این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

چرخ خیاطی NS-9811

چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811 یک چرخ خیاطی مطمئن، بادوام با طراحی زیبا

چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811 یک مدل دوزنده شیک و مدرن که می تواند تمام توقعات شما را در رابطه با یک چرخ خوب برآورده کند، چرخ خیاطی با ظاهری زیبا و جذاب که می تواند انواع گلدوزی ها، تکه دوزی ها، زیپ دوزی و همه کارهایی را که از یک چرخ خیاطی خوب انتظار دارید انجام دهد.
قیمت بهترین چرخ خیاطی
 
دوخت لباسهای شیک و زیبایتان را به این چرخ بسپارید و بدون اینکه پارچه تان نخ کش شود و یا پارچه زیر دوخت چروک شود درزهای محکم و خوش دوخت بر روی لباستان بدوزید.
فناوری به کار رفته در این چرخ های خیاطی کمک می کند تا دوختتان صاف و بدون خوردگی انجام شود و یا انواع پارچه تان را با فشار مناسب و به شکل استاندارد بدوزید، یک دست لباس شیک و خوش دوخت برای میهمانی های شب و یا یک دست لباس کودکانه ترتیب دهید و از پرداختن هزینه های گزاف برای لباس‌هایتان معاف شوید، شما می‌توانید اقتصادتان را کنترل کنید.

درباره چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811

بدنه چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811به شکل تمام فلز طراحی شده و به این شکل استحکام زیادی را خواهد داشت، وسیله ای که می تواند تا سالها با استحکام و دوام بالا در کنارتان باقی بماند، این دوزنده خانگی قابلیت هایی همچون دوخت ساده، گلدوزی، تکه دوزی، زیپ دوزی، دور آستین، دکمه  دوزی و جا دکمه در 4 مرحله را به راحتی فراهم می کند، توانایی گلدوزی با عرض پنج میلی متر و همچنین دوخت حاشیه در هشت طرح متنوع را دارا می باشد.
چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811دارای سیستم قاب ماکو به شکل نیم دور تمام فلزی بوده و با استحکام بالایی که دارد می تواند انواع دوخت و انواع پارچه ها را بدون بریدن و پاره شدن نخ قرقره دوخت بزند.
 

عملکرد سیستم فشار پایه در چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811

وجود سیستم فشار پایه باعث اعمال فشار مناسب بر روی پارچه می شود، فاصله بین پایه کار پیش‌بر تا پایه دوخت اگر متناسب با جنس پارچه تنظیم نشود باعث لغزیدن پارچه از زیر پایه شده و در حین دوخت، نتیجه پاره شدن نخ دوخت و یا جمع شدن پارچه در زیر دوخت می شود، وجود این سیستم باعث می شود تا شما بتوانید به شکلی حرفه ای دوختتان را انجام دهید و درزهای لباستان را صاف و بدون خوردگی بدوزید.
نحوه کار به این شکل است که اگر متوجه شدید پارچه در حال سر خوردن است باید فشار را بر روی آن افزایش دهید تا از جمع شدن پارچه حین دوخت و به اصطلاح چروک شدن آن جلوگیری کنید و اگر پارچه شما ضخیم باشد پایه پیش بر نمی تواند پارچه را جلو ببرد و باید کمی فشار را کاهش داد تا سوزن بر روی پارچه درجا نزند، به این ترتیب وجود یک سیستم فشار پایه برای یک دوخت حرفه ای در چرخ های خیاطی لازم است.
 

انواع دوخت و کارایی چرخ خیاطی ناسا 9811

اگر شما قرار است یک دست لباس کودک بدوزید حتماً لازم است تا به تزئینات روی لباس توجه داشته باشید و یا دوختن یک رومیزی زیبای چهل تکه و یا یک قاب زیبا از انواع گلدوزی و یا دوخت یک دست لباس مجلسی که در همه این‌ها نیاز به یک چرخ خیاطی با قابلیت این دوخت ها را دارید، چرخ ناسا الکتریک مدل NS-9811 یک چرخ خیاطی است که می تواند تمام این خدمات را به شما ارائه کند، چهل تکه هایتان را بدوزد، دوخت ساده انجام دهد، گلدوزی و یا دکمه دوزی هایتان را انجام دهد و اگر لباس شما به زیپ احتیاج دارد باز هم این چرخ خیاطی ناسا 9811 است که می تواند برایتان آن را انجام دهد.
 

استاندارد بالا و محصولات مشابه

چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811 یک چرخ خیاطی استاندارد با دارا بودن گواهینامه های بین المللی یک وسیله مطمئن برای شماست.
ناسا الکتریک همچنین محصولات مشابه این چرخ خیاطی را تولید و روانه بازار ساخته است و شما می توانید از طریق همین سایت آن‌ها را بررسی و در مورد هر کدام اطلاعات مورد نیازتان را بررسی کنید، از جمله چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9812 و چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9813 که در همین سایت موجود می باشند. 
می توانید جهت درخواست هر کدام از محصولات ناسا الکتریک با نمایندگی های مجاز ما در سراسر کشور در تماس باشید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از چرخ خیاطی ناسا الکتریک مدل NS-9811 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.