این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

کتری و قوری رو گازی NS-518

کتری و قوری روگازی ناساالکتریک مدل NS-518 یکی از انواع مناسب کتری قوری با طراحی و دیزاین شیک می‌باشد. این کتری و قوری برای استفاده مطلوب در آشپزخانه‌های امروزی و مدرن با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز اروپایی توسط کشور ترکیه به تولید رسیده است.
 
برای ساخت کتری و قوری ناساالکتریک مدل NS-518 از دو نوع استیل مات و براق به صورت ترکیبی استفاده شده است. ساختار کتری به گونه‌ای است که در برابر حرارت و گرما مقاومت بالایی دارد و تغییر رنگ نمی‌دهد.
 
ترکیب مناسب دو نوع استیل به کار رفته زیبایی و جلوه ظاهری خاصی به آن می‌بخشد. علاوه بر این هر دو استیل ترکیبی به کار گرفته شده برای ساخت این کتری ضدخش می‌باشد و در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد.
 
با کیفیت بالای جنس استیل بدنه تا مدت زمانی طولانی زیبایی ظاهری کتری حفظ خواهد شد.
 

کتری و قوری روگازی ناساالکتریک مدل NS-518

دستگیره‌های این کتری با ترکیبی از استیل مرغوب و با دوام همراه با پلاستیک نسوز به تولید می‌رسد که بسیار شیک و خوش‌دست طراحی شده است.
 
طراحی مناسب دستگیره امکان جابه‌جایی راحت‌تر کتری را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌سازد.
 
شیرکتری ناساالکتریک مدل NS-518 با اندازه استاندارد با دهانه‌ای مناسب طراحی شده است که موجب سهولت استفاده از کتری برای ریختن آب جوش می‌گردد.
 
شیر این کتری از جنس استیل با دوام و نسوز با دسته پلاستیکی مقاوم که با استفاده از رنگ قرمز طراحی شده است.
 
با روشن کردن گاز قسمت دسته کتری ناساالکتریک مدل NS-518 داغ نمی‌شود و از آسیب رسیدن به دست پیشگیری می‌کند.
 
در ساختار کتری و قوری روگازی ناساالکتریک مدل NS-518 از کف کپسولی که از جنس مغزی آلومینیوم می‌باشد استفاده شده است.
 

مشخصات کتری و قوری روگازی ناساالکتریک مدل NS-518

به دلیل کف کپسولی آلومینیومی، همراه با روشن کردن گاز و ریختن آب داخل کتری حرارت را به صورت یکنواخت پخش می‌کند و موجب عملکرد صحیح کتری برای داغ شدن آب می‌گردد.
 
قوری این کتری دارای ظرفیت 1 لیتر می‌باشد و از جنس سرامیکی نسوز با رنگ سفید به تولید رسیده است که با استفاده از طراحی مدرن با ترکیب نقش و نگار قرمز و توسی به بازار عرضه می‌گردد.
 
در ساختار کتری و قوری ناساالکتریک مدل NS-518 از یک درپوش فنرداراستفاده شده است که با قرار گرفتن قوری بر روی آن مسیری که بخار از داخل کتری خارج می‌شود، باز می‌شود و در نتیجه قوری را گرم نگه‌ می‌دارد و چای خوش عطر و بو را برای نوشیدن آماده می‌کند.
 
قیمت بهترین کتری روگازی
با برداشتن قوری از روی درپوش فلزی مسیر خروج بخار بسته می‌شود و در نتیجه از تبخیر آب درون کتری پیشگیری می‌کند.
 
 
 

انواع مدل‌های کتری و قوری روگازی ناساالکتریک

کتری ناساالکتریک مدل NS-518 با ظرفیت 6 لیتر به تولید می‌رسد و امکان استفاده از این وسیله را برای جوشاندن حجم بالایی از آب و دم کردن چای در مقدار مناسب را فراهم می‌سازد. از کتری ناسا‌الکتریک مدل NS-518 می‌توانید بر روی انواع اجاق گازهای به تولید رسیده برقی، گازی و هالوژنی استفاده کنید.
 
کتری و قوری روگازی ناساالکتریک مدل NS-518 مانند مدل NS-512 در حجم 6 لیتر ارائه می‌شود که دارای حجمی مطلوب و پرکاربرد است.
 
طراحی مناسب دهانه کتری‌های روگازی ناسا‌الکتریک به ویژه مدل NS-518 به گونه‌ای است که بتوان به راحتی آن‌ها را از آب پر کرد.
 

قیمت انواع کتری روگازی ناساالکتریک

انواع مدل‌های کتری روگازی برند ناساالکتریک با توجه به نوع طراحی بدنه و ویژگی‌های مختلف قیمت‌گذاری می‌شوند.
 
حجم کتری و قوری و اندازه آن در تعیین قیمت تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال مدل NS-511 دارای دو مدل کتری قوری با شکل ظاهری متنوع می‌باشد و از این رو قیمت‌های مختلف با توجه به مدل و جنس ساخت تعیین می‌گردد.
 
برند تولیدکننده کتری و قوری با تجهیزات جانبی متفاوت و کیفیت متریال مورد استفاده قیمت‌های مختلفی را برای این وسیله پرکاربرد تعیین می‌نماید.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.