این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

کتری و قوری رو گازی NS-518

کتری و قوری رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-518یکی از انواع مناسب کتری قوری با طراحی و دیزاین شیک می باشد. این کتری و قوری برای استفاده مطلوب در آشپزخانه های امروزی و مدرن با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز اروپایی توسط کشور ترکیه به تولید رسیده است.
 
برای ساخت کتری و قوری ناسا الکتریک مدل NS-518از دو نوع استیل مات و براق به صورت ترکیبی استفاده شده است. ساختار کتری به گونه ای است که در برابر حرارت و گرما مقاومت بالایی دارد و تغییر رنگ نمی دهد.
 
ترکیب مناسب دو نوع استیل به کار رفته زیبایی و جلوه ظاهری خاصی به آن می بخشد. علاوه بر این هر دو استیل ترکیبی به کار گرفته شده برای ساخت این کتری ضد خش می باشد و در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد.
 
با کیفیت بالای جنس استیل بدنه تا مدت زمانی طولانی زیبایی ظاهری کتری حفظ خواهد شد.
 

کتری و قوری رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-518

دستگیره های این کتری با ترکیبی از استیل مرغوب و با دوام همراه با پلاستیک نسوز به تولید می رسد که بسیار شیک و خوش دست طراحی شده است.
 
طراحی مناسب دستگیره امکان جا به جایی راحت تر کتری را برای مصرف کنندگان فراهم می سازد.
 
شیر کتری ناسا الکتریک مدل NS-518با اندازه استاندارد با دهانه ای مناسب طراحی شده است که موجب سهولت استفاده از کتری برای ریختن آب جوش می گردد.
 
شیر این کتری از جنس استیل با دوام و نسوز با دسته پلاستیکی مقاوم که با استفاده از رنگ قرمز طراحی شده است.
 
با روشن کردن گاز قسمت دسته کتری ناسا الکتریک مدل NS-518 داغ نمی شود و از آسیب رسیدن به دست پیشگیری می کند.
 
در ساختار کتری و قوری روگازی ناسا الکتریک مدل NS-518 از کف کپسولی که از جنس مغزی آلومینیوم می باشد استفاده شده است.
 

مشخصات کتری و قوری رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-518

به دلیل کف کپسولی آلومینیومی، همراه با روشن کردن گاز و ریختن آب داخل کتری حرارت را به صورت یکنواخت پخش می کند و موجب عملکرد صحیح کتری برای داغ شدن آب می گردد.
 
قوری این کتری دارای ظرفیت 1 لیتر می باشد و از جنس سرامیکی نسوز با رنگ سفید به تولید رسیده است که با استفاده از طراحی مدرن با ترکیب نقش و نگار قرمز و توسی به بازار عرضه می گردد.
 
در ساختار کتری و قوری ناسا الکتریک مدل NS-518از یک درپوش فنرداراستفاده شده است که با قرار گرفتن قوری بر روی آن مسیری که بخار از داخل کتری خارج می شود باز می شود و در نتیجه قوری را گرم نگه می دارد و چای خوش عطر و بو را برای نوشیدن آماده می کند.
 
قیمت بهترین کتری روگازی
با برداشتن قوری از روی درپوش فلزی مسیر خروج بخار بسته می شود و در نتیجه از تبخیر آب درون کتری پیشگیری می کند.
 
 
 

انواع مدل های کتری و قوری رو گازی ناسا الکتریک

کتری ناسا الکتریک مدل NS-518با ظرفیت 6 لیتر به تولید می رسد و امکان استفاده از این وسیله را برای جوشاندن حجم بالایی از آب و دم کردن چای در مقدار مناسب را فراهم می سازد. از کتری ناسا الکتریک مدل NS-518  می توانید بر روی انواع اجاق گاز های به تولید رسیده برقی، گازی و هالوژنی استفاده کنید.
 
کتری و قوری رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-518 مانند مدل NS-512 در حجم 6 لیتر ارائه می شود که دارای حجمی مطلوب و پرکاربرد است.
 
طراحی مناسب دهانه کتری های روگازی ناسا الکتریک به ویژه مدل NS-518 به گونه ای است که بتوان به راحتی آنها را از آب پر کرد.
 

قیمت انواع کتری روگازی ناسا الکتریک

انواع مدل های کتری روگازی برند ناسا الکتریک با توجه به نوع طراحی بدنه و ویژگی های مختلف قیمت گذاری می شوند.
 
حجم کتری و قوری و اندازه آن در تعیین قیمت تاثیر می گذارد. به عنوان مثال مدل NS-511 دارای دو مدل کتری قوری با شکل ظاهری متنوع می باشد و از این رو قیمت های مختلف با توجه به مدل و جنس ساخت تعیین می گردد.
 
برند تولید کننده کتری و قوری با تجهیزات جانبی متفاوت و کیفیت متریال مورد استفاده قیمت های مختلفی را برای این وسیله پرکاربرد تعیین می نماید.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.