این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

بخارشو ناسا الکتریک مدل NS-892

بخارشو ناسا الکتریک مدل ns-892
قطعا تا کنون با لکه های چربی ثابت شده بر روی گاز و یا با سطوح پر از میکروب مواجه شده اید که شستن آنها در حالت عادی به زمان و انرژی زیادی نیاز داشته است، به کار بردن آب جوش بر روی برخی از این وسائل مانند گاز راه حلی بود که بعضا انتخاب می شد تا شاید لکه ها به سرعت و با کیفیت بیشتری پاک شوند ولی باید این را در نظر گرفت که آب جوش به همراه مواد شوینده نه تنها به لحاظ ایجاد آلودگی های زیست محیطی ناکارآمد هستند بلکه باعث از بین رفتن اجناسی مانند لباس، فرش، مبلمان و تار و پود پرده می شوند به این شکل حتی اگر آب جوش به تنهایی نیز استفاده شود تا آلودگی شیمیایی برای محیط نداشته باشد کارایی چندانی نخواهد داشت، در شستشوی چنین مواردی و برای تسریع کار و نیز بالا بردن کارایی، دستگاه بخارشو کمک موثری بود تا در یک نظافت عالی همه چیز پاک و بهداشتی گردد.
 
ناسا الکتریک با تولید این وسیله کاربردی قدم خوبی را در خدمت به خانواده ها برداشته است.
 
بخار شوی ناسا الکتریک مدل NS-892 با مشخصات فنی زیر به بازار عرضه گردید.
این بخار شوی 2400 واتی و با قدرت اتوکشی معادل 1100 وات دستگاهی مناسب برای مصارف خانگی بوده و تمیزی دلخواه شما را به محیط خواهد داد.
قدرت تولید بخار یکی از فاکتورهای مهمی است که در رابطه با خرید یک بخارشوی باید به آن توجه گردد، این عدد به معنی قدرت پرتاب بخار است که بالطبع عدد بالاتر نشاندهنده قدرت پاک کنندگی بالاتر در بخارشوی می باشد، بخارشو ناسا الکتریک مدل NS-892 با قدرت بخار 5.5 بار توانایی نفوذ خوبی را در لکه ها و در نتیجه شستشو و پاکسازی برای شما فراهم خواهد کرد.
مخزن این محصول مطابق با استانداردهای روز دنیا طراحی و ساخته شده است و با ظرفیت 1.5 لیتر در هر بار می توانید به کار شستشو و نظافت بپردازید.
دستگاه دارای مخزن بخار از جنس استیل ضد زنگ می باشد و همچنین مخزن آب پر کننده آن با قابلیت جدا شدن، کارکردن دستگاه را برای شما ساده تر ساخته است.
سری های مختلف این بخار شو به شما کمک می کنند تا در موقعیت های مختلف و به شکل راحتتری با این وسیله نظافتی و بخارشوی خوب کار کنید.
سری ها این توانایی را به بخارشوی ناسا الکتریک مدل NS-892 می دهند تا در سطوح مختلف از جمله فرش، موکت، کاشی، سطوح اجاق گاز و غیره به راحتی و با تسلط بیشتری کار کنید و در واقع با 17 ابزار مختلف این دستگاه، بخار در هر گوشه ای از منزل و محل کار شما قابل نفوذ خواهد بود.
بخار شوی ناسا الکتریک مدل NS-892 در زمان یک الی دو دقیقه گرم شده و آماده شروع به کار خواهد بود، علاوه با تنظیم این دستگاه بر روی درجات مختلف بخار می توانید انواع لکه های سخت و چربی را به خوبی پاک نموده و در مواقع لزوم از درجات مختلف آن استفاده کنید، درجه حرارت این دستگاه تا 130 درجه سانتی گراد قابل تنظیم بوده و می تواند به شکل بسیار موثری در لکه های سخت مانند لکه های چربی نفوذ نماید، کار کردن با این دستگاه قابل تنظیم لذت پاکیزگی فوق العاده منزلتان را به همراه خواهد داشت
از جمله خصوصیات این دستگاه می توان به قابلیت اضافه کردن آب بدون خاموش کردن دستگاه اشاره نمود که نکته ای جالب توجه در صرفه جویی زمان و انرژی این دستگاه است. 
بخارشوی بی نظیر ناسا 892 دارای سه شاخص برای نمایش حالتهای مختلف دستگاه یعنی آماده بودن، کمبود آب و فشار بخار می باشد تا شما به راحتی متوجه وضعیت دستگاه تان بوده و با کارایی بیشتری از آن استفاده کنید.
جذابیت فوق العاده این بخارشوی بی نظیر در مورد بخار خشک، بخار عمودی و بخاردهی مداوم را نمی توان نادیده گرفت، این تنظیمات فوق العاده را برای یک نظافت بی نظیر و کاملا بهداشتی به کار ببرید و از کار با این بخارشوی خوب لذت ببرید.
تمیز کردن مبلمان، فرش، پرده ها و همین طور سطوح سخت تر مانند شیرآلات به وسیله بخارشو از نظر نظافت و همین طور صرفه جویی در زمان کار شما را بسیار ساده تر کرده و آن را به یک نظافت لذت بخش تبدیل می کند و بخارشوی ناسا الکتریک مدل NS-892 همه این کارها را برای شما انجام خواهد داد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از بخارشوی ناسا الکتریک مدلNS-892 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.