این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

گوشت کوب چندکاره NS-901

گوشت کوب چندکاره مدل NS-901وسیله ای کاربردی در انواع غذاهای خوشمزه ایرانی

هیچ چیز به اندازه خوردن یک آبگوشت لذیذ بزباش در ظهر جمعه کنار خانواده لذت بخش نیست، گوشت کوب چندکاره مدل NS-901 وسیله ای است که می تواند خوردن این آبگوشت لذیذ را برایتان ساده تر کند تا به جای کوبیدن آبگوشتان با گوشت کوبهای قدیمی و صرف زمان با صرف اندکی وقت گوشت کوبیده تان را آماده و داغ داغ سرو کنید، گوشت کوب چندکاره مدل NS-901 یک وسیله چندکاره برای آشپزخانه های نوعروسان امروز و کدبانوهای دیروزیست.
قیمت بهترین مارک گوشتکوب

مشخصات گوشت کوب چندکاره مدل NS-901

یک دستگاه 800 واتی که با طراحی شیک و زیبا به کمد لوازم برقی شما زینت می بخشد، این وسیله با بدنه ی استیل ضد زنگ و طراحی ساده به خوبی قابلیت نظافت داشته و شما می توانید به آسانی آن را تمیز کنید و به جای اول باز گردانید، همچنین این وسیله پرکاربرد دارای دو درجه سرعت بوده و با کنترل سرعت در درجات مختلف به عنوان یک همزن عالی نیز قابل استفاده می باشد، گوشت کوب چندکاره مدل NS-901 دارای موتور کم صدا بوده و مشکلاتی را که بسیاری همزن ها و یا گوشتکوب های برقی به دلیل ایجاد سر و صدای زیاد به وجود می آورند نخواهند داشت.

 

کارایی گوشت کوب چندکاره مدل NS-901

آماده کردن غذای کودکان

این گوشت کوب چندکاره گزینه ای خوب برای آماده کردن غذای بچه ها و کودکان دلبند شماست، حریره، سوپ و یا هر غذای دیگری که قرار است به شکلی نرم آماده شود با این دستگاه به سرعت و با سادگی بیشتری آماده می شود.

 

پخت حلیم

با کمک گوشت کوب چندکاره مدل NS-901 می توانید حلیم های یکدست و خوش طعم آماده کنید و در پخت نذوراتتان و یا حلیم ها با حجم زیاد دیگر نیازی به صرف انرژی زیاد نیست، به راحتی و با صرف کمی وقت حلیم گندم و یا حلیم بادمجانتان را آماده کنید.
 
همزن، مخلوط کن، گوشتکوب
این دستگاه یک همزن و مخلوط کن مناسب برای مایع کیک و یا مخلوط های شیرینی شما در حجم کم است و به این دلیل که قادر به مخلوط کردن مواد تا انتهای ظرف هستید هیچ قسمتی از مخلوط شما هم نزده باقی نخواهد ماند و به این ترتیب مخلوطی یکدست برای غذایتان به دست می آید.
پوره های میوه با این دستگاه به سرعت و به سادگی آماده می شود، یک مخلوط مقوی برای کودکان نوپا که نمی توانند از میوه ها به شکل تکه ای استفاده کنند.
 
چرا از دستگاه گوشت کوب چندکاره مدل NS-901 استفاده کنیم
یکی از مشکلاتی که معمولاً افراد با استفاده از مخلوط کن ها دارند نظافت سخت این دستگاههاست که کار کردن با آنها را سخت می کند ولیکن در مورد گوشت کوب چندکاره مدل NS-901به دلیل بدنه استیل و همچنین طراحی مدل، نظافت آن کاری ساده بوده و شما می توانید با خیالی آرام و راحت به کارتان بپردازید و پس از اتمام ظروف آن را شستشو و بدنه اصلی را تمیز کنید و همین نکته کارکردن با گوشت کوب چندکاره مدل NS-901 را لذت بخش کرده و بسیاری ترجیح می دهند به جای استفاده از مخلوط کن های بزرگ و یا همزنهای دستی از این وسیله چندکاره هم به عنوان همزن هم به عنوان مخلوط کن و هم به عنوان گوشت کوب استفاده کنند.
 
گوشت کوب چندکاره مدلNS-901 یک وسیله استاندارد بوده و با وجود گواهینامه های بین المللی وسیله ای ایمن در استفاده برای آشپزخانه هاست، با وجود این دستگاه کارکردن و پختن بسیاری غذاهایی که در حالت عادی بسیار سخت به نظر می رسند و یا کار زیادی می برند آسان می شود و در نتیجه تنوع غذایی شما در سر سفره هایتان بیشتر و اشتهای کودکان شما بازتر خواهد بود.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از گوشت کوب چند کاره ناسا الکتریک مدل ns- NS-901 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.