این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

ساندویچ ساز NS-605

ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605 آماده برای سفره ای متفاوت از غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی

تغییر سبک زندگی‌های روزمره امروزی بر همه کارها و رفتارهای افراد تأثیرگذار بوده است، در این بین رژیم غذایی افراد و سفره‌های آنان نیز از این قضیه مستثنا نبوده و به سمتی رفته‌ایم که غذاهای فست فود و ساندویچی طرفداران بیشتری پیدا کرده است، با اینکه تعداد فست فود ها در سراسر کشور در حال افزایش و گسترش است باید گفت اطمینان از سالم بودن غذا و همچنین به صرفه بودن آن به لحاظ اقتصادی و مسائل دیگری مانند درگیری در ترافیک های شهری باعث شده تا ساندویچ سازها طرفداران زیادی پیدا کنند و تقریباً در هر آشپزخانه ای یکی از آن‌ها موجود باشد، ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605 یک اسنک پز با کیفیت با امکانات ممتاز برای خانواده‌هاست تا به شکلی ابتکاری روزانه، غذاهایی با طعم و مزه بهتر و متفاوت تر درست کنند و سفره های خانواده شان را رنگین نگاه دارند.
بهترین ساندویچ ساز

معرفی ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605

ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605 یک دستگاه 1500 واتی با طراحی زیبا و شیک بوده که می تواند وظیفه برشته کردن و آماده کردن انواع ساندویچ های خوش طعم و اشتهاآور شما را به عهده بگیرد، همچنین گریل کردن مواد غذایی‌تان را نیز می توانید به این دستگاه بسپارید.
جنس دستگاه ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605 از ترکیب بین پلاستیک مرغوب و استیل ضد زنگ بوده  و با تلفیق آن‌ها یک دستگاه مدرن و زیبا آماده شده است، در ضمن این طراحی موجب شده تا نظافت دستگاه به مراتب ساده تر و در نتیجه کار کردن با آن آسان‌تر باشد.
همچنین دسته‌ها باوجود جنس پلاستیک به کار رفته در آن‌ها کارکرد با دستگاه اسنک پز و یا همان ساندویچ ساز ناسا را آسان کرده و به راحتی قادر خواهید بود تا درب دستگاه را باز و بسته کنید.
 

امکانات دستگاه ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605

این ساندویچ ساز مجهز به چراغ توان و همچنین چراغ آماده ساز می باشد که از طریق آن وضعیت دستگاهتان قابل بررسی ست، چراغ توان در زمانی که شما ساندویچ ساز را به برق متصل می کنید روشن شده و به رنگ قرمز می باشد، چراغ سبز نمایانگر گرم شدن ساندویچ ساز بوده و زمانی که به دمای لازم برسد چراغ خاموش می شود، به این ترتیب زمان خاموش شدن چراغ سبز می توانید ساندویچتان را در آن قرار داده و طبخ کنید.
دسته های پلاستیکی دستگاه عایق گرما بوده و دارای قفل داخلی هستند و به این شکل دو صفحه اسنک پز کاملاً چفت می شوند، و همچنین در مواقع لزوم می توانید درب را باز و یا ببندید و بر روی پخت غذایتان نظارت داشته باشید.
ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605 دارای دو صفحه گریل ساز چدنی به شکل مثلث بوده امکان پختن هشت عدد ساندویچ به شکل همزمان را فراهم می کند.
 

درباره مزایای ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605 چه می دانید؟

در برخی نمونه های اسنک پزامکان جداسازی صفحات گریل نیست، عدم قابلیت جداسازی صفحات گریل از دستگاه برای آشپز و نظافت بعد از کار، دردسر بزرگی خواهد بود و از این نظر نمی تواند جوابگوی طبخ ساندویچ های سالم و بهداشتی باشد. 
درمورد ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605 باید گفت این اسنک پز سینی جداشونده داشته که باعث می شود تا فرد پس از پخت ساندویچ بتواند به آسانی آن‌ها را جدا و تمیز نماید.
وجود دسته های پلاستیکی ضد حرارت، ایمنی در  هنگام کار را بالا می برد و شما قادر هستید تا هر زمان که صلاح بدانید و یا علاقه مند به کنترل ساندویچ تان باشید آن را باز و یا بسته کنید، قفل تعبیه شده که باعث چفت شدن دو صفحه اسنک پز می شود علاوه بر شکل ظاهری بهتری که به ساندویچ شما می دهد طعم، مزه و طبخ بهتری را نیز به دنبال خواهد داشت.
 

استاندارد و محصولات مشابه

این دستگاه تحت لیسانس آلمان و با استانداردهای بین المللی ساخته شده است و می توانید با تکیه بر تکنولوژی و کیفیت به کار رفته در آن با اطمینان خرید کنید.
همچنین ناسا الکتریک محصولات مشابه دیگری از این دستگاه تولید و به بازار عرضه نموده است ، اطلاعات لازم در مورد کارکرد و چگونگی آن‌ها را از طریق همین سایت می توانید مطالعه کنید، محصولاتی مانند، ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-601 و ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-603.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از ساندویچ ساز ناسا الکتریک مدل NS-605 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.