این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

پنکه ایستاده استیل NS-1117

پنکه ایستاده مدل NS-1117، زیبا، ایمن، کم مصرف، دارای تنظیمات در حالت خواب

یک پنکه ایستاده با قابلیت تنظیم پایه بهترین وسیله برای تهویه و خنک سازی اتاق خواب شماست، یک هوای در گردش و دمای متعادل که در طول شب آرامش را به خانه تان می کشاند، پنکه ایستاده مدل NS-1117 همان وسیله ای است که با امکانات عالی و با حالتهای مختلف تنظیم جریان و شدت پرتاب هوا می تواند توقع شما را از یک فن برآورده کند، پنکه ایستاده مدل NS-1117 یک پنکه پایه دار با قابلیت تنظیم ارتفاع و کنترل از راه دور است که گزینه مناسب شما در تهویه و خنک سازی خانه شماست. 
 

مشخصات پنکه ایستاده مدل NS-1117

پنکه ایستاده مدل NS-1117 با حداکثر توان 70 وات یک پنکه کم مصرف و به صرفه اقتصادی است که با عملکردهای خوب و تنظیمات کنترلی بیشترین بازدهی را برای شما داشته و استفاده از آن را ساده و لذت بخش کرده است، پنکه ایستاده مدل NS-1117 دارای یک صفحه نمایشگر LED می باشد که از طریق آن کنترل حالت های پنکه و اطلاعات مربوط به آن در زمان واضح و مشخص بوده و همین امر کنترل پنکه را ساده تر می کند.
این فن زیبا با طراحی شیک و به روز مناسب برای استفاده در موقعیتهای مناسبی همچون اتاق کار، اتاق پذیرایی و اتاق خواب بوده و با گارد محافظ قویتر برای حفاظت و ایمنی بالاتر کارایی بالاتری را در موقعیتهای مختلف خواهد داشت، اگر به دنبال طراحی شیک و ایمن می گردید و به دنبال یک فن با امکانات خوب می گردید، پنکه ایستاده مدل NS-1117 همان مدلی است که برای شما ساخته شده است.
 

امکانات بی نظیر در طراحی پنکه ایستاده مدل NS-1117

دارای کنترل از راه دور

 
برای کنترل این دستگاه خنک کننده خوب لازم نیست جا به جا شوید و دکمه های آن را فشار دهید، می توانید از کنترل از راه دور آن استفاده و تنظیماتتان را به راحتی انجام دهید، اگر در استراحت باشید این کنترل از راه دور بسیار لذت بخش خواهد بود.
 

حالت های مختلف سرعت

این پنکه با حالتهای سرعتی مختلف از حالت معمولی، نیچرال و یا متوسط و همچنین تنظیمات در حالت خواب یک فن ایده آل برای همه زمانهای شبانه روز است، علاوه بر اینکه فن این دستگاه با استفاده از موتور ساکت و کم صدا باعث می شود تا صدای مزاحم پنکه برای شما تبدیل به یک آوای آرامش بخش شود.
بهترین مارک پنکه
 

دارای تایمر کنترل شونده

این دستگاه دارای سیستم تایمر می باشد و می توانید آن را به شکلی تنظیم کنید که پس از گذشت مدت زمان دلخواه شما به طور خودکار خاموش شود و نیازی به هیچ عملی از سوی شما نباشد، این تنظیمات در زمانی که شما در سرمای دم صبح به آن نیازی ندارید و در عین حال نمی خواهید خوابتان را فدای خاموش کردن پنکه نمایید به کمک شما می آید.
 

ارتفاع قابل تنظیم و حالتهای چرخشی

اگر می خواهید کنترل بیشتری بر فضای اطرافتان داشته باشید و تهویه بهتری ایجاد کنید پنکه ایستاده مدل NS-1117  با تنظیمات ارتفاع و حالتهای چرخشی این امکان را به شما می دهد، یک پنکه که تمامی خواسته های شما را از یک فن ایستاده برآورده می کند.
پنکه ایستاده مدل NS-1117 برای کسانی ساخته شده که به تکنولوژی و طراحی در کنار هم اهمیت داده و آنها را  باهم می خواهند.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1117 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.