاربرد ها را می توان با استفاده از هواپز دیجیتالی ناسا انجام دادکاربرد هایی همانند اجاق معمولی، فر ،پلوپز، مایکروویو، تستر، تخم مرغ پز بخار پز، پاپ کرن ساز و ...
هنگامی که از هواپز ناسا استفاده می کنید لازم نیست تا از روغن استفاده کنید امواج گرمای

تولید شده توسط  لامپ هالوژن آن می تواند مستقیما در گوشت نفوذ کرده و روغن موجود در

بافت  گوشت حیوانی را آب کند.و با این عمل چربی موجود در غذا پایین آمده و باعث می شود تا کلسترول موجود در خون پایین بماند.
به واسطه تکنولوژی این دستگاه ، غذای موجود در آن در آن واحد به سه روش تابشی ، هدایت گرمایی و نفوذ گرمایی گرم می شود و این باعث می شود زمان پخت غذا به حداقل ممکن برسد.همچنین با توجه به گردش هوا و رسیدن گرما به تمام نقاط غذا تا 20 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

هنگام استفاده از هواپز ناسا دیگر آشپزخانه شما نیاز به تمییز کاری و یا تغییر هوا ندارد دیگر از بوی سوختگی خلاص خواهید شد .
هواپز ناسا دارای سیستم خودتمیز کن است که می توانید پس از سرو غذا در چند دقیقه، هواپز ناسا را برای استفاده در آینده آماده کنید.

ویژگی های هواپز آسانسوری ns-508
§  عدم نیاز به روغن
§  دیگر ناید نگران کلسترول خون باشید.
§  تهیه غذای خانوادگی فقط در چند دقیقه
§  قابلیت پخت همزمان چند غذا
§  پخت سریعتر غذا تا 40% نسبت به غذاپز های معمولی
§  کاهش مصرف انرژی تا 50%
§  کاهش چربی غذا تا 60%
§  حفظ تمامی طعم غذا همانند غذاپز های سنتی همراه با سرعت یک مایکروویو
 
 
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.