این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

توستر نان NS-2041

توستر نان ناسا الکتریک مدل NS-2041 یک سورپرایز برای مادرانی که کودکان بد اشتها دارند

یک صبحانه عالی و مغزی همان چیزی است که  انرژی کودکان شما را در مدرسه و در طول روز فراهم و حفظ می کند، کودکی که بدون صبحانه پشت میز و کلاس درس می نشیند، به طور فزاینده ای در طول روز خسته، عصبی و بدون مهارت های یادگیری و حافظه ای خواهد بود، به این ترتیب با عدم توانایی در یادگیری اعتماد به نفس لازم را نیز نخواهد داشت؛ به طور معمول صبحانه وعده غذایی دلخواه کودک نیست مگر آنکه با ترفندهای خوب و مادرانه رغبت را در آنان بیدار کنید، توستر نان ناسا الکتریک مدل NS-2041  یکی از وسائلی است که دراین‌باره به شما کمک خواهد کرد، بوی نان تازه و داغ توستر نان ناسا الکتریک مدل NS-2041  اشتها را به کودک شما باز می گرداند.
 

دستگاه توستر نان ناسا الکتریک مدل NS-2041 را بیشتر بشناسید

این دستگاه توستر خانگی با توانی معادل 715 تا 850 وات و جنس بدنه از استیل ضد زنگ که علاوه بر کیفیت و دوام زیبایی در طراحی را نیز به همراه داشته است، جنس بدنه این توستر باعث گردیده تا نظافت آن ساده بوده و تا مدتها از یک توستر شیک و تمیز بهره مند خواهید بود.
دستگاه توستر نان ناسا الکتریک مدل NS-2041  با سه حالت گرم کن، یخ زدا و همچنین لغو عملکرد می باشد که هر کدام از این تنظیمات به نوبه خود می تواند میز صبحانه شما و یا یک میان وعده گرم و تازه را برایتان ترتیب دهد، توستر خانگی 2041 دارای 7 درجه برشتگی قابل تنظیم با کمک دکمه ولوم کنترلی تعبیه شده بر روی دستگاه بوده و شما قادر خواهید بود تا به هر میزان دلخواهتان از نانهای برشته و خوش ظاهرتان استفاده کنید.
 

نظافت آسان در توستر 2041

اگر به نظافت در کارتان اهمیت خاص می دهید و معتقدید همه چیز باید تمیز و عالی پیش برود ناساالکتریک با وجود سینی مخصوص در کف توستر نان ناسا الکتریک مدل NS-2041  کارتان را راحت کرده است، می توانید پس از اتمام کارتان به راحتی سینی را از دستگاه جدا کرده و آن را تمیز و به جای اول بازگردانید، در عین حال بدنه دستگاه را نیز با کمک یک ورق خشک کن نظافت، و توستر را به کمد وسایل بازگردانید، به این شکل همیشه دستگاهتان تمیز و با طول عمر و دوام زیاد در اختیار شماست.
توستر خانگی 2041 دارای دو دهنه بوده که می تواند به سرعت نان داغ لازم برای صبحانه خانواده را آماده کند، اگر به نانهای کمرنگ علاقه دارید از درجه 1 و اگر به نانهای توست قهوه ای علاقه مندید از درجه 7 آن استفاده کنید. 
 

یک وسیله کاربردی و ایمن

دستگاه دارای یک اهرم بالا کشنده بوده که پس از اتمام کار، نان ها را به سمت خارج از تستر بیرون می آورد، به این نکته دقت کنید که قبل از اتمام مراحل کار دسته را به بالا نکشید و اجازه بدهید تا روال کارتان به شکل درست ادامه یافته و نان آماده به شما تحویل شود.
توستر استاندارد ناسا الکتریک مدل NS-2041  تحت لیسانس کشور آلمان بوده و با وجود گواهینامه های بین المللی یک دستگاه مطمئن و عالی برای مصارف خانگی است.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.