این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

توستر نان NS-2038

توستر نان ناساالکتریک مدل NS-2038 به عنوان یک وسیله کارآمد با ظاهری شیک و مدرن می‌باشد که جهت مصارف خانگی به تولید رسیده است. این نوع توستر نان با اشغال فضای کم قابلیت استفاده در آشپزخانه های بزرگ و کوچک را دارد. 
با استفاده از این دستگاه می‌توانید انواع  نان گرم و برشته را برای خوردن صبحانه‌ای دلپذیر آماده کنید. 
قیمت توستر نان
 
توستر نان ناساالکتریک مدل NS-2038 با قدرت موتور 1000 وات به تولید می‌رسد و با سرعت عمل بالایی که برای تست کردن نان صبحانه دارد موجب کاهش مصرف انرژی می‌گردد. 
وزن این توستر نان 1.6 کیلوگرم و ابعاد آن 260*160*190 میلی متر می‌باشد از این رو ابعاد و وزن مطلوبی دارد. در بدنه ظاهری این توستر نان می‌توان دو عدد درگاه را برای قرارگیری نان مشاهده نمود.
طول سیم این دستگاه 0.8 متر می‌باشد از این رو قابلیت استفاده و جابجایی مناسبی دارد.
 

مدل توستر نان ناساالکتریک مدل NS-2038

برای ساختار بدنه توستر نان ناساالکتریک مدل NS-2038 از استیل مرغوب و ضد زنگ استفاده شده است که ضد خش نیز می‌باشد و در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد. علاوه بر این بدنه این دستگاه را می‌توان به راحتی تمیز کرد بدون آن که کوچکترین اثری از لک و چربی بر روی آن باقی بماند. 
توستر ناساالکتریک مدل NS-2038 مجهز به دو دهانه ورودی برای تست کردن و برشته کردن نان می‌باشد که موجب افزایش سرعت عمل دستگاه شده است. 
بر روی بدنه این دستگاه تایمر و ولوم کنترلی با حرکت چرخشی تعبیه شده است که این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم می‌سازد تا با تنظیم درجه دلخواه از 1 تا 7 میزان برشتگی نان تست را تعیین کنند. 
به نسبتی که میزان درجه تنظیم شده افزایش یابد نان برشته‌تری خواهید داشت. زمانی که نان را جهت تست شدن در دهانه ورودی قرار می دهید پس از تعیین تنظیم زمان برشتگی نان و اتمام کار، اهرمی که در قسمت زیر دستگاه تعبیه شده است به سمت بالا حرکت کرده و موجب خارج شدن نان می شود. 
 

مشخصات توستر نان ناساالکتریک مدل NS-2038  

به منظور جلوگیری از پخش شدن خرده نان‌های دستگاه در محیط آشپزخانه، توستر نان ناسا‌الکتریک مدل NS-2038 مجهز به سینی مخصوص می‌باشد که خرده نان‌های اضافی در داخل آن جمع می‌شود. 
مهم‌ترین مزیت توستر نان ناساالکتریک مدل NS-2038 مجهز بودن به 3 کلید فشاری می‌باشد که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده است و علاوه بر تست کردن عملیات مختلفی از قبیل یخ‌زدایی نان، گرم کردن و لغو عملکرد دستگاه در زمان کارکرد را انجام می‌دهد. 
این دستگاه بر روی پایه‌های محکمی استوار است که مانع از تکان خوردن دستگاه به هنگام استفاده می‌گردد. 
 

خرید بهترین توستر نان

بهترین انواع توستر نان به طور مناسب و داشتن توان مطلوب، ویژگی برشته کردن نان را به بهترین شکل ممکن امکان پذیر می‌سازند.
این دستگاه در نوع مرغوب علاوه بر کیفیت متمایز از قطعات و جنس بدنه خوب و مقاوم در برابر عوامل محیطی طراحی شده است. در توستر نان ناساالکتریک می‌توان مجموعه‌ای از این ویژگی‌ها را به بهترین شکل ممکن مشاهده کرد.
عملکرد مناسب برای یخ‌زدایی و گرم کردن مجدد از ویژگی‌های مناسبی است که برای بهترین انواع توستر نان وجود دارد. تناسب قیمت با ویژگی‌های فیزیکی و خصوصیات کارکردی این دستگاه می‌تواند آن را در طبقه بهترین‌ها دسته‌بندی نماید.
تابش مستقیم گرمایی به نان سبب می‌شود که طعم مناسب نان حفظ شده و در حد مطلوب برشته شود در نهایت یک نان بی‌نظیر و دلچسب از دستگاه خارج می‌شود.
خرید توستر نان ناسا‌الکتریک از طریق نمایندگی‌های این برند ممکن است.
 

کارکرد توستر نان

کارکرد توستر نان برای برشته کردن انواع نان می‌باشد. از جمله برای نان سنگک که در برخی از انواع توستر نان این امکان وجود دارد. زمانی که دستگاه فضای زیادی از نظر طولی داشته باشد در نهایت می‌توان نان سنگک را نیز در این قسمت قرار داد و در نهایت یک نان داغ و تازه تحویل گرفت.
تنوع مناسب از نظر محل قرارگیری توستر نان در برخی از انواع مدل‌های این دستگاه قابلیت کارکرد آن را برای خانواده‌های کم جمعیت و پر جمعیت به بهترین شکل برآورده می‌سازد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از توستر نان ناسا الکتریک مدل NS-2038 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.