این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

اتو بخار پرسی NS-3302

بهترین اتو پرس ایستاده

زمانی که حرف از اتوکشی به میان می آید ترجیح بسیاری از ما استفاده از اتویی است که در زمانی کمتر و سرعتی بیشتر در کنار کارایی بالاتر و همینطور آسانتر بودن کار را به انحام برساند ، اتوهای پرسی با توجه به وسعت سطحی که دارند و با توجه به نحوه اتوکشی که در آن نیازی به اعمال هیچگونه فشاری بر روی آن نبوده و می توان تنها با یک دسته به سرعت و سادگی لباسهایی صاف و بدون چروک داشت طرفدارا ن بسیاری داشته و روز به روز بر تعداد طرفداران آنان اضافه می گردد اتو بخار پرسی ناسا الکتریک مدل NS-3302  یک نمونه از این اتوهای پرسی پر خواهان است که با توجه به امکانات و خصوصیات برجسته جایگاه خوبی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.
اتو بخار پرسی ناسا الکتریک مدل  NS-3302 با 2000 وات قدرت به گونه ای طرح ریزی و برنامه ریزی گردیده تا به راحتی و با سرعت بالا چروکترین لباس ها را صاف و اتوکشی می نماید، کفی اتو بخار پرسی ناسا الکتریک مدل NS-3302 از جنس چوب بوده و با سطحی به وسعت سی و دو اینچ مانع چسبیدن و یا تخریب لباسهای شما می گردد.
اتو بخار پرسی ناسا الکتریک مدل NS-3302دارای چراغهای نشانگر بوده که وضعیت دستگاه را در حالتهای روشن بودن ، خاموش بودن ، بخار و یا حالت پرس نشان می دهد ، از قابلیتهای فوق العاده این اتو می توان به قدرت بالای آن در بخاردهی و نیز سرعت آماده سازی اشاره کرد ، این دستگاه تنها پس از یک دقیقه آماده بخاردهی شده و با میزان بخاردهی با قدرت 90 گرم در دقیقه حجم مناسبی از بخار را برای شما فراهم می کند.
با استفاده از اتوپرسی دیگر از رفتن و مراجعه به خشکشویی ها بی نیاز خواهید بود و می توانید اتو را با تنظیم در حالتهای بخاردهی مختلف برای اتوی انواع لباسها و پارچه ها به کار ببرید ، اتو بخار پرسی ناسا الکتریک مدل NS-3302را با کمک دکمه بخاردهی نصب شده بر روی آن تبدیل به یک اتو بخار و یا اتوی خشک نموده و به هر شکلی که ترجیح می دهید از آن استفاده کنید.

بهترین مارک اتو پرس

اتو بخار پرسی ناسا الکتریک مدل NS-3302 دارای یک نمایشگر دیجیتالی بوده و این نمایشگر اطلاعات مورد نیازتان را در مورد اتو در اختیارتان قرار می دهد ، آنچه که این اتو را به یک اتوی دوست داشتنی تبدیل می کند حجم مخزن آب 800 سی سی آن است که باعث می شود تنها با یکبار پر کردن آن بتوانید تا مدت زمان زیادی از اتو استفاده کنید ، همچنین نشانگر سطح آب به شما می گوید چه زمانی لازم است مجدد مخزن را شارژ نمائید.

قیمت بهترین مارک اتو پرس


یک پایه تلسکوپی قابل تنظیم برای هر اتوی پرسی لازم است تا با تنظیم ارتفاع اتو بتوانید در بهترین و راحتترین حالت قرار گرفته و حداکثر استفاده و حداقل خستگی و کسالت را داشته باشید ، علی الخصوص کسانی که با مشکلاتی مانند درد کمر و یا پا مواجهند می توانند با تنظیم ارتفاع اتو بهترین حالت را برای سلامتی شان در نظر بگیرند.
سیستم خاموش کننده خودکار اتو خیال شما را راحت و آرامش را برایتان به ارمغان می آورد ، در این سیستم علاوه بر ایمنی صرفه جویی در استفاده از برق مد نظر قرار گرفته است و اگر بنا به هردلیلی اتوی شما روشن باقی بماند پس از مدت زمان بسیار کوتاه ده ثانیه ای در حالت بسته بودن درب اتو از سوختن و تغییر رنگ لباستان جلوگیری نموده و اتو را خاموش می کند ، در حالت باز بودن درب اتو پس از گذشت 15 دقیقه برق ورودی اتو قطع و با اعلام توسط یک آلارم خاموش می گردد.
تجهیزات جانبی اتو را در هنگام خرید که شامل یک عدد بالشتک پرس ، یک عدد اسپری آبپاش و همچنین یک پیمانه آب جهت پرکردن مخزن است از فروشنده دریافت نمائید.
یک اتوی پرسی کار شما را در منزل بسیار سبک نموده و می توانید با آرامش جهت مابقی اموراتتان زمان بیشتری بگذارید.
اتو بخار پرسی ناسا الکتریک مدل NS-3302 با داشتن دستگیره قفل شونده یک اتوی مناسب برای کسانی است که علاقه زیادی به تغییر دکوراسیون و یا داشتن فضایی دیپلماتیک و برنامه ریزی شده دارند و با قفل کردن اتو به راحتی می توانند آن را از جایی به جای دیگر حمل نموده و جابه جا کنند.
رنگبندی این اتو در دو رنگ سفید و مشکی – نقره ای موجود و می توانید با توجه به سلیقه تان آن را خریداری نمائید، این اتو تحت لیسانس آلمان بوده و به شکل سازگار با محیط زیست ساخته شده است.

راهنمای استفاده

راهنما و دستور العمل استفاده از اتو بخار پرسی مدل NS-3302T برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.