این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

پنکه ایستاده NS-1116

پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1116 طراحی شیک، امکانات عالی، دارای حالت خواب

تجربه یک خواب راحت در شبهای گرم تابستان می تواند انرژی و قوای از دست رفته روزانه را به شما باز گرداند تا صبح فردا با انرژی تجدید شده به کار و زندگی تان بپردازید و این خواب راحت در دمای بالای تابستان فقط با وجود یک خنک کننده خوب و مناسب امکان پذیر خواهد بود، پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1116 وسیله ای است که می تواند با ایجاد یک هوای متعادل و سبک تر این امکان را برای شما فراهم کند، پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1116با امکانات عالی یک مدل پنکه ایستاده برای کسانی است که به هوای اطرافشان اهمیت می دهند.
قیمت بهترین مارک پنکه

مشخصات پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1116

پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1116 یک پنکه پایه دار و ایستاده با توان مصرفی 60 وات، کم مصرف و زیبا طراحی شده است، این پنکه زیبا با تیغه 5 پره هوای اطراف شما را به گردش در آورده و علاوه بر خنکی هوای پاک تری را تنفس خواهید کرد، پنکه ایستاده ناسا NS-1116 دارای کنترل از راه دور بوده و با وجود تایمر 7.5 ساعته بهترین و بیشترین کارایی را در طول شب به شما خواهد داد، آن را طوری تنظیم کنید که نزدیک صبح و در خنکی دم صبح خاموش شده و نیازی به بیدار شدن شما و خاموش کردن آن نباشد، به این شکل شما در یک هوای ثابت خوابی خوب و آرام را تجربه می کنید.
 

پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1116 قابل تنظیم برای همه زمانها

سرعت و شدت این پنکه ایستاده قابل تنظیم بوده و در سه حالت عادی، هوای طبیعی و حالت خواب قرار می گیرد، به این ترتیب زمانی که شما نیاز دارید تا در حالتهایی مانند حالت خواب و یا با شدت بیشتر در ظهرها از آن استفاده کنید با کمک این تنظیم شدت ها می توانید آن را کنترل کنید.
 

دارای چرخش 180 درجه

از این پنکه ها در کنار اتاقتان در محل کار و یا اتاق استراحتتان استفاده کنید و برای کارایی بالاتر از حالت چرخش دستگاه استفاده کنید تا به این ترتیب نوسان هوا در کل اتاق اتفاق بیافتد و دما و هوای اتاقتان در یک سطح باقی بماند.
 

طراحی شیک و ایمن

طراحی این مدل بر اساس مدلهای روز دنیا و با شکلی زیبا و جذاب انجام شده است، پایه بلند و طراحی شیک این فن کمک می کند تا تسلط بیشتری برای کنترل ناحیه باد دهی و شتاب پنکه داشته باشید، پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1116 یک مدل کامل و با امکانات برای استفاده شماست.
 
بر روی بدنه این دستگاه با کیفیت و ایمن یک صفحه LED طراحی گردیده که باعث می شود تا از تنظیمات و حالت پنکه به راحتی اطلاع یافته و همچنین با کمک کنترل از راه دور پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1116 دیگر نیازی به تنظیمات دستی آن و جابه جایی در زمان تغییرات و یا روشن و خاموش کردن آن نیست.
 
این دستگاه با استانداردهای بالا در محصول سعی در رعایت حقوق مصرف کنندگان داشته و دارد، علاوه محصولات مشابه موجود در سایت با مشخصات مختلف در اختیار شماست تا محصولی را که به آن نیاز دارید انتخاب کنید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از پنکه ناسا الکتریک مدل NS-1116 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.