این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

مخلوط کن و آسیاب NS-1963

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-1963 دستیاری مناسب در آشپزخانه های امروزی

به طور قطع همه کسانی که خوش خوراک هستند و سلیقه ای بی نظیر در خانه شان دارند از درست کردن غذاها و دسرهای فانتزی غافل نمی شوند، دسرهای رنگارنگی که با خودنمایی بر سر سفره ها اشتها را به کودکان کم غذا بر می گرداند تا لبخند رضایت بر لبان مادران همیشه نگران آنها نقش ببندد، مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل  NS-1963 دستگاهی که ما آن را به شما توصیه می کنیم تا بهترین سفره ها و زیباترین دسرها را در زمانی کمتر برای شما فراهم کند، مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل  NS-1963 یک وسیله ایده آل خانگی برای افراد خوش سلیقه و دارای ذائقه خوب می باشد.
 

مشخصات مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-1963

مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-1963 یک دستگاه چند منظوره با حداکثر توان 800 وات که دارای یک عدد پارچ برای تهیه آبمیوه های اسموتی و همچنین مخلوط کردن انواع مواد می باشد، ظرفیت پارچ 1.7 لیتر بوده و می تواند به راحتی پاسخگوی نیاز یک خانواده باشد، این دستگاه همچنین دارای یک ظرف مخصوص آسیاب کن بوده که با کمک آن می توانید پودر قند روی کیکتان و یا انواع پودرهای دیگر مانند پودر پسته، بادام و امثال آن را آماده کنید.
این دستگاه دارای یک عدد تیغه سه سطحی بوده که سرعت کار را در عین کیفیت بالاتر می برد و باعث می شود تا در زمانی کمتر مخلوطی یکنواخت تر به دست بیاورید.
دستگاه مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-1963 با طراحی خاص و زیبا که با وجود قفل ایمنی بر روی درب آن کارتان را راحتتر، تمیزتر و مطمئن تر انجام می دهد.
 

کاربردهای مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-1963

این وسیله کاربردی آشپزخانه دارای یک همزن جهت آماده سازی انواع کرم، موس و مایع مخصوص کیک های میوه ای است که به وسیله آن می توانید موس های عالی را برای یک سفره رنگین در مهمانی هایتان آماده کنید، مایع کیکهایتان را در آن حاضر و سپس از پخت یک کیک پف کرده عالی لذت ببرید.
با کمک این دستگاه شیرموزهای یخی تان را آماده کنید و از سردی آبمیوه ها و دسرهای خوشمزه و بهشتی در تابستان گرم لذت ببرید.
با وجود دستگاه آسیاب مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-1963 بهترین پوره ها و خوشمزه ترین غذاها را برای کودکان خردسالتان آماده می کنید، مطمئنا خوردن یک عدد پسته برای کودکی که هنوز نمی تواند آن را با دندان خرد کند سخت خواهد بود اما لازمه سلامت بدن وی خوردن این مواد مغزی به شکل پوره های حاوی آنها است و این کاری است که این آسیاب کن می تواند برای شما انجام خواهد دهد.
 

محصولات مشابه

این دستگاه استاندارد و زیبا تنها محصولی نیست که در رده خردکن، مخلوط کن از شرکت ناساالکتریک تولید و روانه بازار شده است، بلکه می توانید از دیگر محصولات ما نیز بازدید به عمل آورید و با وجود تنوع در طراحی و کارایی، وسیله ای را انتخاب کنید که مختص شماست و برای شما ساخته شده است، برای دیدن این محصولات در همین سایت می توانید از قسمت محصولات مشابه دستگاه خودتان را انتخاب کنید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از مخلوط کن و آسیاب ناسا الکتریک مدل NS-1963 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.