این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

اتو بخار پرسی NS-3311

خرید اتو پرس

اتوبخار پرسی ناساالکتریک مدل NS-3311 اتویی با قدرت 1900 وات و به شکلی قدرتمند در اختیار شماست تا به راحتی و بدون نیاز به صرف انرژی و مشکلاتی همچون بلند کردن اتو و ایجاد فشار بر روی آن به شکلی بهینه و به صرفه لباس‌هایتان را اتو کرده و بی‌نیاز از مراجعه به خشک‌شویی‌ها باشید.
یک اتوی پرسی پرقدرت با کفی آلومینیوم که می‌تواند به راحتی بر روی لباس شما بلغزد و در هر بار اتو چند برابر صفحه یک اتودستی را اتوکشی نماید، کفی سی و دو اینچ اتوبخار پرسی ناساالکتریک مدل NS-3311 شما را در سرعت و قدرت اتوکشی همراهی می‌کند.
اتوبخار پرسی ناساالکتریک مدل NS-3311 چروک‌ترین لباس‌هایتان را بافشار خودکار 45 کیلویی به سادگی صاف و بدون چروک می‌کند تا شما نیازی به اعمال قدرت و فشار بر روی آن‌ها نداشته باشید و عمیق‌ترین چروک‌ها را به راحتی صاف و برطرف کنید.
بخار دستگاه اتوبخار پرسی ناساالکتریک مدل NS-3311 برابر 90 گرم در دقیقه است که البته می‌توانید تا 110 گرم در دقیقه و بسته به نیاز و نوع لباستان آن را تنظیم و به لباس‌های ضخیم‌تر و یا با چروک بیشتر بخار بیشتری برسانید، به این شکل کافیست تا اتو را روشن نموده و پس از دو دقیقه کارتان را با حجم بخار عالی اتوکشی کنید.
مخزن 450 سی سی اتوبخار پرسی ناساالکتریک مدل NS-3311 دارای نشانگر بوده و با یک‌بار پرکردن مخزن می‌توانید تا مدت زمان زیادی به کارتان ادامه بدهید‌، گذشته از آن این مخزن قابلیت جداشدن از اتو را داشته و می‌توانید هر چند وقت یک‌بار آن را تمیز و یا به راحتی پر و خالی نمائید.
پنل لمسی و صفحه نمایش ال ای دی (LED)، این اتوی فوق‌العاده، کار را برای شما ساده‌تر کرده و می‌توانید با کمک نشانگر و پنل اطلاعاتی همچون دما و نوع پارچه متناسب با آن را به دست بیاورید.
به طور قطع زمانی که از یک اتوی پرسی استفاده می‌کنید یکی از بهترین آپشن‌ها برای شما قرارگیری در حالتی از نظر فیزیکی و بدنی است که دچار تخریب و فشار در ناحیه دست و کمر نشوید، این گزینه تنها زمانی میسر خواهد بود که بتوانید ارتفاع اتو را تنظیم کرده و در حالت‌های مختلف از آن استفاده کنید اتو‌بخار پرسی ناساالکتریک مدل NS-3311 دارای پایه تلسکوپی بوده و در ارتفاعات مختلف قابل تنظیم است.
جابه‌جایی آسان این اتو نیز از آن دست مواردی است که مورد توجه بسیاری از ماست علی‌الخصوص زمانی که بر روی دیزاین و طراحی و فضای منزلمان حساسیت داشته باشیم، دستگیره قفل شونده صفحات کار حمل و نقل اتوبخار پرسی ناساالکتریک مدل NS-3311 را به ساده‌ترین شکل ممکن تبدیل کرده است.

بهترین مارک اتو پرس


زمانی که نیاز به اتوی لباستان بدون نیاز به بخار داشته باشید باز هم این اتو در خدمت شماست و در هر دو حالت بخار و خشک به شما در اتو کردن البسه کمک می‌کند.
سیستم خاموشی خودکار اتوبخار پرسی ناساالکتریک مدل NS-3311 در جهت ایمنی و صرفه‌جویی در مصرف برق تعبیه گردیده و تجهیز این اتوی خوب به این سیستم کار برای همه راحت‌تر می‌کند‌، این اتو پس از 10 ثانیه بسته ماندن درب اتو و نیز پس از 15 دقیقه باز ماندن به طور خودکار برق را قطع نموده و همراه با آلارم هشداردهنده و بوق آن را خاموش می‌کند.
اتو‌بخار پرسی ناسا‌الکتریک مدل NS-3311 در سه رنگ سفید، مشکی و نقره‌ای به بازار عرضه گردیده و شما می‌توانید بر اساس دیزاین و طراحی در نظر گرفته در منزلتان هر کدام از این سه رنگ را خریداری و از آن نهایت استفاده را در پاکیزگی و نظافت لباس‌هایتان به لحاظ صافی و اتوکشی ببرید.
در کنار این اتوی قدرتمند از اسپری آب‌پاش، بالشتک پرس و همچنین پیمانه برای تکمیل مراحل اتوکشی تان استفاده کنید، اینها لوازم جانبی است که همراه با اتو به شما عرضه خواهد شد.
اگر خواهان یک اتوی پرسی با توان بالا و امکانات خوب هستید اتوبخار پرسی ناساالکتریک مدل NS-3311 را در بین گزینه های انتخابیتان بررسی نمائید، این اتویی است که کار شما را در منزل بسیار راحت و سریع خواهد کرد.

قیمت مارک اتو پرس

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از اطوپرس مدل NS-3311 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.